Skocz do zawartości

Telefon w E-39 ,potrzebna pomoc


PAJĄK

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie kupilem niedawno BMW E-39 1996 r.... (540) ..... i nie moge uruchomic telefonu GSM (w podlokietniku) , probowalem juz wkladac rozne karty tzn HEYAH,PLUS,ORANGE..... i za kazdym razem wyswietla sie komunikat KART INNOVER ... czy cos takiego, czy mozecie mi powiedziec o co w tym chodzi ???? Autko ogolnie przyjechalo z Belgii czy to znaczy ze moze chodzic w innych czestotliwosciach ???(Mhz) czy poprostu trzeba zdiac simlocka ???? jesli tak to powiedzcie mi gdzie to mozna zrobic ???!!!!!....bo dzwoniac do pieknego serwisu BMW w Łodzi uslyszalem ze MOŻE chodzi w innej czestotliwosci.....i nic wiecej ,czeski film,poprostu nie wiedzą, wiec jesli Wy cos wiecie w tym temacie to prosze pomozcie !!!!

De' sant de' Salvadore

Idąc na śmierć śmieję się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ziomus tylko powiedz mi gdzie jest ta centralka.....w sumie z lewej strony to mam zmieniare a z prawej strony akumulator i jakies dziwne rzeczy.........i w sumie czytnik mam pod sluchawka, czy znaczy to ze jak jest ta centralka to trzeba wlozyc dwie karty ????? :/

De' sant de' Salvadore

Idąc na śmierć śmieję się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem i szukalem...... i nic nie znalazlem, wydaje mi sie ze jest tylko ta jedna centralka bezposrednio pod sluchawka, wiec dalej nic nie wiem w tym kierunku :( :( :( ale zeby nawet cwaniaczki w serwisie nie wiedzieli ????!!!!! :shock: nie wiem o co cho..... wiec dalej czekam na POMOC !!!!!!!!!!!!!

De' sant de' Salvadore

Idąc na śmierć śmieję się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
szukalem i szukalem...... i nic nie znalazlem, wydaje mi sie ze jest tylko ta jedna centralka bezposrednio pod sluchawka, wiec dalej nic nie wiem w tym kierunku :( :( :( ale zeby nawet cwaniaczki w serwisie nie wiedzieli ????!!!!! :shock: nie wiem o co cho..... wiec dalej czekam na POMOC !!!!!!!!!!!!!

Witam!

Centralka jest tam gdzie czytnik navi i zmieniarka cd to takie prostokątne czarne pudełko zamontowane na samej górze w schowku po lewej stronie.Kartę wkłada się dość ciężko od strony lampy tylnej.

Jest mało miejsca żeby wsadzić rękę ,ale napewno dasz rade.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz znalazłem miejsce gdzie sie wklada karte ale musi ona byc duza wiec musze kupic jakis pakiet startowy.

 

U mnie te miejsce to jest w podlokietniku jak sie wyciagnie tel to tam jest taka szczelina gdzie sie ja wklada. Ciekawe czy zadziala ??

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupować startera tylko popros panienkę w jakims salonie z telefonami komórkowymi aby ci dała dużą kartę z już wyrwanym SIM-em. Podem za pomoca tasmy klejącej zamocuj swojego SIM-a w włóż do urządzenia. Jak wszystko będzie OK to możesz wyrobić sobie kartę tandemową do swojego numeru i na stałe włożyć ja do samochodu. Koszt jeśli dobrze się orientuję to 73 PLN. Utrudnienie tylko takie, że jednoczesnie może być zalogowana do sieci tylko jedna karta ale za to masz ten sam numer w aucie i komórce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz znalazłem miejsce gdzie sie wklada karte ale musi ona byc duza wiec musze kupic jakis pakiet startowy.

 

U mnie te miejsce to jest w podlokietniku jak sie wyciagnie tel to tam jest taka szczelina gdzie sie ja wklada. Ciekawe czy zadziala ??

 

Jeśli słuchawka jest od tego modułu który masz w bagażniku to powinno być OK.Jesli słuchawka nie widzi modułu to znaczy,że ktoś ją zamienił (jest inna)

i wtedy masz ten sam problem co ja.Trzeba za pomocą przyciskania klawiatury w słuchawce przypisać ją do modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupować startera tylko popros panienkę w jakims salonie z telefonami komórkowymi aby ci dała dużą kartę z już wyrwanym SIM-em. Podem za pomoca tasmy klejącej zamocuj swojego SIM-a w włóż do urządzenia. Jak wszystko będzie OK to możesz wyrobić sobie kartę tandemową do swojego numeru i na stałe włożyć ja do samochodu. Koszt jeśli dobrze się orientuję to 73 PLN. Utrudnienie tylko takie, że jednoczesnie może być zalogowana do sieci tylko jedna karta ale za to masz ten sam numer w aucie i komórce.

 

O ile wiem kartę tandemową oferuje tylko Era...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupować startera tylko popros panienkę w jakims salonie z telefonami komórkowymi aby ci dała dużą kartę z już wyrwanym SIM-em. Podem za pomoca tasmy klejącej zamocuj swojego SIM-a w włóż do urządzenia. Jak wszystko będzie OK to możesz wyrobić sobie kartę tandemową do swojego numeru i na stałe włożyć ja do samochodu. Koszt jeśli dobrze się orientuję to 73 PLN. Utrudnienie tylko takie, że jednoczesnie może być zalogowana do sieci tylko jedna karta ale za to masz ten sam numer w aucie i komórce.

 

O ile wiem kartę tandemową oferuje tylko Era...

 

 

a ja mam ORANGE :(

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również w Erze jednocześnie aktywna w sieci (zalogowana) może być tylko jedna karta ale to im nie przeszkadza wydać dla jednego numeru telefonu dwóch kart SIM.

Zawsze jadąc w dłuższą trasę możesz zrobić przekierowanie rozmów z komórki na "numer samochodowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam plusa z przekierowaniem.. abonament 10 zł. jak mam włączony tel w aucie to dzwoni do auta. jak wyłączony to na komóre. ogólnie jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania.

ale korzystając z tematu.. jak wsadzę kartę do centralki to mogę wsadzić inną do czytnika w podłokietniku?? będzie działać?? w ten sposób mógłbym mieć dwa numery w aucie?? choć wątpię że to możliwe pytam bo może ktoś to już przerabiał...

pozdrawiam

Tylko dla serii 7 www.7er.pl!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.