Skocz do zawartości

jAk tO TaK NaPrAwDe jEsT????


Paulinkka

Rekomendowane odpowiedzi

W warsztacie za prostowanie felg zapłaciłam za jeedna sztuke 90 zł...... Jak to naprawde jest niby gadaja że ładnie mnie wyruchali!!!!!! a w sumie nie były az takie krzwe!!!!!!

Mam jeszce jedno pytanie mam na maksa wyjebana gałke od strony pasażera jaka cena i gdzie najlepiej to kupic????? Buziaki manaiacy mam nadzuieje że ktos odpowie :P:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne wejscie :D Pierwszy post i od razu niestety ostrzezenie :) Na tym forum wyrazamy sie z kultura Droga Paulinkko czyli nie bluzgamy :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne wejscie :D Pierwszy post i od razu niestety ostrzezenie :) Na tym forum wyrazamy sie z kultura Droga Paulinkko czyli nie bluzgamy :?

 

a mi sie wydaje ze bardziej jej brakuje ogłady niz ostrych wejsc-mam zdanie na temat kobiet tak sie wyrazajacych i chwalacym sie takim sposobem bycia.

 

co do zapytania autorki tematu

............pisala o prostowaniu tak wiec w Szczecinie to kosztuje od 70zł-100zł wszytsko zalezy od warsztatu, od felgi jaka sie prostuje( jest ryzyko ze peknie a nie chca placic za zniszczenie felgi klientowi)Sadze ze cena w zabrzu byla rozsadna, chyba , ze ci co powiedzieli, ze cyt."cie wyruchali" moga to zrobic lepiej lub maja namiar na taka osobe.

......co do buziaka ................to daruj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiEmA!!

PoZdRuFfKi DlA cIeBiE sHaCoVnA fOrOoMoViChKo!!

 

Jak to naprawde jest niby gadaja że ładnie mnie wyruchali!!!!!!

To SaMa NiE pOtRaFfIsH tEgO oCrEśLiCz? MoShE jUsH tRoShKiE zMySłY sHfFaNkUjOm (D0MyShLaM sHe oD cHeGo)?

 

 

PS. Ludzie, próbował ktos kiedyś pisac w ten sposób? Do tego to chyba są jakies specjalne edytory tesktu (ja sie meczyłem z 5 minut zeby to napisac)

Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam litra, że Paulinkka waży 95 kg, ma 170 cm wzrostu, wąsy i wielką opone wokół brzucha, który notabene uniemożliwia "jej" zawiązanie butów

 

ja nie mam nic przyeciwko otyłym a Ty ? (sam nie jestem otyły :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, wywali ktos ten niezatytulowany infantylnie napisany temat bez sensu?

 

Temat niech zostanie dla przyszlych pokolen forumowiczow :D Ewentualnie moge zamknac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.