Skocz do zawartości

pompa paliwa - nowy zamiennik?


alpha

Rekomendowane odpowiedzi

czesc!!!! ja najpierw kupilem uzywke ktora ni z tego ni z owego wysiadla, potem w akcie desperacji kupilem troche przypadkiem pompe od xsary albo xsantii, ma cisnienie 3 bary, ale jak narazie mi to wcale nie przeszkadza, a co tych zamiennikow, nie potrafie ci doradzic, kumpel kupil do diesla i mu padla po tygodniu czy jakos tak. niby ma gwarancje...ale nie wiem jak to wyszlo pozdro
POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta nataliafs ma za dużo negatywów. Lepiej kupić z tej strony http://www.pompy.net/

Te same pompy w tej samej cenie. Wysyłka 8zł priorytet, za pobraniem. Ja kupiłem i pompę dostałem już po dwóch dniach. Co do samej pompy to mam ją zbyt krótko żeby cokolwiek o niej powiedzieć. Producentem jest firma MTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nataliafs i www.pompy.net to to samo. A pompy niby są firmy MTM chinszczyzna az miło - kumpel kupił po 2 tygodniach sie rozsypała a z nimi nie ma kontaktu. Najlepiej przeczytajcie sobie perypetie kolesia ...

zakup pompy paliwa :clap:

 

Ta firma to firma krzak - niby głucha baba - ogolnie to sprzedaja najgorszy shit a kazdego wlasciciela BMW mają za dresiarza i pojeba

 

Jeśli ktoś już szuka pompy na internecie radze kupić od www.swiatczesci.pl - to jest sklep motoryzacyjny sam pojechalem zobaczyć jak funkcjonują - zero ściemy nie są głusi ani ślepi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie wieszała, więc ją wymieniłem. Zadzwon do tych kolesi co sprzedają powiedzą Ci co i jak kiedyś handlowali głównie częściami do bmw teraz przeszli na elektronike ale to co mają wyprzedają jeszcze w zaj...cenach:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wymienisz,o ile jeszcze ta stara działa to wlej taki preparat do czyszczenia układów wtryskowych dostaniesz go na stacji benzynowej np. Shella,ja kiedys mialem problem z pompą przestawała podawac paliwko i nalalem tego magicznego srodeczka i pomoglo!!! :D Sprzedałem bejke i dalej smiga na tej pompie ten srodek naprawde daje rade. Koleszka w VW miał tez ten problem i wlał do zbiornika ten płyn i jak ręką odjął.To rozpuszcza te wszystkie syfy co sie w pompie osadzaja a wiadomo ze po kilkunastu latach eksploatacji musi byc tego sporo!!! Mam nadzieje ze pomoze,a jesli nie to na pewno nie zaszkodzi.Powodzenia!
BMW e-39 523i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nataliafs i www.pompy.net to to samo. A pompy niby są firmy MTM chinszczyzna az miło - kumpel kupił po 2 tygodniach sie rozsypała a z nimi nie ma kontaktu. Najlepiej przeczytajcie sobie perypetie kolesia ...

zakup pompy paliwa :clap:

 

Ta firma to firma krzak - niby głucha baba - ogolnie to sprzedaja najgorszy shit a kazdego wlasciciela BMW mają za dresiarza i [bAD]

 

Jeśli ktoś już szuka pompy na internecie radze kupić od www.swiatczesci.pl - to jest sklep motoryzacyjny sam pojechalem zobaczyć jak funkcjonują - zero ściemy nie są głusi ani ślepi :D

Sam się naciąłem na kupno na www.pompy.net i od 15 stycznia walczę z reklamacją pompy i przepływomierza i nie mam już siły, a sprzedają najgorszą tandetę. Szkoda że do wrocka mam tyle kilometrów, bo bym pojechał i fryz spalił.
Oleje i płyny Pentosin 0694679252 Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak zrobił mój kumpel - idź na policje i zgłoś wyłudzenie - nagle głucha baba stała się facetem o dobrym słuchu - tylko imbecyl zaczął jeszcze grozić kumplowi - ale , że ten gapami nie karmiony zgłosił to też.

 

W końcu oddali mu kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie polecam wam robienie interesów przez allegro z nataliafs. Kupiłem u niej sonde lambda do mojej byłej 316i po zakupie i podłączeniu okazało się że ten szmelc nie działa. Przy próbie reklamacji postraszyła mnie ekspertyzą ( na mój koszt oczywiście ) potem ściemniała że po montażu już reklamacji nie ma...... Zostało mi tylko wysłać e-meila z odpowiednim "komentarzem", bo kto tu się dogada podobno z "głuchoniemą"osobą przez telefon. Pieniądze wyrzucone w błoto P.S Choć instytucji policji nienawidzę udałem się do nich z tą sprawa. Zapytali ile kosztowała ta sonda. Ja do nich że stówa. Oni w śmiech i że to mała szkodliwość i że nie będą się zajmować tą sprawą bo to szkoda czasu. :evil: :evil: :evil: to powiedziałem co myśle na ich temat i dostałem 100 za obrazę funkcjonariusza :PPPP hehe Przestrzegam i Pozdrawiam
Nera mnie szarpie, jakby mnie ktoś bemką przejechał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zle trafiliscie. ja też u niego kupiłoe. Przyszła szybko i juz jezdze na niej około roku. i narazie działa. mam diesla ale to chyba nic nie zmienia. pompka pompuje paliwko i wszystko chodzi.

Kupiłem tez u tego sprzedawcy pompke do fiata sieny i tam tez mi chodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.