Skocz do zawartości

V - Max Twojej Beemki


yeahman

Rekomendowane odpowiedzi

ja na oponach 185/55 r15 jechalem 225km/h do odcinki... wiec jak w 318i tyle poszlo to nie wiem.

A no poszło :8)

Mam autko od niedawna po niemieckim tuningu więc jak narazie nie wiem dokładnie co tam jest wstawione ale standartowa wersja to napewno nie jest :8) sądze że jeszcze by się rozbujała do 240 km/h bo zapas mocy miałem ale to była tylko polska autostrada no i w nocy więc nie ryzykowałem.

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moja yamaha yzf 750r narazie tylko 220 ( pierwszy tysiac km na tym moto :)) a biemdablju wracajac po kupnie na autobahnie 230 licznikowe

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak temat ma wzięcie, a w misję klubu rzekomo wpisane jest promowanie jazdy bez wygłupów, chyba że coś źle zrozumiałem. po co sprawdzać v-max swojego samochodu? brak wiary w dane w instrukcji obsługi? mało krzyży przy drogach? ja jestem w stanie zrozumieć że wielu z nas jeździ szybko (inaczej pisalibyśmy na forum matizów), ale promowanie takiej jazdy na drogach publicznych w taki sposób plus przechwałki to moim zdaniem... ech nieważne. nie popieram tego. najśmieszniej będzie jak zaraz znajdzie się jakaś 316 szybsza od modeli M.

moja pewnie jedzie tyle ile przewidzieli konstruktorzy. nie kusi mnie żeby to w naszym kraju sprawdzić.

pozdr

Edytowane przez sweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica Radom 200 km/ h i chciała jeszcze iść spokojnie tylko padać zaczęło więc odpuściłem . Oponki 185/65/15 paliwo Shell.Jak wymienię tarcze hamulcowe w przyszłym roku sprawdzę ile pójdzie. :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderator ? :?

 

Jestem :D Mialem zamknac ten temat jak jeszcze nikt nie odpisal na pierwszy post, juz napisalem ze zamykam i cos mnie podkusilo zeby dac szanse tematowi... I teraz zaluje ze nie zamknalem od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.