Skocz do zawartości

Ryski na szybie


Rekomendowane odpowiedzi

zdziwisz się , ale usługa była free, bo mam ubezpieczenie w Link4, sam się zdziwiłem, bo wszyscy na Nich .....wieszają, a tu taka niespodzianka, ale spytałem się ile normalnie taka przyjemność kosztuje, okazało się , że ok 100 zł.

 

auto-casco rozumiem? Ale nie polecieli po zniżce?

 

sorry za OT

Breast. Mouth. Waist.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybę można wypolerować np. z użyciem pasty diamentowej lub wziąść nawet Kapitana czy G3 lub G4 tylko uzyskacie w miejscu polerki zniekształcenia

 

wymiana jest bradziejsza :idea:

TS SERWIS diagnostyka i elektronika samochodowa


tel. 607 890 658

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amatorskie polerowanie szyby jest niedopuszczalne - bo powstaja znieksztalcenia - w wyniku zalamywania sie swiatla ...

 

nawet profesionalne zaklady maja z tym problem - zeby to dobrze zrobic trzeba super fachowca i duzo czasu - dlatego taka usluga jest bardzo droga ( robią w szybach jana ) - mysle ze lepiej troszke dolozyc i miec nowa szybe , a nie jakos pokiereszowana ze znieksztalceniami

 

odpryski owszem ( do srednicy ok 2 zł ) - klei sie podcisnieniowo i jest duze prawdopodobienstwo ze bedzie trzymac- po takim klejeniu nawet zniekszatlcenia nie sa duze... jednak jak bedzie widac to policja moze sie do tego przyczepiac - jezeli bedzie to w polu widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilem do tech szklarskiego i byl tam jeden fajny srodek do tego o ile dobrze pamietam to nazywal sie czerwien zelazowa uzywany min w przemysle szklarskim i no wlasnie miedzy innymi do polerowani szkla. Ja juz kiedys jej uzywalem i rewelacyjny efekt ale duuzo trzeba sie napracowac ale mimo wszystko warto!! szybka jak nowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega xsilver też odradzam polerowania rys ! Kolega kiedyś tak z robił i potem w nocy nie dało się jeździc, załamania powstałe na szybie na skutek polerwoania tak rozpraszały światła samochodów z naprzeciwka że się nie dało jeździc więc lepiej już poszukac drugiej szyby niz płacic 2 razy bo ciężko powiedziec jaki będzie wynik polerowania a już napewno jeżeli się to robi samemu !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Temat zawsze będzie wracał. Mi przytrafiło się to samo. Wszystko było git przez jesień, ale jak w zimie nawrzucało błota, to żaden płyn ze spryskiwaczy nie pomógł. Dziwne, że Niemiec jeździł przez 6 lat i szyba była igła, a w Polsce po kilku miesiącach shit :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

tak jak xsilwer napisał, po polerce pastą diamentowa pozostanie zniekształcenie szyby w miejscu polerowania, polerowanie pastą g3 g4 mija się z celem szyba jest tak twarda ze pasty polerskie do lakierów sie nie nadają, czyli Wymiana

osobiście tez bylem u Jana i nic nie zrobili,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.