Skocz do zawartości

G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, komoornik napisał(a):

Kupujesz auto żeby nim jeździć czy na nie patrzeć? 😉

 

40i xDrive w G2x to świetny setup i ciężko o jakąś sensowną alternatywę.

Jezdze 30 kkm / rok to chyba kwalifikuje sie do jezdzic. Ale oko tez ma cieszyc przez okolo 4-5 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karlos91 napisał(a):

Od 11/26 nowa G50/51 w produkcji (https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=901686), ale moze to sie przesunac. Warto jeszcze zamawiac G21 na ktora mozna czekac nawet 6-12 miesiecy? M340i to chyba najlepsze usportowione kombi obecnie, a co poza tym? 330i xdrive? Na pewno wystarczajace, ale warto?

V60 - juz chyba wszystkie mocniejsze silniki wyrzucili.

Giulia Veloce - tylko w sedanie, ale trzeba sie przejechac.

A4 - koncowka produkcji, mozna to ciekawie skonfigurowac: https://www.audi.pl/pl/web/pl/wyszukiwarka-samochodow-nowych-dealer/details.sc_detail.UE9MMDEzNjAyMDI0MTMyMDQ5=.html# , czas oczekiwania 1,5 - 3 miesiecy albo sporo aut dostepnych od reki, ale jak prezentuje sie 2.0 265 KM quattro vs 330 ixdrive? Ktos jezdzil? Dodam, ze rabaty 20% i wiecej. Ale wiadomo, kupuje sie auto nie cene.

Szukam czegos na dluzej, ale nie ukrywam, ze czytajac forum o tym jak BMW wycina rozne opcje w serii 3 i biorac pod uwage ile tego jezdzi auto sie opatrzylo przez ostatnie lata. 

Szczerze to nic nie odpowie ci na te pytanie jak własne wrażenia. Przejedź się jednym, drugim i sobie porównaj.  Wiadomo, że jazdy to zazwyczaj 25-30 minut, ale już wtedy masz wstępny pogląd na to co Ci pasuje, a co nie. Ja trochę inne modele sprawdzałem jak byłem w momencie wyboru m340i. Z tych wymienionych to jedynie jeździłem Stelvio Veloce.  Gulią dużo wcześniej. Też w sumie źle się tym nie jeździ, ale wyposażenie jest gorsze niż w G20/G21. Żeby przejechać się A4/Gulią to nie będziesz miał problemu. Gorzej z M340i bo bardzo mało w danym momencie jest samochodów do jazd próbnych. Najlepiej zadzwonić na infolinię BMW i oni Ci powiedzą, które salony mają dostępne do jazd w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

81 stron wątku, odpowiedź jest tylko jedna, bierzesz m340i i cieszysz się już zawsze jak wsiadasz do samochodu. Jeździsz tyłków w sporcie, tak że samochód brzmi i każdy zakręt jedziesz jak po szynach bez względu na prędkość 

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Po jakim czasie od wyznaczonej daty produkcji powinien przyjsc e-mail ze zmiana statusu z nr vin? Według rozpiski, moje auto powinno być zrobione w pierwszym tygodniu czerwca ale nic nie dostałem, nie wiem czy go zrobili już czy  nie. Zamówienie składałem 29 stycznie więc już trochę czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.