Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam e92, co możecie powiedzieć o tych dwóch sztukach?

1. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6BVNSE.html?fbclid=IwAR2SzVnxj51X3F73-UR643P4T880WffaatEwd3JKZ4MHZiazDVvI7CPrdjo#gallery-open

2.https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-mpakiet-coupe-e92-200km-alcantara-ID6BKqoM.html?fbclid=IwAR0XZx6lTGrCPzOAD6Zry_z8FMdf-6vCxN_5r9rziTz1sWdYjbQMoDamui0


Bardziej mi się podoba ta druga ale coś cena wydaje się za niska.

Pozdr.

http://i.imgur.com/ZlcrycJ.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Chciałbym zakupić od znajomego BMW E91 335xi na silniku n54. Mam go do kupienia w okazyjnej cenie w aucie coś niedobrego dzieje się z automatem ponieważ przy ostrym przyspieszaniu i zmianie na 4 bieg słychać trzask dotyczy to tylko zmiany z 4-5 bieg. Nie wiem jeszcze jaka skrzynia tam siedzi ale chciałbym już nastawić się na koszta i ewentualną dostępność części. A więc :

1. Od jakich modeli skrzynie pasują?

2. Czy trzeba coś kodować ?

3. Nie znam nowego tematu jaki olej do skrzyni ?

4. Reduktor też posiada osobny olej?

5. O czym pamiętać przy wymianie tej skrzyni


Dodam że wcześniej robiłem już takie rzeczy ale nigdy w BMW mam na myśli wymianę skrzyni czy rozrządu itp. itd.


Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0d-150-km-klimatronic-navi-niepowtarzalny-stan-ID6BOnsF.html


Ogladalem, jezeli ktos sie zastanawial nie polecam szkoda czasu, gosciu strasznie sciemnial,auto kopci srodek zaniedbany kierownica boczki galka biegow,wiec jak nowe tylko na zdjeciu, plaka nie żałował fajki czuć i tak,od spodu auto mocno rudawe lewa strona drzwi nie schodziła sie dobrze. Brak papierow na przebieg i ksiazki serwisowej.

Niby auto kupione z serwisu a przy rozmowie powiedzial ze kupione z zepsutym rozrzadem ktory wymieniał lecz na to dokumentow tez nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0d-150-km-klimatronic-navi-niepowtarzalny-stan-ID6BOnsF.html


Ogladalem, jezeli ktos sie zastanawial nie polecam szkoda czasu, gosciu strasznie sciemnial,auto kopci srodek zaniedbany kierownica boczki galka biegow,wiec jak nowe tylko na zdjeciu, plaka nie żałował fajki czuć i tak,od spodu auto mocno rudawe lewa strona drzwi nie schodziła sie dobrze. Brak papierow na przebieg i ksiazki serwisowej.

Niby auto kupione z serwisu a przy rozmowie powiedzial ze kupione z zepsutym rozrzadem ktory wymieniał lecz na to dokumentow tez nie ma

Jak się jedzie oglądać BMW od handlarza, co przywiózł perełkę-okazję od Niemca, który go do granicy ze łzami w oczach gonił to niby co można zobaczyć? Zastanów się, ile on musiał za to dać w Niemczech, żeby sprzedać w Polsce za 19tys i zarobić na vat od marży, podatek dochodowy, żonę, dzieci, mieszkanie, zus, psa, kota, rybki? 3-4 tys euro? I teraz znajdź bezwypadkowe e90 w Niemczech z przebiegiem 200tys, wymanionym rozrządem i dieslem na pokładzie za cenę mniejszą niż 4 tys euro :D i jeszcze ten dopisek w ogłoszeniu "jak nowy" przecież widać, że ktoś szuka idioty

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ogłoszenie jakich wiele, łatwo je omijać bo są napisane w specyficzny sposób. Niemniej ten poziom cen to już norma dla e91 w dieslu, trzeba tylko poszukać i w ostateczności nie wyprzedzać z wyposażeniem.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaben mogłbys mi powiedziec jeszcze jedna rzecz,mianowicie chodzi o moc 320d,drugi raz spotkalem sie ze sprzedawca mówi iż e91 m47 ma 150km a nie 163,rozkodowalem vin,w nim też jasno 163km lecz sprzedawca twierdzi ze w dowodzie ma 110kw,rocznik e91 2006 vin KY38157
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

royekxd na rynek zachodni np. Belgijski moc jest specjalnie zmniejszana aby płacić niższe podatki, to ten sami silnik i ten sam osprzęt. Niestety te auta są dość mocno eksploatowane i 300 tys+ km w 5-6 lat to norma. Także jak masz takie auto to koniecznie wykup raport żeby sprawdzić czy nie było skręcenia licznika. Nie muszę mówić że takie bmw e90 z przebiegiem powyżej 300 tyś km to już niezła skarbonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
aaben mogłbys mi powiedziec jeszcze jedna rzecz,mianowicie chodzi o moc 320d,drugi raz spotkalem sie ze sprzedawca mówi iż e91 m47 ma 150km a nie 163,rozkodowalem vin,w nim też jasno 163km lecz sprzedawca twierdzi ze w dowodzie ma 110kw,rocznik e91 2006 vin KY38157

 

Przecież masz napisane w VIN S843A Power Reduction

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wyposażenie bardzo podstawowe, nie mniej liczy się stan auta.

Sprzedający podał datę I rejestracji i nr rej. pojazdu więc można sprawdzić raport z CEP.

Auto miało 2 właścicieli jest z polskiego salonu i przebieg wydaje się oryginalny.

MvUvYnI.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od pewnego czasu rozglądam się za e90 w sedanie. Wpadło mi w oko jedno ogłoszenie:


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-wspaniale-bmw-e90-lci-niski-przebieg-ID6BPAuf.html?


To ogłoszenie już widzę któryś tydzień na portalu, gość chciał ok 32tys, obecnie zszedł do 29. Trochę dziwny ten opis "wspaniałe", źle mi się to kojarzy. Jest sens pakować się w ten silnik? N43? Co ogólnie myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.