Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sprzedałem swoją (e91) już dawno za 32tys.zl

Brak navi dyskfalifikowal to auto.

Każdy wie że ta navi to sito ale każdy chce ją mieć. ..

Pozniej przywiozłem e91 z navi co prawda na biturbo ale poszła praktycznie od ręki. ..

A ta co przyjedzie to będzie e90 na fullu i oryginalny Mpakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Posiadaczy e90! :)

 

Do tej pory jeżdżę e46 i jestem już dłuższy czas na forum ale pomału czas na zmiany i mam do Was koledzy pytanie o taki samochód:

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-xenon-6-biegow-150-km-alu-roczna-gwarancja-ID6ydXD5.html

 

Wiem, że ciężko coś wywnioskować po ogłoszeniu ale jest podany vin.

 

Czy to dobra oferta i realna by takie autko miało 120 000 przebiegu? Może ktoś oglądał to autko? Czy to dobra cena?

Szukam BMW e90 150 km, benzyna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieda straszna. E90 to auto klasy premium więc ręczna klima, beznadziejne fotele i bardzo słabe audio psuje ten obraz. Przebieg może być realny co wystarczy sprawdzić u kolegów z forum. Generalnie też bym nie chciał takim autem jeździć ze względu na te tragiczne fotele. Może po dzwonku i więcej stał niż jeździł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to reguły.

Czasem auto które mniej jeździ psuje się bardziej...

Prosty przykład: 100 tys. Km po mieście to nie to samo co 100 tys. Km w trasie tym bardziej dla diesla...

 

Blade nie zgodzę się z tobą o klasie premium.

Seria 3 to klasa najniższa i daleko jej do większych braci...

L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie trochę naprostowaliście koledzy ;)

 

Może faktycznie nie ma co brać takiego golasa.

 

Rozmawiam jeszcze z 1 osobą, a ten Panowie?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e90-2-0i-navi-skora-klima-szyber-ID6yfvyF.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=7386465

 

Bo umówiłem się z Panem ale nie wiem czy warto tracić czas.. wydaje się ciekawe.

Edytowane przez rrhoads
Szukam BMW e90 150 km, benzyna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinacz nie musisz się zgadzać takie są fakty BMW to marka premium a BMW 3 jest w klasie premium . Oczywiście są auta bardziej premium i mniej ale zawsze premium :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopytaj o tylne lewe drzwi i błotnik, faktura vat marża czyli handlarz, ale przynajmniej ma już jakieś wyposażenie i kolor łatwy do utrzymania w czystości, ogólnie musisz być czujny przy oglądaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację skojarzyło mi się po prostu, u mnie w miescie tylko takie dopiski w ogłoszeniach :) to oczywiście o niczym nie świadczy zarówno osoba prywatna jak i handlarz mogą sprzedawać trupa tyle że handlarz będzie zasłaniał się tym ze nie znał stanu samochodu bo dopiero go kupił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

 

vin autka

WBAVA71010PR98609

 

 

--- chyba znalazłem na forum jak zdekodować vin - choć ja nie potrafię na tej podstawie coś więcej powiedzieć.. :/

Pewnie najlepiej do serwisu BMW zadzwonić tylko to czytałem, że chyba 100 zł kosztuje, sprawdzenie pojazdu pod względem eksploatacji w ASO

 

VIN: WBAVA71010PR98609

Type code: VA71

Model: 320I OL (EUR)

E-F-R series: E90

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N46

Displacement: 2.00

Power: 110 (149 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 354 - TITANSILBER METALLIC

Upholstery code: ALAT - STOFF FLUID/ANTH

Prod.date: 2006-08-17

 

SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S4AE Armrest front, retractable

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

S6UE Anti-theft protection for navigation DVD

P7RS Package Comfort

S8SP Control unit COP

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S313 Fold-in outside mirror

S320 Deleted, model lettering

S321 Exterior parts in vehicle colour

S403 Glass roof, electrical

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S465 Through-loading system

S494 Seat heating driver/passenger

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S606 Navigation system Business

S672 CD changer for 6 CDs

S676 HiFi speaker system

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S818 Battery master switch

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S931 Winter instead of summer tyres ex-fact.

S969 Navi DVD to be requested at shipping

Szukam BMW e90 150 km, benzyna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź historie w aso albo u kolegów z forum np. Kruk czy dray. Jeżeli się okaże że skręcone trochę ale w dobrym stanie i nie ulep to możesz ostro negocjować cenę. Jak skręcony grubo to odpuścić i nie będziesz musiał zakładać tematu że wciąga olej i remontować silnika...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mówisz o M47 to Ty zapomniałeś, że się nie rozciąga i że nie jest od strony skrzyni biegów. :mad2:

No tak dokładnie to nie wiem. Wyczytałem tyle, ze rozciąga sie i jest od skrzyni w e90 320d, to i tu napisałem, żeby w razie czego ktoś wiedział ze może być taki problem.

To może kolego mi podpowiesz. Chce kupić e90 lci tak mniej więcej 2008-2009, 2 litry w diesel, 177 koni. Rozciąga sie czy nie? Od skrzyni czy nie? A co w przypadku tego silnika powyżej 2010r (184 konie)?

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszam sie własnie choc ostatnio rzadko dieslem e 90 2.0 M47 kupionym w salonie .przebieg jest minimalny bo 112tys ale w aucie były tylko serwisy olejowe wymiana klockow tył .Akumulator jest z 2006 roku ori i pali na dotyk.

Polecam ten model ale radze poszukac czegos z ori niskim przebiegiem i bezwypadek jak ktos juz pisał.

gwarantuje ci ze w DE sa sztuki z 2006-2007 M47 ktore maja po 150-160 tys przebiegu ale beda te kilka tys drozsze niz wiekszosc tego ale jak wiadomo w dieslu taniej bedzie drozej bo powiedzmy turbina dwumas i troche osprzetu sypnie i poleca tysiaki.

Co do spalania to w trasie przy natezeniu ruchu jaki panuje w pl czyli nie poszalejesz to spalisz 5.2l na 100km. u mnie tak wychodzi a jadac kiedys z predkoscia 80km/h przez 200km bo taka byla przepustowosc drogi zszedłem do 4.6 l.

Bardzo fajny samochod ale jak koledzy pisali jesli kupisz w dobrym stanie inaczej moze cie to drogo kosztowac jak potem zaczna wychodzic kwiatki.

co do turbiny to jesli normalnie potrafisz uzytkowac auto z turbina to bedzie zyla dlugo i szczesliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tez szukam e90 320i ale jak patrze na to co przedstawiłeś to typowe auto handlarza, zobacz sobie na realne ceny na mobile.de po ile te auta chodzą - nie ma szans kupić taniej i w lepszej opcji auta ściąganego z Niemiec w Polsce. Ceny zaczynają się od 7k euro i to za podstawowe wersje bez niczego, za taka sztukę musiałbyś zapłacić z 9/10k euro czyli ponad 40k złotych. Oglądałem już pare sztuk w Warszawie i jestem przerażony - wszystko malowane, picowane, po wypadku, kręcone. W styczniu jadę z ekipą "auta z niemiec" bo w naszej Polandii to możesz jedynie skarbonkę kupić do wsadzania pieniędzy a nie do jeżdżenia i Tobie też radzę tak zrobić kubeł zimnej wody na głowę i nie napalać się tylko kupić rozsądnie, bo te auta w serwisie troche kosztują.

Nie ma czegos takiego jak okazja zwłaszcza w samochodach klasy premium, okazja to jak dziadek jeździł meganka i sprzedaje ja bo nie ma na leki. A dziadki raczej nie jeżdżą BMW, wiec watpie zebys takową znalazł.

 

Tutaj Ci przedstawię realne BMW z udokumentowanym przebiegiem - mankament tego auta to produkcja 2007

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-318i-e90-r-pr-2007-przebieg-85-tys-km-ID6yfauR.html#daa0412153;promoted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.