Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - jakieś informacje na temat tej sztuki?

 

http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-alpine-weiss-3-C36046928.html

 

WBAWA71080J004609

 

bez klimatronika - nigdy potem tego nie sprzedasz

A to niby dlaczego? Ja wole klime ręczna.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie - jakieś informacje na temat tej sztuki?

 

http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-alpine-weiss-3-C36046928.html

 

WBAWA71080J004609

 

 

http://archiwumallegro.pl/bmw_320_i_coupe_mpakiet_alpinweiss-3610117889.html

Szwajcar - skoro trafił do PL z niskim przebiegiem - na bezwypadkowość nawet nie licz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Taaak wystawił w styczniu, Masta sie nim zainteresował, mieli dopinać temat po czym... niepoważny gościu totalnie zniknął na 2 miesiące, teraz się pojawił...Niby nie handlarz (tak twierdzi) ale sporo aut jest pod jego numerem tel... sam Masta był mega zdziwiony zachowaniem człowieka. Adrian oglądałeś te 318i na żywo ?? Z tego co Masta pisałe jest jakiś bałagan z przebiegiem...

 

Generalnie wnętrze zmieniło się z szarego na czarne, tam chyba nawet pranie nie pomoże, poza tym zacieki na silniku (te same miejsca co w N46). Nie jeździłem bo po samych oględzinach odeszła mi ochota... Generalnie pewnie jeszcze więcej (lub min tyle samo) do zrobienia niż w mojej, a auto o 10tys pln droższe... Niby LCI i 2 lata młodsze... Ale jak dla mnie to i tak dużo dużo za drogo. Poza tym cała lewa strona lakierowana, tak twierdził sprzedający, chociaż nie potwierdzę tego bo akurat czujnika nie miałem przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak wystawił w styczniu, Masta sie nim zainteresował, mieli dopinać temat po czym... niepoważny gościu totalnie zniknął na 2 miesiące, teraz się pojawił...Niby nie handlarz (tak twierdzi) ale sporo aut jest pod jego numerem tel... sam Masta był mega zdziwiony zachowaniem człowieka. Adrian oglądałeś te 318i na żywo ?? Z tego co Masta pisałe jest jakiś bałagan z przebiegiem...

 

Generalnie wnętrze zmieniło się z szarego na czarne, tam chyba nawet pranie nie pomoże, poza tym zacieki na silniku (te same miejsca co w N46). Nie jeździłem bo po samych oględzinach odeszła mi ochota... Generalnie pewnie jeszcze więcej (lub min tyle samo) do zrobienia niż w mojej, a auto o 10tys pln droższe... Niby LCI i 2 lata młodsze... Ale jak dla mnie to i tak dużo dużo za drogo. Poza tym cała lewa strona lakierowana, tak twierdził sprzedający, chociaż nie potwierdzę tego bo akurat czujnika nie miałem przy sobie.

 

przepraszam że po zimie a właściwie w jej trakcie nie zdążyłem wyprać dywanika podłogowego (dzieciaki+brak asfaltu pod domem+jasne dywany to złe połączenie), nie jeździłeś moim bo miałeś na oku jak wspominałeś tańszego z Gubina, o lakierowanej jednej stronie uprzedzam każdego zainteresowanego (również Ciebie), posiadam ten samochód od 2012r, mam na to oczywiście dokumenty, zresztą przyjeżdżałem nim na spoty jak i serwisowałem go u naszych forumowych kolegów, komentarze że jest ''pewnie'' w złym stanie, uważam za nietrafną hipotezę.

To że mam do sprzedania jeszcze inne samochody to co to kogo ? ja nie pytam jak kto lokuje swoje dolary.

Na forum sprzedałem dwie e90 i przed kupującymi nie ukrywałem że pośrednicze, po weryfikacji oba okazały się w takim stanie o jakim zapewniałem.

Ja naprawdę nikogo na siłę nie namawiam na ten samochód, gdyby było inaczej pewnie dogadałbym się z w/w kolegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tam nie dywanik a wykładzina była czarna, to samo w bagażniku. Poza tym dwa razy tutaj wspominalem juz o Twoim aucie, bo moze ktoś porządnie je sprawdzi i bedzie ok. Koledzy pytali sie co widzialem to napisałem. Nie pisze ze jest zle bo tego nie wiem ale nie jest to tez cukierek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robicie wywody na temat dywanika w taka pogodę? W dodatku w marcu... W jednym aucie sam mam jasne dywaniki (beżowe :duh: ). Wczoraj włożyłem wyprane. Kilka przejażdżek wczoraj i dziś w lekkim deszczyku i wyglądają fatalnie :/ Stwierdziłem, że jeżeli jest odrobinę mokro to inne dywaniki niż czarne nie mają sensu, bo jaśniejsze tracą momentalnie swój urok. Piach który nanosi czy błoto jest spokojnie do doprania, nie ma opcji żeby to nie zeszło.

Druga sprawa, auto z PL salon, przebieg nie za wielki lci za 45 tyś to dużo? To ile ma kosztować ten polift? Poniżej 40tyś, bo ma brudne dywaniki?

Na naszym forum jest tak, że jak ktos wrzuca do oceny e90 (byle jakie, nawet 05r) w cenie ~35tyś to problem bo za tanie i grat. Tutaj temat o kupnie i wszystko jest za drogie. Jak dla mnie cena jest ok, polecam wycieczkę do DE. Tam poglądy na ceny bardzo szybko się zmieniają.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie robicie wywody na temat dywanika w taka pogodę? W dodatku w marcu... W jednym aucie sam mam jasne dywaniki (beżowe :duh: ). Wczoraj włożyłem wyprane. Kilka przejażdżek wczoraj i dziś w lekkim deszczyku i wyglądają fatalnie :/ Stwierdziłem, że jeżeli jest odrobinę mokro to inne dywaniki niż czarne nie mają sensu, bo jaśniejsze tracą momentalnie swój urok. Piach który nanosi czy błoto jest spokojnie do doprania, nie ma opcji żeby to nie zeszło.

Druga sprawa, auto z PL salon, przebieg nie za wielki lci za 45 tyś to dużo? To ile ma kosztować ten polift? Poniżej 40tyś, bo ma brudne dywaniki?

Na naszym forum jest tak, że jak ktos wrzuca do oceny e90 (byle jakie, nawet 05r) w cenie ~35tyś to problem bo za tanie i grat. Tutaj temat o kupnie i wszystko jest za drogie. Jak dla mnie cena jest ok, polecam wycieczkę do DE. Tam poglądy na ceny bardzo szybko się zmieniają.

co innego to brudne Dywaniki a co innego brudna tapicerka, czytaj ze zrozumieniem kolego!! Poza tym zawsze jacekauto moze wrzucić zdjecia wnętrza i bagażnika jesli to tylko brudne Dywaniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masta112 toż to mega okazja 1 km przebiegu... Trzeba szybko jechać i kupić, aż dziwne że aż 3 dni stoi i nikt go nie kupił...

Haha faktycznie nie zauważyłem tego przebiegu, pewnie wyjechał z fabryki i niemcy stwierdzili, że lipa zły kolor, odsprzedamy polakom, niech sie ciesza :)

To musi być jakis prototyp, bo ma silnik 1.8 benzyna, w wersjach seryjnych już go nie było :(

 

@oli222

czekam na foty, i robie temat o 325i coupe, zobaczymy co powiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie 330i e90 272 km czy ten silnik jest bez turbiny ? jeśli tak to nie rozumiem dlaczego 335 e90 ma dwie turbiny i tylko 306 km?

272KM jest wolnossacy. 335i ma dwie turbiny bo taki byl zamysl konstruktorów. Można z tych turbin wycisnać o wiele więcej, ale bmw uznało że 306KM wystarczy. Różnice mocy na niskich obrotach sa o wiele większe. Maks moment biturbo ma przy 1200/1300 rpm zależnie od wersji przy tyc obrotach różnica względem wolnossącego jest gigantyczną. . W 1M jest dla przykładu 340KM

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie 330i e90 272 km czy ten silnik jest bez turbiny ? jeśli tak to nie rozumiem dlaczego 335 e90 ma dwie turbiny i tylko 306 km?

 

w 335i maksymalne ciśnienie doładowania wynosi 0,4 bara, czyli niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeżeli chcesz automat, to minimum 330i. Chyba, że przedkładasz komfort podróżowania nad dynamiczną jazdę. Część mocy auta "zabierana" jest przez pracę skrzyni dlatego delikatny zapas KM jest IMO wskazany. Z drugiej strony znalezienie w Polsce 330i w cenie 40 tys. zł graniczy z cudem. Albo spotkasz się z b. wysokimi przebiegami, albo z powypadkową przeszłością danych egzemplarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym przebiegu to może naprawdę lepiej jeździć taxi :mrgreen:

 

kupisz 325i z automatem to ani ekonomii (chociaż mało ważna) ani mocy ani niczego

 

sprecyzuj do jakiej jazdy potrzebujesz auto...

do przejechania 2x10km/ dziennie, 10x2km dziennie czy 5x1000km

 

jak chcesz frajdę z jazdy musisz kupić silnik z turbo nie ważne D czy Pb

 

druga sprawa jak ty wogóle jeździsz? 50 miasto i 90 trasa czy raczej trochę szybciej...

 

ogólnie zasada jest prosta BMW które ma mniej niż 6 cylindrów bym skreślił!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.