Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

xd bo dzwoniłem... oglądałem.... mam vin... i wszystko się zgadza.... udokumentowanie przebiegu również.. ostatni wpis w ks w grudniu 2012. a co do boczku.... gdyby była czarna tapicerka to nic by nie było widac... a ze jest jasna...no cóż.... poza tym nie ma 50 tys przebiegu zeby była idealna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najtańsze, powtórzę najtańsze na niemieckich stronach zaczynają się od 40 tyś zł (całe) z przebiegiem ponad 200 tk, z opłatami, transportem i innymi rzeczami jest to lekko ponad 50 tyś zł, a gdzie zarobek handlarza? Nie daje Ci to nic do myślenia?

 

http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod/bmw-330-olej-napedowy-limuzyna.html?useCase=ChangeSortOrder&sortPath=price.consumerGrossEuro&defaultOrder=DESCENDING&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=146&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&siteId=POLAND&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2006&lang=pl

 

p.s do co boczku to ja na takim samym (jasnym) nie miałem żadnych śladów zużycia przy 150 tyś km. A autem jeździły osoby o wadze 90 i 115.

p.s 2 tak na szybkości znaleziony wpis odnośnie innego auta z tego komisu, również ''okazja'' cenowa http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/8922-VW-Touran-1.9TDI-DSG-2008-Pu%C5%82tusk?p=64389

p.s 3 dalej powątpiewam w ten xdrive.

p.s 4 drukowane tablice w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 330xd automat i jestem bardzo zadowolony, spalanie mam 9.1 (BC) także spoko w porównaniu do 3.0 TDI w A6 12l/100km...A ze sprzedażą nie powinno być problemu chętny zawsze się znajdzie ;) Nawet ostatnio gdzieś czytałem, że Polacy pokochali xdrive bo samochody z tym napędem sprzedają się w naszym kraju rewelacyjnie (oczywiście mowa o nowych samochodach) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najtańsze, powtórzę najtańsze na niemieckich stronach zaczynają się od 40 tyś zł (całe) z przebiegiem ponad 200 tk, z opłatami, transportem i innymi rzeczami jest to lekko ponad 50 tyś zł, a gdzie zarobek handlarza? Nie daje Ci to nic do myślenia?

 

Czy nie widzicie, że 90% wklejających tutaj ogłoszenia nie dostrzega nic złego w tym, że auta w PL są duuużo tańsze niż te same na zachodzie? Wręcz przeciwnie, cieszą się, że chwycili Pana Boga za nogi i stoją przed życiową szansą kupienia okazyjnie super-duper auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle przebieg około 150 tys taki jacy Polacy lubią najbardziej :) do tego nikt nie kupuje 3.0 D żeby sobie w niedziele do kościoła jeździć, zwłaszcza we Włoszech! do tego było coś kombinowane z przodem bo są ksenony a nie ma sprysków w zderzaku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz pisałem ze sprzedajacy mówił ze przedni zderzak i tylni zmieniony + malowane jedne drzwi.

po rozkodowaniu vin wyszło mi jeszcze tylko ze tylne lampy powinny byc typu shadow line czy jakos tak i ze ma podgrzewane siedzenia a właczników nie widze... i teraz nie wiem czy ta strona z której kozystałem jest coś nie dokonca dobra?? bo w do ze ktos wyrzuci panel bez przycisków podgrzewania siedzeń to już mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widzę, że na siłę szukasz usprawiedliwienia dla auta i sprzedającego, więc zakładam, że bardzo je chcesz mieć.

Jeśli ktoś naprawiając auto zakłada zderzak bez sprysków (element widoczny gołym okiem) to wyobraź sobie co naklekrał tam gdzie nie widać :duh: To oczywiście czysta spekulacja, ale daje do myślenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie ja mam tak samo ze mam ksenony i zwykły zderzak ale to dlatego ze miałem zwykle lampy i sobie zmienilem na ksenony na chwile obezna bez sprysków, ale jak tam były oryginalnie i były spryski to co za problem było kupić zderzak z dziurami pod spryski i go zamontować żeby było jak książka pisze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na siłę szukasz usprawiedliwienia dla auta i sprzedającego, więc zakładam, że bardzo je chcesz mieć.

Jeśli ktoś naprawiając auto zakłada zderzak bez sprysków (element widoczny gołym okiem) to wyobraź sobie co naklekrał tam gdzie nie widać :duh: To oczywiście czysta spekulacja, ale daje do myślenia...

 

Nie wytłumaczysz mu, po prostu taka mentalność, tanio kupić wbrew wszelkiej logice którą opisałem wcześniej. Sprzedający powiedział - rzecz święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Autorze - po pierwszym poście doszedłem do wniosku, że chcesz się zorientować co do napędu w BMW, itp. ale w chwili obecnej po dalszych dzwonieniach i dopytywaniu się o konkretne auto nie mam pytań....

Ja bym osobiście tego auta nie tknął palcem i nie jechał oglądać, ani nie dzwonił po pierwszych informacjach, które się nie zgadzają - przebieg allegrowy, auto włoskie, wyposażenie się coś nie zgadza. :mad2: Jednym słowem cena czyni cuda po raz kolejny, ale jak widać są na to amatorzy :roll: więc dlaczego nie.

Ja pierniczę - jak można chcieć sobie pakować na siłę ch..a do odbytu :twisted: :mrgreen:

Chyba, że utargować to auto, wziąć za pewnik kręcony licznik, fakt, że auto było bite, doliczyć ze 20k do ceny i będzie wozidło :twisted: Historii pewnie też nie ma jak ze słonecznej Italii :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Autorze - po pierwszym poście doszedłem do wniosku, że chcesz się zorientować co do napędu w BMW, itp. ale w chwili obecnej po dalszych dzwonieniach i dopytywaniu się o konkretne auto nie mam pytań....

Ja bym osobiście tego auta nie tknął palcem i nie jechał oglądać, ani nie dzwonił po pierwszych informacjach, które się nie zgadzają - przebieg allegrowy, auto włoskie, wyposażenie się coś nie zgadza. :mad2: Jednym słowem cena czyni cuda po raz kolejny, ale jak widać są na to amatorzy :roll: więc dlaczego nie.

Ja pierniczę - jak można chcieć sobie pakować na siłę ch..a do odbytu :twisted: :mrgreen:

Chyba, że utargować to auto, wziąć za pewnik kręcony licznik, fakt, że auto było bite, doliczyć ze 20k do ceny i będzie wozidło :twisted: Historii pewnie też nie ma jak ze słonecznej Italii :|

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest tak odstraszającego w autach z Włoch, czego należy się obawiać?

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

 

Odstraszającego nie ma nic - są ładne, przygotowane na słoneczne klimaty, często mają roletki w oknach, nie mają ogrzewania foteli, ale problem polega na tym, że są zaniedbane, bo Włosi jeżdżą jak jeżdżą i za ciula w 99% przypadków nie można się doszukać historii serwisowej, czyli auta mogą równie dobrze mieć 2-3razy większe przebiegi (a na pewno mają, skoro są sprzedawane przez Polaka-handlarzynę w cenie 40-50% niższej, niż auta z Niemiec.

Kiedyś słyszałem opinie, że strucle zjeżdżają z południa Włoch, a na północy ludzie już się nawet nie ocierają autami o siebie, słupki, murki podczas jazdy :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorowi wątku proponuje kupić porządne E46 330xd a co zostanie przeznaczyć na ewentualne naprawy, bo jak masz 40 tys. to nawet w e90 320d bym się nie pchał.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest tak odstraszającego w autach z Włoch, czego należy się obawiać?

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

 

Wystarczy pojechać do np. Mediolanu (co dowodzi że to problem nie tylko południa) i popatrzeć jak ludzie parkują. Znajdzie koleś miejsce to ustawia się w nim w taki sposób że najpierw stuknięcie zderzakiem w auto z przodu, potem wycofanie i odbicie się od auta z tyłu, no i fura zaparkowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest tak odstraszającego w autach z Włoch, czego należy się obawiać?

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

 

Odstraszającego nie ma nic - są ładne, przygotowane na słoneczne klimaty, często mają roletki w oknach, nie mają ogrzewania foteli, ale problem polega na tym, że są zaniedbane, bo Włosi jeżdżą jak jeżdżą i za ciula w 99% przypadków nie można się doszukać historii serwisowej, czyli auta mogą równie dobrze mieć 2-3razy większe przebiegi (a na pewno mają, skoro są sprzedawane przez Polaka-handlarzynę w cenie 40-50% niższej, niż auta z Niemiec.

Kiedyś słyszałem opinie, że strucle zjeżdżają z południa Włoch, a na północy ludzie już się nawet nie ocierają autami o siebie, słupki, murki podczas jazdy :norty:

 

Niestety prawda, długi czas siedziałem w Italii i im niżej tym większa bieda społeczna i bardziej zaniedbane samochody. Np. w Turynie czy Mediolanie nie ma czegoś takiego jak przepychanie się na miejscu parkingowym. Poza tym BMW (1er,3er) jeżdżą głównie młodzi ludzie, nie dbając o wymianę oleju filtrów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje E46 było z Włoch - kupione w Niemczech. Był to w mojej ocenie bardzo udany zakup.

Fakt jest taki, że historia serwisowa aut z Włoch jest trudna do zweryfikowania.

Auta z Włoch najczęściej nie są tak zadbane jak te z Niemiec.

 

To auto z ogłoszenia faktycznie nie do końca jest ok - xenony i brak spryskiwaczy? Soczewka dziwnie przekrzywiona.

Tak niski przebieg - to graniczy z cudem.

Nie skreślał bym od razu auta, ale trzeba je sprawdzić z kimś kto to garnie (zna się na Bmw). To że auto miało coś malowane czy wymienione, nie musi oznaczać że jest 'szrotem".

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj nieee nie kupie e46 miałem Coopera S więc bym się zgorszył (w moim odczuciu). Dla sprostowania...

 

po pierwsze...nie jest to nie wiadomo jaka duza suma za auto... bo nie ma tu mowy o cenie rzędu 100tyś.

po drugie...wychodze z założenia że każde auto miało jakąś niemiłą przeszłość...

po trzecie...nie ma aut nie malowanych...

po czwarte...przykładowo ja nie kupie tego BMW kupi je ktoś inny od tego handlarza... a za kilka lat znów będzie sprzedawane już od prywatnej osoby i wtedy każdy jest zdania że auto dobre bo od osoby prywatnej nie od handlarza, a prawda jest taka że 3/4 aut jeżdzących po polsce przeszły przez ręce handlarzy. sam kiedyś handlowałem samochodami tylko że tanimi, i to nie jest tak że handlarz to odrazu przekręty i oszustwo. Fakt że zdarzają się wpadki przy kupnie aut ale są też tzw perełki w naprawde dobrych pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam - moje BYŁE Bmw e46 było z Włoch...teraz jeździ nią kolega (a ja mam inne auto - E91)

 

Ja nie będę odradzał ci tego auta - trzeba po prostu je dobrze obejrzeć, ale PEREŁKĄ to to auto raczej nie będzie. Oby chociaż stan auta był proporcjonalny do ceny.

Co do napędu X, to dla mnie nie potrzebna opcja. Jeśli tobie będzie się przydawała - to bierz z Xdrive. Na minus X: to większa waga auta, większe spalanie. Na + : zimą czasami może się przydać.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś przekonany do tego samochodu to niewiem po co pytasz o opinie, każdy ci odradza samochód a ty nadal brniesz w gówno, ale to już twoja sprawa.

 

Za 41 tys. to ty nie kupisz zadbanej 320d nie mówiąc już o magicznym przebiegu 150 tys. bo chyba wszystkie samochody z tego rocznika taki mają ( oczywiście te sprowadzane ).

 

Pomijam już fakt, że handlarz na tym aucie musi zarobić i to na pewno nie 1000zł

 

pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam o opinie 330xd a nie danego auta czy jest ok czy nie. link wkleiłem zwyczajnie mówiąc z grzeczności, lecz po tym nagle zaczeły walić się opinie nie o xDrive tylko o danym aucie. A ja mówię po raz kolejny...byłem oglądałem widziałem, wszystko jest cacy poza zderzakami i malowanymi jednymi drzwiami. I dziwne jest dla mnie jeszcze to zestawienie wyposażenia po vinie. I nie oglądałem go sam ani z jakimś laikiem tylko z osobą która od zawsze miała i ma BMW obecnie e60.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 41 tys. to ty nie kupisz zadbanej 320d nie mówiąc już o magicznym przebiegu 150 tys. bo chyba wszystkie samochody z tego rocznika taki mają ( oczywiście te sprowadzane ).

 

Gdybym chciał 320d to już bym dawno miał i nie za 41 tylko za 35tyś salonówke po rodzinie, fakt tylko że bez navi. A 320d nie chce z tego wzgledu że miałem sporo mocniejsze auto Coopera S po modach gdzie wypluwało grupo ponad 200KM i troche dziwnie bym się czuł jadąc 163KM, baa jeździłem 320d 177KM i była przepaść więc o słabszym nie wspomne. dlatego też wybór padł na 330d który daje rade

 

poza tym e46 330xd ma 184KM a to jest 47KM róznicy względem e90 czyli dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.