Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taaa Na cudo w tej kwocie bym nie liczył,ale zawsze można kupić coś co bedzie wymagało mniejszej lub większej inwestycji a ty przynajmniej będziesz wiedział co w autku jest zrobione i jaki stan prezentowało za odrą,o ile jakiś turas już go wcześniej nie przechwyci i nie powbija kartoflanych pieczątek w ksiażke serw :twisted: isową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. fajnie byloby miec przekonanie ze wydalem 300 tys i teraz bede mial spokoj.. otoz nie nie bede mial tak jak kazdy inny :)

Mysle,ze sie mylisz, a przynajmniej nie do konca masz racje.

Jesli ktos kupuje nowy samochod, nie wazne, czy diesel czy Pb to raczej z nim problemow miec nie bedzie, a jesli to bedzie to zrobine na gwarancji.Pozniej samochod sprzedaje i martwic sie bedzie kolejny wlasciciel.Takze problemy zazwyczaj maja wlasciciele rynku wtornego, a nie ci co wydaja 300k pln ;) Pamietaj,ze po 3 latach samochod traci bardzo na wartosci i nie mozesz mowic, ze wydales na samochod 300k pln i sie sypie, bo w tym momencie samochod wart jest moze 70-90 tys pln ;), albo mniej, zalezy czy sie jezdzi.

 

;)

 

A tu z kolei ja sie nie zgodze. Juz wyjasniam o co mi chodzilo. 1 przykład - kolega z pracy kupił peugota 4007 - nowego za ponad 160 tys zł. Przy 20 tys padło sprzeglo - serwis odmowil naprawy gdyz stwierdzil ze zostalo spalone. Kolega jakoze czesto jezdzi do niemiec zawiozl tam do salonu wymieni bez problemu. Przy 30 tys padluy polosie - po prostu sie pokrzywily - serwis w polsce znowu umywa rece bo stwierdzil ze to przez uderzenie w dziure. Przy 40 tys znowu padlo sprzeglo - dokladnie docisk - i to samo bylo z pierwszym razem - okazuje sie ze sa jakies wadliwe w tym motorze. Aha przy 25 tys padly amortyzatory z tyly - zaczely stukac. Kolejny przyklad nowa renault laguna kumpa 2.0 dci 150 km. Non stop w serwisie - tam z kolei wszystko robia na gwarancji ale nie ma miesiaca zeby nie cos. Od egra do nawet wymiany kolumny kierowniczej, przez poduszki pod skrzynia itp itd. W nowym bmw przy 100000 konczy sie gwarancja i chyba nie odpuszcze sobie zeby jej przedluzyc bo nie wierze ze to auto sie nie popsuje po 100 000 .

 

Dlaczego mam nie mowic po 3 latach. Przeciez wydalem te 300 tys. zamiast np 50 na fiata i chcialbym po tych 3 latach nie musiec wydawac znowu tysiecy na dwumasy, sprzegla i pompy lub cokolwiek co tam sie popsuje. Dokladnie to mialem na mysli ;)

To raczej kwestja kiepskiego serwisu, a do tego nie oszukujmy sie, Francuzy to najgosze badziewie jakie moze sie trafic, juz Fiat jest lepszy.Jasne,ze masz racje i kazdy samochod moze sie popsuc, ale w wiekszosci przypadkow jesli auto jest na gwarancji to Serwis to naprawi - sa wyjatki, ale mniej ich jak wiecej.

Prawda dales za auto 300 tysia ale jak pisalem ono traci na wartosci i nie sadze,ze zepsuje Ci sie po 100 000 km.Gdybys kupil to auto jako trzylatek i wtedy by Ci sie zepsul to tez bys psy wieszal,ze dales za nie 90k i sie psuje - niestety samochod jezdzi i sie elementy zuzywaja.Placisz za nowe i wymagasz, z wiekiem auto niestety jak kazdy sie starzeje i mimo,ze dales za nie 300k to nie popsulo Ci sie jak bylo nowe, tylko po jakims czasie ;) .I z calym szacuknkiem, ale jak padnie np dwumas przed 150000 km to tylko i wylacznie wina kierownika bo zle jezdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie na ten temat?dlaczego ona taka tania jest???

http://otomoto.pl/bmw-320-m-paket-C20989185.html

 

chłopie z choinki się urwałeś??? Nie widzisz że to wałek jest kontakt tylko na meila i w ogóle mierz siły na zamiary a nie szukasz takiego auta w super stanie za 45 tys. takie rzeczy to tylko w biedronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie na ten temat?dlaczego ona taka tania jest???

http://otomoto.pl/bmw-320-m-paket-C20989185.html

 

chłopie z choinki się urwałeś??? Nie widzisz że to wałek jest kontakt tylko na meila i w ogóle mierz siły na zamiary a nie szukasz takiego auta w super stanie za 45 tys. takie rzeczy to tylko w biedronce.

Do tego obrotomierz do 8 tys :P Pewnie dlatego,ze to M pakiet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie na ten temat?dlaczego ona taka tania jest???

http://otomoto.pl/bmw-320-m-paket-C20989185.html

 

to oferta dla takich naiwniaków jak Ty, czmu ludzie nie rozumieją, że OKAZJI NIE MA!!!

 

1. treść ogłoszenia:

 

INFORMACJE DLA MNIE KONTAKT TYLKO AT: topcars4sale (@) gmail.com

 

NIE kontakt za pomoca forum, poniewaz nie otrzymam wiadomosci.

wprost wzieta z jakiegoś translatora

 

to stanadardowa praktyka oszustów, podają odrębny adres e-mail kontaktowy i zastrzegają zeby nie kontaktować się przez formularz zgłoszeniowy.

 

2. Na zdjeciach auto z silnikiem benzynowym a w ogłoszeniu diesel

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznij od tego ile chcesz wydac pieniędzy ... popatrz na oferty Allegro ...i zawsze im większy przebieg tym większe ryzyko ... w zasadzie nie ma złych samochodów a tylko są kierowcy, którzy je niszczą :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie apropo tego modelu e90 2.0si http://moto.allegro.pl/bmw-320si-320-si-m-pakiet-limited-edition-m-power-i1848174009.html

Jak to wyglada z częściami zamiennymi i eksploatacyjnymi?? Bardzo to auto mi sie podoba ale obawiam się ze jak cos sie popsuje to koszty mnie zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie apropo tego modelu e90 2.0si http://moto.allegro.pl/bmw-320si-320-si-m-pakiet-limited-edition-m-power-i1848174009.html

Jak to wyglada z częściami zamiennymi i eksploatacyjnymi?? Bardzo to auto mi sie podoba ale obawiam się ze jak cos sie popsuje to koszty mnie zabija.

 

Coś kojarzę, że był wątek o problemach zdaję się, że właśnie z tym silnikiem. Radzę się upewnić co i jak.

 

Update, dobra chciało mi się poszukać, są różne opinie:

viewtopic.php?f=70&t=113324&p=863832&hilit=320Si#p863832

viewtopic.php?f=70&t=137467&hilit=320Si

viewtopic.php?f=70&t=115086&hilit=320Si

viewtopic.php?f=70&t=127131&hilit=320Si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 55 tys maksimum to pozostaje Ci 325i Europa lub 328i amerykan.

 

Plusem amerykanow jest to, ze mozna znalezc auto, ktore bylo uszkodzone w lekkim/srednim stopniu i bedzie bardzo mlode. Ja w okolicach 50 -55 ogladalem 3x 328i, ktore byly w niezlym stanie (2007-2008r)..

 

Minusem jest to, ze musisz byc przygotowany na wydanie pewnej kwoty na ASO. Ja sprawdzilem 4 auta, ktore nadawly sie do zweryfikowania (poza pierwszym zlomem)....

 

330i to najlepszy wybor z tych silnikow, swietne osiagi i elastycznosc (272 PS, 320 NM )- 14,8s od 0 do 160. Ale ja nie widzialem na OTO MOTO dobrej 330i, a sledze rynek od kwietnia (ja mam zmodyfikowane 328i).

 

We Wroclawiu u dilera stoi juz prawie rok 330i z 2005, ale nie dosc, ze jest nie bezwypadkowa to cena jak za model 2007r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare pytań przed kupnem e90, ... W grę wchodzi silnik 3.0d albo 325 lub 330....
nie wiecej niż 55tysi, ... najwicej 320 a to troszke za maly silniczek.

dysponując takim budżetem to pomyśl o 335d/335i tylko nie bierz bez navi bo przepłacisz...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare pytań przed kupnem e90, ... W grę wchodzi silnik 3.0d albo 325 lub 330....
nie wiecej niż 55tysi, ... najwicej 320 a to troszke za maly silniczek.

dysponując takim budżetem to pomyśl o 335d/335i tylko nie bierz bez navi bo przepłacisz...

 

...ta sygestia o pomyśleniu to chyba żart :duh: dobre 335d/335i z navi za 55 ... widziałeś gdzieś takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare pytań przed kupnem e90, ... W grę wchodzi silnik 3.0d albo 325 lub 330....
nie wiecej niż 55tysi, ... najwicej 320 a to troszke za maly silniczek.

dysponując takim budżetem to pomyśl o 335d/335i tylko nie bierz bez navi bo przepłacisz...

 

...ta sygestia o pomyśleniu to chyba żart :duh: dobre 335d/335i z navi za 55 ... widziałeś gdzieś takie?

 

żartem dla mnie jest post z pytaniem o "dobre" auto E90 z jakimklowiek silnikiem za kwotę do 55tys., gdzie oprócz auta samo "dobre" doposażenie w tej serii jest warte 60-90 tys.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartem dla mnie jest post z pytaniem o "dobre" auto E90 z jakimklowiek silnikiem za kwotę do 55tys., gdzie oprócz auta samo "dobre" doposażenie w tej serii jest warte 60-90 tys.

 

...racja :cool2: ... jak się ma 55 to można myśleć o "e90" ale nie o "dobrym e90"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysponując takim budżetem to pomyśl o 335d/335i tylko nie bierz bez navi bo przepłacisz...

 

...ta sygestia o pomyśleniu to chyba żart :duh: dobre 335d/335i z navi za 55 ... widziałeś gdzieś takie?

 

żartem dla mnie jest post z pytaniem o "dobre" auto E90 z jakimklowiek silnikiem za kwotę do 55tys., gdzie oprócz auta samo "dobre" doposażenie w tej serii jest warte 60-90 tys.

 

A to moze jest zle ? http://otomoto.pl/bmw-325-i-salon-polska-automat-C20499207.html

 

Wiadomo, ze 330i, 335i czy nawet 330d w dobrym stanie i z mocnym wyposazeniem sie za to nie kupi...ale 320d/320i czy nawet 325i lub amerykanskie 328i to zupelnie inne bajki....

 

Za 50 - 55 sie spokojnie kupi bezwypadkowe i przyzwoicie wyposazone 320d/320i z przebiegiem ponizej 150 tk z 2006, a nawet jak widac 325i.

 

Kompletnie nie rozumiem tej ironii odnosnie tych 55 tys zl...Jak nawet w DE gdzie mocne benzyny sa w cenie dobrze wyposazone 330i z 2008r z przebiegiem 40-80 tys km stoi srednio 23-25k Euro i to nawet w Premium Selection.

 

Nie widze nic dziwnego, ze ktos majac 55 tys chce kupic 4-6 letnie E90...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[qu

Za 50 - 55 sie spokojnie kupi bezwypadkowe i przyzwoicie wyposazone 320d/320i z przebiegiem ponizej 150 tk z 2006, a nawet jak widac 325i.

 

...to 325i co do wyposażenia słabo a co do przebiegu to powinien miec około 75 ( w DE 15t na rok ) a nie 115 a poza tym to jest chyba jedyne przyzwoite auto co nie znaczy, że dobre ... sam fakt sprzedaży przez ASO to za mało ( sorry ale wiem co potrafią sprzedawać koledzy )

 

 

Nie widze nic dziwnego, ze ktos majac 55 tys chce kupic 4-6 letnie E90...

..."chce" to dobre słowo ale od samego "chcenia" nic sie nie zmaterializuje

 

...uważam, że utwierdzając szukających w ich błędnych oczekiwanich jako sensownych pomagamy handlarzom uczynic je możliwymi a potem oburzamy się, że tyle kręcontch liczników i kiepskich napraw ... oczywiście można przyjąć, że handlarze są za głupi aby czytać wpisy na Forum, nie znają tendencji rynku i zupełnie przypadkowo wszystkie ich auta mają po około 150tkm przebiegu i kosztuja 50tzł ( plus/minus 5000 )

:duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mowie o szrotach...tylko o cenach realnych...

 

Teraz Euro jest za drogie, ale pare miesiecy wstecz z oplatami bardzo dobre 320d z 2007 sie mialo do 15-16k Euro (przy kursie 3,8-,3,9).

 

 

Zreszta co my w ogole porownujemy heh ?

 

Sam sprzedajesz jak mowisz idealne 330d z ponizej 100 tk i chcesz realnie 70 "z groszami"...

 

No to sorry, ale 320d z 2006 roku to gora 50-55 a z 2007 55-60..Oczywiscie pod warunkiem dobrego stanu i niezlego wyposazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja się z Tobą zagadzam...rynek jest "chory" i nie ważne jak dużo napiszemy to i tak badziewie będzie się sprzedawac ... jak ktoś się uprze to mu sie z głowy nie wybije "głupoty ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.