Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kosmos cena za e91 320d z 2007 roku w konfiguracji :

- oryginalny M-Pakiet

- Xenon

- Navi professional

- Sportsitze alcantara

- Grzane fotele

- Przepiękne 18' M-Pakietowe

 

Ile twoim zdaniem powinno kosztować to auto ? 25 000 zł ? Silnik to nie jedyny wyznacznik ceny.

 

Cena jest jak najbardziej adekwatna !

Problem z rozrządem ? akcja serwisowa ;)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taka okazja to dlaczego nikt jej nie wzioł?

Moim zdaniem E91 jest dużo tańsze od E90 i max cena jaka jest warta to 30tys.zl właśnie dzięki temu ze ma to wszystko...

35 jest ok ale za E90 a nie 91!

Według waszego rozumowania powiedzmy e90 w takiej opcji była by warta grubo ponad 40tys.zl tylko kto tyle zapłaci?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dla kupujących najlepiej jak najtaniej :wink: tylko co ze sprzedajacymi. :)

Moim zdaniem jak na wyposażenie auta cena jest dość atrakcyjna. Co innego, że trzeba ją dokładnie sprawdzić przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taka okazja to dlaczego nikt jej nie wzioł?

Moim zdaniem E91 jest dużo tańsze od E90 i max cena jaka jest warta to 30tys.zl właśnie dzięki temu ze ma to wszystko...

35 jest ok ale za E90 a nie 91!

Według waszego rozumowania powiedzmy e90 w takiej opcji była by warta grubo ponad 40tys.zl tylko kto tyle zapłaci?!

 

:duh: :duh: :duh: - Więc rozumiem, że twoja gdyby nie była 3.0d, to by była warta jakieś 23-25 tys ? :cool2: :cool2:

 

P.S. Pierwsze zdanie można chyba również dopasować do twojego samochodu ? :)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaczynam poszukiwania nowego samochodu, i tu zaczyna się moje pytanie, czy przy budżecie max 45 tysięcy opłaca mi się szukać porządnego egzemplarza e90 e91 o mocy pow 200hp?, czy to tez tylko przewalanie setek stron z okazjami? Zależy mi na bezawaryjności przy pokonywaniu trasy z Polski na północ Norwegii raz na około 3 miesiące jest to trasa 2,2k kilometrów którą chciałbym pokonywać w miarę wygodnie (3 osoby plus sporo bagażu dlatego obawiam się o miejsce w e90). kolejne pytanie to jak ma sie komfort w takiej e90 w długich trasach (może warto było by zmienić poszukiwania w stronę e60)? Do trej pory trase pokonywałem w e46 320i 2.2 170hp (mocy na te tereny przy obciążeniu oraz miejsca było na styk a i oleju tylko pól litra wypijał w jedna stronę :lol: ) . Jest to mój pierwszy post dlatego proszę o wyrozumiałość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taka okazja to dlaczego nikt jej nie wzioł?

Moim zdaniem E91 jest dużo tańsze od E90 i max cena jaka jest warta to 30tys.zl właśnie dzięki temu ze ma to wszystko...

35 jest ok ale za E90 a nie 91!

Według waszego rozumowania powiedzmy e90 w takiej opcji była by warta grubo ponad 40tys.zl tylko kto tyle zapłaci?!

 

:duh: :duh: :duh: - Więc rozumiem, że twoja gdyby nie była 3.0d, to by była warta jakieś 23-25 tys ? :cool2: :cool2:

 

P.S. Pierwsze zdanie można chyba również dopasować do twojego samochodu ? :)

 

 

Jak najbardziej wszystko się zgadza!

Wiesz ile osób oglądało moje auto? - 0

Mimo ze jest tania i dobra nikt jej narazie nie kupił wiec wątpię żeby ktoś wydal 35 na 320d jaka by nie była!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taka okazja to dlaczego nikt jej nie wzioł?

Moim zdaniem E91 jest dużo tańsze od E90 i max cena jaka jest warta to 30tys.zl właśnie dzięki temu ze ma to wszystko...

35 jest ok ale za E90 a nie 91!

Według waszego rozumowania powiedzmy e90 w takiej opcji była by warta grubo ponad 40tys.zl tylko kto tyle zapłaci?!

 

:duh: :duh: :duh: - Więc rozumiem, że twoja gdyby nie była 3.0d, to by była warta jakieś 23-25 tys ? :cool2: :cool2:

 

P.S. Pierwsze zdanie można chyba również dopasować do twojego samochodu ? :)

 

 

Jak najbardziej wszystko się zgadza!

Wiesz ile osób oglądało moje auto? - 0

Mimo ze jest tania i dobra nikt jej narazie nie kupił wiec wątpię żeby ktoś wydal 35 na 320d jaka by nie była!!!

Tak dla Twojej informacji, ja swoją sprzedałem za 37500, a nie miałem m pakietu. :wink: rocznikowo też starsza była.

Edytowane przez kkamo84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie są w stanie tyle wydać. Powiem Ci nawet więcej, za porządny egzemplarz z 2.0 przedlift idzie wziąć pod 40k. Po prostu albo Twoj samochodów nie spełnia wymagań klienteli albo masz pecha :) Skoro da się sprzedać 318i 11r bez skór za ponad 60k to i diesla z 07r z takim wyposażeniem za 35 też się da.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaczynam poszukiwania nowego samochodu, i tu zaczyna się moje pytanie, czy przy budżecie max 45 tysięcy opłaca mi się szukać porządnego egzemplarza e90 e91 o mocy pow 200hp?, czy to tez tylko przewalanie setek stron z okazjami? Zależy mi na bezawaryjności przy pokonywaniu trasy z Polski na północ Norwegii raz na około 3 miesiące jest to trasa 2,2k kilometrów którą chciałbym pokonywać w miarę wygodnie (3 osoby plus sporo bagażu dlatego obawiam się o miejsce w e90). kolejne pytanie to jak ma sie komfort w takiej e90 w długich trasach (może warto było by zmienić poszukiwania w stronę e60)? Do trej pory trase pokonywałem w e46 320i 2.2 170hp (mocy na te tereny przy obciążeniu oraz miejsca było na styk a i oleju tylko pól litra wypijał w jedna stronę :lol: ) . Jest to mój pierwszy post dlatego proszę o wyrozumiałość :)

E90 ma chyba jeszcze mniej miejsca w bagażniku niż e46. W dłuższe trasy w parę osób i dużą ilascia bagażu, może być nie wygodnie :wink:

Więc jak coś to szedłbym w e91, lub tak jak piszesz w serie 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeginajcie... spokojnie pakuje się w 3 dorosłe osoby do bagażnika w e90....

 

Poza tym jak jedzie się w 3 osoby to przecież jeszcze coś z tyłu na kanapie ewentulanie można położyć...

 

Wózka dla dziecka raczej nie włożysz... może jakiś dobrze składany, ogólnie jest ok :cool2:

 

Przelotka na narty jest spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelotka na narty w e46 podobała mi się bo woziłem tam wędki :lol: Żenię się za 2 tygodnie dlatego fotelik to jeszcze dosyć odległa sprawa,teraz tylko pytanie jaki silnik i gdzie szukać? Jeśli chodzi o paliwo to diesla miał bym za darmo w Norwegii i to już jakiś plus ale po jeździe 2.2 na 6 garnkach myślałem tez o 2.5 lecz nie wiem gdzie skupić uwagę z takim budżetem i jaki rocznik był by realny, koszty serwisowania w skali roku tez myślę ze 3-4k był bym w stanie ponieść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz trasy do machnięcia 2200km to 330d/530d kupuj z roczników 2006-2007 w budżecie 40-45k i będziesz zadowolony

Sinliki mało awaryjne a poza tym to też R6 i przy 231KM vs twoich 170 odczujesz sporą różnice, tym bardziej że można samym programem jak u mnie mieć 280-290KM a to już jest konkretna moc, 3 osoby z bagażami uciągnie bez problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

 

Czy może ktoś sprawdzić historię serwisową samochodu o tym VIN: WBAUY11050F037716?

 

BMW 320d. Samochód ma automatyczną skrzynię, Xenon, Navi Professional i sportowe siedzenia. Jeżeli jest wyposażony w PDC (rozkodowany VIN) to jest to przód jak i tył?

Nie widzę comfort package, aczkolwiek podzielony przedni podłokietnik jest.

 

Pozdrawiam,

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się bardzo szybko potoczyło i między jednym a drugim postem zdecydowałem się przejechać z samochodem do ASO od razu zamiast w Piątek jak wcześniej planowałem, ponieważ tak właścicielowi tylko pasowało. Jeżeli bym jechał w Piątek to chciałem mieć jakąś podstawową wiedzę przed wizytą w ASO.

Niestety nie miałem szczęścia w ASO, ponieważ komputery diagnostyczne podobno im siadły i mogli tylko odczytać informacje z kluczyka co potwierdziło oryginalny przebieg i brak błędów (aż trudno uwierzyć, że w ASO komputery padają).

 

Jest to drugie BMW 320d jakie widziałem w ciągu ostatnich paru dni. Ten model został wyprodukowany 12/2010 aczkolwiek sprzedany i zarejestrowany po raz pierwszy 07/2011. Autko jest obecnie z drugim właścicielem. Oryginalny przebieg 100 400km potwierdzone w ASO i książką serwisową. Ostatni serwis był robiony przy 90tys km. Ostatnie 50tyś przejechane prawie w 100% po autostradzie na trasie Bazylea – Mediolan, raz w tygodniu. Średnie spalanie z ostatnich 4tyś km to 5.1l/100km.

Szukam E91, 320d, 184KM, oryginalny przebieg koło 100tyś km, automat, xenon, sportowe siedzenia, navi najlepiej professional, panoramiczny dach, HiFi. W tym brakuje panoramicznego dachu i HiFi. Cena 14500 EUR. Oponki prawie nowe + kolejny komplet na felgach alu zimówek. Minusy to brak Pano i HiFi oraz podgrzewanych siedzeń. Plusy to to, że samochód będzie raczej bezproblemowy, kilometry zrobione prawie wyłącznie na szwajcarskich drogach, serwisy w szwajcarskich ASO i zostaje mi jakieś 4-5tyś EUR w kieszeni, ponieważ jest bardzo trudno znaleźć samochód z ww. zestawieniu (czyli z pano i hifi, za mniej niż 19tyś EUR w Niemczech czy 25 tyś w Szwajcarii, gdzie mieszkam (śledzę rynek od jakiś 2 miesięcy i jeżeli bym kupował w Niemczech to musiałbym dostać fakturę VAT z możliwością odzyskania VATu co ogranicza wybór).

 

Wstępnie jestem umówiony na Czwartek aby sprawdzić stan techniczny samochodu (wtryski, DPF, zawieszenie) w ASO. Jeżeli wszystko będzie ok to chyba będzie to moje pierwsze BMW.

 

A co pytać w ASO? Historia napraw, korekta wtrysków, % zużycia DPF, amortyzatorów. Coś jeszcze?

 

Tylnie zawieszenie wydawało mi się troszkę niskie

 

http://img24.otofotki.pl/obrazki/sp168_504850195_v2_5_Big.jpg

 

Pewnie nie widać na tym zdjęciu za dobrze, ale będę musiał to sprawdzić.

 

Klocki przednie piszczały, aczkolwiek komputer pokazuje że są do wymiany za 12tyś km i wizualnie wyglądają jakby miały jeszcze sporo życia. Może je trochę w górach przegrzał. Pewnie pójdą na wymianę.

 

Dziękuję z góry za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadziłeś z tym bagażnikiem, e90 ma bardzo pokaźny bagażnik przecież...

Tak, tak dwie torby podróżne wejdą :mrgreen:

 

 

a ja dorzucam nawet wozek miniaturka skladany. ale juz zabawek dziecka nie wcisne nie mowiac o jakis ekstrasach bagaznik do wielkosci samochodu jest smiesznie maly, volkswagen polo ma wiekszy :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajie, jak ogloszenie juz bylo to przpraszam ale pewnie nie zawuazylem.

Na poczatku szukalem Z4 ale wpadlem na pomysl diesela E9x, koniecznie po FL.

 

Wpadlo mi w oko takie oglosznie:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bezwypadkowy-maly-przebieg-faktura-vat-ID6y7tG5.html

 

cena wydaje sie byc za niska o 15 tys?

Czy mozecie sie wypowiedziec,

 

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze!

 

Dopiero zaczynam się rozglądać za swoim pierwszym BMW, więc doświadczenia na forum nie mam zbyt dużego. Po pierwsze wszystkim koleżankom i kolegom na forum chciałbym powiedzieć "Cześć", robicie kawał dobrej roboty. Wasze uwagi, komentarze i pomysły to bardzo ciekawa, pouczająca lektura.

 

Chciałbym skorzystać z Waszego doświadczenia i podpytać odrobinę o silniki w bmw 335i (N54), czytałem trochę postów na forum, ale wyczytywałem różne opinie. Koledzy, którzy macie w swoich autach taki motor prośba o podzielenie się informacją jak wygląda :

1. Awaryjność tego silnika

2. Szacunkowe roczne koszty utrzymania

3. Jak z olejem, czy macie problemy, że pije Wam za dużo

4. Trochę czytałem odnośnie turbin, że są zawodne i lubią czasem odmówić współpracy. Czy możecie to potwierdzić?

5. Jeżeli, któryś z kolegów ma przejechane powyżej 150K prośba o opinie jak z eksploatacją auta, jak zachowuje się silnik

6. Gdyby ktoś z Was doświadczenia z tym silnikiem w wersji US to będę wdzięczny za uwagi.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajie, jak ogloszenie juz bylo to przpraszam ale pewnie nie zawuazylem.

Na poczatku szukalem Z4 ale wpadlem na pomysl diesela E9x, koniecznie po FL.

 

Wpadlo mi w oko takie oglosznie:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bezwypadkowy-maly-przebieg-faktura-vat-ID6y7tG5.html

 

cena wydaje sie byc za niska o 15 tys?

Czy mozecie sie wypowiedziec,

 

dziekuje

 

 

Cena jest ok, choć napewno znajda się tacy co powiedzą ze za tania i za droga :D

Dla porównania wczoraj znajomy kupił F10 2.0d z 11roku za 75tys.zł wiec sam zdecyduj...

Auto wygląda bardzo fajnie jedz zobacz jak jest ok to tylko brać...

 

Co do ceny to musiało by siedzieć coś większego pod maska żeby cena była wyzsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajie, jak ogloszenie juz bylo to przpraszam ale pewnie nie zawuazylem.

Na poczatku szukalem Z4 ale wpadlem na pomysl diesela E9x, koniecznie po FL.

 

Wpadlo mi w oko takie oglosznie:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bezwypadkowy-maly-przebieg-faktura-vat-ID6y7tG5.html

 

cena wydaje sie byc za niska o 15 tys?

Czy mozecie sie wypowiedziec,

 

dziekuje

 

 

kupiłem niemal identyczną 2-3 mc temu dla kogoś w pomorskim kolor, skóry wyposaż. silnik taki sam , przebieg też podobny, ta z pomorskiego na plus panorama dach i rok młodsza cena 70 tyś więc nie jest to normalna cena a dość okazyjna co może wiele znaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.