Skocz do zawartości

Czy mógłby ktoś sprawdzić BMW w serwisie ?


sikora23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy jest ktoś na forum kto mógłby mi sprawdzić dokładnie auto w serwisie BMW ?

Przymierzam się do zakupu i wszystkie raporty z portali internetowych pokazują rozmaite rzeczy.

Chodzi o BMW F34 320d N47 xdrive

 

VIN :

WBA3Y51000D656383

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Pewnie juz troche za pozno, ale ja widze tylko jeden wpis z Monachium z pierwszych miesiecy uzytkowania i nic wiecej. Niestety, nie zawsze widze wszystko w systemie i sam nie wiem od czego to zalezy. Moze w ASO Ci wiecej by pomogli.

24/02/2014   Repair, 8137 Mi, 26842 BMW Mobiler Service Einsatzleitzentrale , München
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 17.02.2024 o 11:21, mmw napisał(a):

Pewnie juz troche za pozno, ale ja widze tylko jeden wpis z Monachium z pierwszych miesiecy uzytkowania i nic wiecej. Niestety, nie zawsze widze wszystko w systemie i sam nie wiem od czego to zalezy. Moze w ASO Ci wiecej by pomogli.

24/02/2014   Repair, 8137 Mi, 26842 BMW Mobiler Service Einsatzleitzentrale , München
 
 

masz dostęp do bazy AOS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 17.02.2024 o 11:21, mmw napisał(a):

Niestety, nie zawsze widze wszystko w systemie i sam nie wiem od czego to zalezy. Moze w ASO Ci wiecej by pomogli.

To nie kwestia uprawnień, doradcy serwisowi nie robią zbyt często wpisów do KaSIO, robiłem geometrię - nie wpisali, robiłem aktualizacje oprogramowania - nie wpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No tak, ale oni maja drugi system, do ktorego z AOS nie ma sie dostepu. Nie wiem po co, ale tak jest. A najlepsze, ze kiedys kupilem E90 tu w Anglii i widzialem pieknie wszystkie serwisy, a miesiac pozniej juz wszystko zniknelo. To bylo bardzo dziwne. Samochody z USA widze bardzo ladnie, z Polski roznie, podobnie z Niemiec. Kiedys chlopaki w ASO mi tlumaczyli, ze systemy sa dwa. Moze jest tak jak piszesz, ze do KaSIO rowniez powinni wpisywac, to co wpisuja do glownego systemu, ale im sie nie zawsze chce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.