Skocz do zawartości

X5M Competition zmrożony czarny szafir


_holek

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrany wczoraj w wielkim pośpiechu (śpieszyło sie mi a nie dealerowi) więc i zdjęć nie za dużo. Po weekendzie jedzie na „zmrożenie” folią. Bardzo jestem ciekaw efektu końcowego. 
 

Miało być wypasione X5 M60i ale wypadł mi z produkcji więc uznałem, że to znak i wziąłem stockowe X5M na pełnym wypasie. Więcej zdjęć wkrótce!

 

https://ibb.co/7NLL1cp
https://ibb.co/7zXtCxR
https://ibb.co/pvbSCGb

 

Zdjęcia nie chcą się załadować z telefonu 😕

Edytowane przez _holek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic dodać, nic ująć, Wersja M rządzi.

Czekamy na więcej zdjęć, szczególnie po zmrożeniu.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo nie zrobiłem zdjęć przy odbiorze ale na otarcie łez mam film 😉więc wrzucam dwa kadry. Może uda mi się coś cyknąć jutro. Folia sztos. Ze względu na krótki termin są w niektórych miejscach drobne bąble ale podobno za 2-3 dni znikną. Normalnie takiego samochodu nie wydają ale tutaj był mus więc wyjechał przed dojściem do perfekcji. 

IMG_6431.jpeg

IMG_6432.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj filmik po oklejaniu KLIK

Za mną pierwszy tysiąc ekspresówka. Jest sztywno. Na równej drodze jest ekstra, na równej kostce jest ekstra, na dziurawej drodze i nierównej kostce jest akceptowalnie choć zupełnie inaczej niż powinno być w SUVie a na płytach czy innych poprzecznych nierównościach jest dramatycznie. Pozostaje nie zjeżdżać z eSek i autostrad 😉

Spalanie - wir w baku totalny. 130-140 to 14,5, 150-160 to już 17.

Przyspieszenie - absurdalne. Ani razu nie wbiłem jeszcze gazu w podłogę - nie ma takiej potrzeby 🙂

Olbrzymi plus - przyciąga spojrzenia tylko tych, co mają pojęcie o co chodzi. Zdarzyło mi się być dwa razy obfotografowanym w Gdańsku a poza tym totalnie bez emocji. Także jeżeli ktoś lubi masę spojrzeń to albo kolor różowy albo inna marka 😉

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele podobieństw do mojego poprzedniego Volvo V90 Cross Country. Też nie wzbudzało niczyjego zainteresowania wyglądem, spalanie identyko (na trasie działała zasada "prędkość przez 10"; przy 160 km/h było ok 15-16l). Tyle, że tam był silniczek od kosiarki (2.0; 4 cylindry) wzmocniony turbiną i kompresorem. Ekologia pełną gębą 😉

Auto masz idealne

 

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

spacer.pngWjechały koła na lato. Mam wrażenie, że trzeba włożyć trochę więcej siły w prowadzenie. Ale może to tylko w mojej głowie.

średnie spalanie z 8k km to 15 litrów. Tragedii nie ma 😁

 

Edytowane przez _holek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.01.2024 o 20:43, _holek napisał(a):

 

Olbrzymi plus - przyciąga spojrzenia tylko tych, co mają pojęcie o co chodzi. Zdarzyło mi się być dwa razy obfotografowanym w Gdańsku a poza tym totalnie bez emocji. Także jeżeli ktoś lubi masę spojrzeń to albo kolor różowy albo inna marka 😉

 

No to powiem Ci, że już ostrzę sobie zęby na porównanie. W piątek odbieram woje M60 ;). Co prawda marka ta sama, no i nie różowy, ale przynajmniej będzie błyszczący 😉

Edytowane przez maciek_w

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.