Skocz do zawartości

Dysze spryskiwaczy, parowanie tylnej szyby


patryk0402_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam podstawowe pytanie czy dyszka do spryskiwacza w tylnej szybkie jest podgrzewana? Jeśli chodzi o przedni, to kiedyś trafiłem (nie wiem gdzie...) na informacje że są.
Bo zakładam, że albo coś przymarzło albo się zapowietrzyło (jeśli to możliwe) - przednie działają, tylna nie 😞

Oraz czy ktoś zauważył u siebie, że tylna szyba paruje (przednia nie) - rok temu nie zauważyłem tego zjawiska, a teraz przy obecnej pogodzie zauważam to przy każdej jeździe...

 

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych, ale wydaje mi się, że nie są podgrzewane - mam nadal letni płyn (próbuję wypryskać bezskutecznie już od tygodnia 🙃) i przedwczoraj po nocy przymarzły.
Po kilku godzinach w garażu podziemnym puściło, znów dzisiaj rano po nocy przestanej pod chmurką i przy mrozie (nie wiem ile było wczoraj na śląsku, ale chyba okolice -3) działały od strzała...
Parowania tylnej szyby nie zauważyłem, ale może dlatego, że wsteczne lusterko mam ustawione w podłogę 😁

  • Dziękuję 1
odebrane 24.10.2022 / 150: 40W22 / 112: 16W22, 22W22, 30W22, 33W22, 39W22, zamówione 29.09.2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 28.11.2023 o 10:32, patryk0402_ napisał(a):

Oraz czy ktoś zauważył u siebie, że tylna szyba paruje (przednia nie)

Nie zauważyłem, u mnie raczej nie paruje - ale parkuje zawsze w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.