Skocz do zawartości

F11 Touring 2013 - dołożenie MMI Box


Misiek_ud

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam,

Chciałbym do swojego F11 2013r. dołożyć moduł MMI Box.

W moim modelu znajduje się duża navi NBT.

Mam możliwość zakupu modułu MMI Box w bardzo korzystnej cenie, ale z Audi A5 8T 2009 rok.

Nie wiem czy systemowo będzie pasował do BMW NBT. Ma ktoś taką wiedzę?

Na urządzeniu nie ma żadnych napisów o wersji, da się jakoś rozpoznać po złączach czy pasuje do BMW CIC, NBT czy NBT Evo?

Zdjęcie w załączeniu.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam, Michał.

mmi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeje się tylko telefon od tego całego Android auto i bateria mi już pada w s22ultra a jeszcze rok by posłużył. Mam to dziadostwo (Android auto) w zeszłorocznym transicie customie i muszę wreszcie kupić uchwyt do telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te ceny skaczą, pewnie zbliża się BlackFiday więc mogą być niższe. Właśnie widzę że 550E + opłaty. Ja nie koniecznie chcę 12.5 cala, 10.25 wystarczy ale powinien mieć 8/128GB i koniecznie Anti-Glare Blue Screen z 1920x720 a to kosztuje. W UK nie ma wiele słońca to i takie lusterko jak u ciebie nie przeszkadza bardzo :classic_wink:

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No byś sie zdziwil. ;) Tu jest wiecej slonca niż w Polsce. Przynajmniej w rejonie w ktorym mieszkam. Podobnie z opadami. Mniej pafa. Zasadnicza różnica jest taka ze tu nie ma praktycznie w ogole minusowych temp, a w lato z kolei nie grzeje tak mocno. Zapytam z ciekawości ile, u moich Chinczykow, kosztuje takie coś jak potrzebujesz.

 

 

Edytowane przez mmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum jest firma która się w tym specjalizuje i daje gwarancje. Też będę musiał za jakiś czas odświeżyć troszkę multimedia, mam nadzieję że jak nakleję matową folie na ten błyszczący ekran to będzie choć trochę przypominać oryginał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
45 minut temu, comeasyouare napisał(a):

Jak będziesz pytał to koniecznie żeby to nie był fake tylko prawdziwy z unit z aktualnym snapdragonem.
Ale jak masz pewne źródło to raczej faków nie sprzedają.

Ja od nich biorę od wielu wielu lat. Oni są producentem tego. Nigdy nie było problemów. Tylko oczywiście zawsze jest to większe ryzyko niż kupowanie, w Polsce na miejscu z gwarancją na miejscu. No ale coś za coś. 400 euro to nie 600. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Użytkownik525xd napisał(a):

Tu na forum jest firma która się w tym specjalizuje i daje gwarancje. Też będę musiał za jakiś czas odświeżyć troszkę multimedia, mam nadzieję że jak nakleję matową folie na ten błyszczący ekran to będzie choć trochę przypominać oryginał 

Jeśli mówisz o com...dia, to tak jak przed 5 laty tak i teraz ciągle sprzedają przestarzałe urządzenia o, że tak powiem, nie najwyższej możliwej jakości. Aktualnie A12, słaby błyszczący wyświetlacz 1280x480. I to wszystko za 3k PLN więc grubo ponad 600E. 

Ale jeśli komuś zależy na polskiej translacji, nie chce się sam bawić w instalację i liczy na jakąś gwarancję to czemu nie - zawsze to jakaś opcja.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No zeby nie tracic oryginalnego wygladu, no to to co kolega comeasyouare wyzej opisal, ze planuje kupic. Ja wybralem 12.5 cala, bo po pierwsze, mi sie bardziej podoba, przypomina nowsze modele i ogolnie wyglada nowoczesniej. Druga sprawa, dla mnie wazniejsza, to to, ze ekran jest po prostu wiekszy i co wazniejsze, umieszczony blizej uzytkowanika, co w przypadku ekranu dotykowego ma olbrzymie znaczenie. Oryginalny ekran jest znacznie glebiej, przez co ciezej jest do niego siegac. Nie wiem tez, gdzie sie wklada karte SIM w przypadku tego montowanego zamiast oryginalnego, skoro nie ma dostepu do boku ekranu. No ale pewnie jakos to jest rozwiazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem Road Top w wersji black NBT, od kolegów z Chin:

https://pl.aliexpress.com/item/1005004654684769.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.2f271c24jN0D5z&gatewayAdapt=glo2pol

Wczoraj była niższa cena, kupony na black week, kupon stoiska, cashback i wyszło 730 zł.

Muszę jeszcze dokupić klamkę klapy z kamerą, polecicie jakąś z PL do ok. 150 zł.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.