Skocz do zawartości

Zamilowanie do bmw serii 3. Kto cos o tym wie??


Krawczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie tylko 323ti compact jest godzien mojej uwagi:)mi sie podobaja tylko 323 lub 325 a moze nawet 328:) BMW to temat rzeka:) czytalem duzo waszych postow i zastanawiam sie czy sa milosnicy serii3?? Tacy jak m. in ja:)

Piszcie jak chcecie...

http://www.supercars.net/servlets/PW/garagePics/kel%20e/51car0small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wedlug mnie tylko 323ti compact jest godzien mojej uwagi:)mi sie podobaja tylko 323 lub 325 a moze nawet 328:)

tak tak , ja jestem również miłośnikiem BMW 328 w wersji Compact

:duh: :mad2: :mad2: :mad2:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact podoba mi się jak najładniejsza dziewczyna na świecie bez nogi. To znaczy jak patrze na nią od pasa w górę to jest super, ale jak się dokładniej przyjżę to coś jest nie tak.

Z Compactem jest to samo. Zprzodu jest OK, ale z profilu już gorzej, a szczególnie od środkowego słupka ku tyłowi.

A wersja 328i to pewnie będzie taka dziewczyna z trzecią nogą gratis. :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem, że BMW to nie jest zwykłe auto, czy też narzędzie pracy do przemieszczenia się z pkt A do B. Jednak za pewne narzędzie może jednak służyć... narzędzie służące do zadawania jak największej przyjemności z jazdy. Dla mnie najlepiej wywiązuję się z tego zadania właśnie 3. Między innymi ta atmosfwera we wnętrzu, ta ciasnotę i wrażenie tworzenia jedności z autem są rewelacyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy żem walnął coś nie tak z Tym 328?? :D spoko sorry poprawiam sie. Mi się podobaja raczej tlyko 323ti w wersji Compact... i juz wiecej nic nie pisze :oops: Przepraszam wszystkich urazonych....

Ale po co od razu te nerwy??

http://i.bigmir.net/auto/17515_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy żem walnął coś nie tak z Tym 328?? :D spoko sorry poprawiam sie. Mi się podobaja raczej tlyko 323ti w wersji Compact... i juz wiecej nic nie pisze :oops: Przepraszam wszystkich urazonych....

Ale po co od razu te nerwy??

http://i.bigmir.net/auto/17515_0.jpg

jakie nerwy ?? humor nam poprawiles :D , swoją drogą 2,8 w compakcie musiałby nieźle zamiatać :mrgreen:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko wzgledne. Mi sie kiedys piatki nie podobaly i w zyciu nie przypuszczalem, ze bede ich mial kilka. Na poczatku mialem e34 i wystarczylo mi 5 min. jazdy tym autem przed jego kupnem, zeby sie zakochac. W ogole moje pierwsze przezycie z BMW bylo wlasnie wtedy. Wczesniej uwazalem to auto za dresiarskie. Ale w wieku 19 lat kupilem sobie e34 525 m20, pozniej 3.0 m60, pozniej 4.0 m60 i teraz e39 3.5 m62. Teraz jako juz troche doswiadczony uzytkownik, poznalem te samochody bardzo dobrze. Jezdzilem naprawde roznymi autami ze srednich polek i przyznaje zupelnie obiektywnie, ze BMW jest najlepsze. Ten samochod zmienil moje spjrzenie na samochody, na motoryzacje. Kiedys wczesniej Renault megane, scenic :mad2: uwazalem za super auto, teraz to mi sie smiac chce.

No zakochalem sie w tych autach i tyle.Teraz niektorzy nazywaja mnie fanatykiem tej marki, wole nieraz spedzic noc w garazu z moim cudem, dopieszczac, myc itd, niz siedziec z dziewczyna w domu :). Troche chore.

Chce tylko powiedziec, ze kazde BMW mozna polubic. Jezdzilem takze e36 318i i musze wam powiedziec, ze jestem mile zaskoczony. W aucie czuje sie rowniez bardzo dobrze i nawet zaczelo mi sie podobac, bo wczesniej bryla mi sie nie wkecala zbytnio. A to wszystko przez to, ze moj kolega sobie taka kupil. Wszystko zalezy kto co ma. Wiem tylko, ze kazde BMW to BMW i zawsze znajdziesz w nim przyjemnosc i pozytywy, a malo jest takich samochodow.

 

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow tych porzadnych samochodow BMW, a nie zdresialych lysych palantow, ktorzy kupily te auta do cwaniakowania :8), psujacych mocno opinie tej marce.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah jak widze takie tematy to mi sie smiac chce :lol: Po pierwsze 2,8 w compakcie :) Po drugie compact jest brzydki tak ze to nie zasluguje na miano BMW nawet ... Dla kobiet jeszcze ostatecznie moze byc ale tak ogolnie to auto jest mega :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamilowanie do bmw serii 3. Kto cos o tym wie??

 

tak, wielu na tym forum wie na ten temat sporo, ale oni swoje zainteresowania kierują w stronę ciekawszych modeli niż compact. nie chcę nikogo urazić (właścicieli w/w modelu). istnieją także ciekawsze serie od e36 (które oczywiście jest świetne jak każde bmw, ale dla mnie malo ciekawe). ja np swoję sympatię kieruję w stronę klasycznych modeli, zwłaszcza e30, "poprawianych" przez słynnych tunerów: np ALPINA B6 3.5S - nadwozie m3 z sześciocylindrowym silnikiem - dla mnie bomba, Matthes 335i-24, AC SCHNITZER, HARTGE z silnikami M88, słynny Kelleners K3 czy Hamann także z M88. Są jeszcze inne ciekawe: m5 e34, e28 (chyba to sie nazywało M535 - wizualnie znacznie ciekawsze od e34), e21 323i, 2002 z tym spoilerem na którym był "lustrzany" napis czy M1.

ja lubię trójki, są świetne do zabawy - nie upalania czy pałowania spod świateł - ale do szybkiej jazdy po zakrętach, wykorzystywania techniki jazdy, drobnych :wink: poślizgów czy cieszenia się zwinnością i precyzją prowadzenia. do tego nadają się swietnie, bo do codziennej jazy mniej - za ciasne w środku, co przy jeździe relaksacyjnej jest jednak przyjemnością.

Uff, zabrzmiało jak byś akt oskarżenia! ale mam na myśli coś zupełnie przeciwnego. myśle że wielu idelizuje swoją pierwszą (jeśli to Twoja pierwsza) beemke, tak jest oczywiście również ze mną, ale zwykle okazuje się że istnieje inne bmw, które daje większą radochę. Trzymaj sie i nie ustawaj w swojej pasji :cool2:

 

rdgs, sweet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a M5 miała M88, dobrze że czuwasz :cool2:

 

Die Bezeichnung "M88" steht für den großen BMW Sechszylindermotor mit 4 Ventilen pro Brennraum, wie er im M5 E28 und M635CSi verbaut wurde.

 

tak czy siak, super udane, a z wyglądu :jawdrop:

 

rdgs, sweet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się compact nie podoba. Coupe to jest to.

 

Właśnie jestem na etapie szukania. Jak nie znajdę ładnego i za sensowną kasę RS4/6 to poszukam M3 E46. Naprawdę cudo (byle nie SMG :) ).

 

W E36 różnia na + dla coupe była chyba jeszcze większa.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i myślisz ze ja teraz odejde od kompa, połoze sie spać i zasne, co?

o ty podły, poczekaj no :D :D :mrgreen: :wink: :cool2:

 

szukam kurde takiego zdjęcia m5 e28 jak na pierwszym linku tylko że z czerwonymi listewkami zderzaków - cód-miód, jak znajde to wkleje

 

chyba nie znajde ale luknij na tą:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1988-BMW-M5-E28-LESS-THAN-1200-EXIST-IN-THE-USA_W0QQitemZ290005782265QQihZ019QQcategoryZ133182QQcmdZViewItem

 

i jak tu nie być pasjonatem?

 

rdgs, sweet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wedlug mnie kazde BMW jest godne uwagi. Przyciagnela mnie wersja Compact, bo zawsze lubiłem któtkie samochody, lepiej sie w nich czuje, jesli chodzi o jazde relaxacyjną to uwierzcie mi ze naprawde przyjemnie jezdzi się Compactami. Ja nie chce Wam wmowic ze Compact jest najlepszy i koniec, to nie o to chodzi. Tylko NIEKTÓRYCH z Was nie rozumiem, to tak jak by Komus sie podobala wysoka blondynka a ja bym powiedzial nie masz latac za ta malą rudą piegowatą nie obrazajac pań. Chłopaki troche tolerancji!!:D Mi sie podobaja Compacty!! :D ale podkreslam wszystkie bmw zasluguja na uwagę. Pozdrawiam

http://www.quality-autoimport.no/catalog/images/E36%20compact%20hekkskirt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.