Skocz do zawartości

OD czego to kluczyk ??


juri

Rekomendowane odpowiedzi

Daruj sobie takie komentarze. Proszę o pomoc a nie o mędrkowanie.

 

Hm, to Twoj raptem 3 post. Chcesz sie czegos dowiedziec a jestes niemily. Nie zdziw sie, jesli nie bedzie odzewu. Spytam kumpla - objezdzil wszystkie nowe BMW. Ale E65 mysle ze moze to byc.

 

Poprawka - drugi post :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszukujesz własciciela, to udaj się do serwisu BMW, tam po włozeniu kluczyka do czytnika powinni otrzymac więcej danych, byc może możliwe jest nawet znalezienie własciciela?

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem niemiły to dlatego że zmusza mnie do tego kolega który pisze że chcę coś ukraść. I nawet jeśli pisze to w sferze żartu to niech lepiej nic nie pisze. I nie szukam właściciela bo nie obchodzi mnie do kogo należał ten kluczyk. Chciałbym wiedzieć do jakiego modelu lub też modeli auta BMW jest ten klucz i to wszytsko a więc skupmy się na tym. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kluczyk do E65 ani E66 w wersji przed FL. Ten od E65/66 jest bardzo, bardzo podobny ale ma 4 klawisze : otwieranie, zamykanie, bagaznik, i podswietlenie parkingowe.

Po lifcie kluczyk tez sie raczej nie zmienil - ale tego nie jestem absolutnie pewien.

 

Załamka : 7 postow w temacie, a absolutnie żadnej konkretnej informacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szukam właściciela bo nie obchodzi mnie do kogo należał ten kluczyk

a to nie ładnie....

A 5 min temu czytałem, jak w Grecji oddano bankowi znalezioną paczkę z 20 tys. euro. Już wiem, że to nie mogłeś być ty....

Osobiście przynajmniej dałbym ogłoszenie, może to kogoś uchronić przed drogą zmianą zamków....

nie ma starych BMW, są tylko zaniedbane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja ostatnia odpowiedź juri nie świadczy o dobrych intencjach. Zadajesz pytanie staramy się pomóc, obrazasz się na żart (może w nie najlepszym guście, ale jednak żart) a za chwile informujesz wszystkich, że nie interesuje Cię znalezienie własciciela, wiec po co chcesz wiedzieć co to za kluczyk? Udaj się do serwisu i wszystkiego się dowiesz.

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

A ja to widze tak.

Juri jest z lubuskiego i Zdzichu takze.

juri ma kluczyk od umki nowej serii(byc moze e65)

a Zdzichu ma nowa 7.

 

Moral???

 

Zdzichu pilnuj sie..... :twisted2:

 

 

PS oczywiscie wszystko w sferze zartu jakby sie ktos pytal...

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie moj malo wybredny zart, ale ton wypowiedzi autora watku jakos tak.. watpliwie mi zabrzmial, co potwierdzily kolejne wypowiedzi.

 

jakbym otrzymal taki kluczyk polazlbym do serwisu i ew. zglosil to, a nie szukal modelu, gdzie go wsadzic.

 

jezeli moj zart urazil powaznych forumowiczow - upraszam o przebaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie moj malo wybredny zart, ale ton wypowiedzi autora watku jakos tak.. watpliwie mi zabrzmial, co potwierdzily kolejne wypowiedzi.

 

jakbym otrzymal taki kluczyk polazlbym do serwisu i ew. zglosil to, a nie szukal modelu, gdzie go wsadzic.

 

jezeli moj zart urazil powaznych forumowiczow - upraszam o przebaczenie :)

 

 

Zgadzam się z Tobą Beo[/url]

Edytowane przez valdorane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie moj malo wybredny zart, ale ton wypowiedzi autora watku jakos tak.. watpliwie mi zabrzmial, co potwierdzily kolejne wypowiedzi.

 

jakbym otrzymal taki kluczyk polazlbym do serwisu i ew. zglosil to, a nie szukal modelu, gdzie go wsadzic.

 

jezeli moj zart urazil powaznych forumowiczow - upraszam o przebaczenie :)

 

Zgadzam się z Tobą Beo, ale może u Juriego w mieście nie ma ASO BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę go nigdzie wsadzać. SMuci mnie tylko że piszecie o jakiść złych intencjach, kradzieżch itd. Niewiarygodne że pytanie od jakiego to auta sprawia taki problem. Umiescilem ten temat w dziale elektronika i czesci czy cos takiego ale został usunięty. Nie wiem gdzie mam go umieścić ale na pewno nie tu. Może ASO to dobry pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.