Skocz do zawartości

M3 COMPETITION 2023 M DRIVE


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
10 minut temu, vulnerarius napisał(a):

Gratki wehyr! Piekna!

ślicznie dziękuję , cieszę się jak dziecko z przybycia Mikołaja 😄 hahahaha 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 27.06.2023 o 11:38, vulnerarius napisał(a):

Gratki wehyr! Piekna!

ślicznie dziękuję 🙂 podobnie jak twoja hehe 🙂

tylko moja nie jest dotarta ... 😞

 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gratulacje pieknego auta!!

Te zdjecia to robione kartoflem czy forum przycina jakosc tak okrutnie? (jezeli to drugie to wrzuc zdjecia na jakis hosting zewnetrzny bo zasluguje na lepsze fotki)

  • Haha 1

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
8 godzin temu, adamjttk napisał(a):

Gratulacje pieknego auta!!

Te zdjecia to robione kartoflem czy forum przycina jakosc tak okrutnie? (jezeli to drugie to wrzuc zdjecia na jakis hosting zewnetrzny bo zasluguje na lepsze fotki)

To tylko auto nie słynny obraz 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 minuty temu, macste napisał(a):

Auto już "zafoliowane"?

Aktualnie stoi w garażu bo my na wakacjach, ale 20.07 oddaje koledze na folie a 18.07 wymiana oleju więc muszę zrobić ile wlezie km jeszcze żeby chociaż te 1500bylo najechane.. 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wakacjuję w słonecznej I ale już myślę co robić po odbiorze. Na pewno co najmniej ceramika. Chciałbym też ogarnąć koła zimowe póki są mega promki tylko muszę kogoś w BMW znaleźć kto mi jasno odpowie czy 18" Double Spoke 790M się "polubią" z większymi tarczami 374mm. Póki co mówią że wszystkie 18" powinny być ok. Powinny to trochę za mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2023 o 13:25, macste napisał(a):

Też wakacjuję w słonecznej I ale już myślę co robić po odbiorze. Na pewno co najmniej ceramika. Chciałbym też ogarnąć koła zimowe póki są mega promki tylko muszę kogoś w BMW znaleźć kto mi jasno odpowie czy 18" Double Spoke 790M się "polubią" z większymi tarczami 374mm. Póki co mówią że wszystkie 18" powinny być ok. Powinny to trochę za mało...

Ja przy pakiecie technology zrezygnowałem z 18 cali na zimę i założyłem 19”.

niby wchodziły ,ale na styk.

na pierwszym i trzecim zdjęciu 18 zima 

Na drugim 19 zima 

IMG_6759.jpeg

IMG_0261.jpeg

IMG_6760.jpeg

Edytowane przez Loop
89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
3 godziny temu, Loop napisał(a):

Gratulacje Wehyr 😉💪auto sztos …

Dziwne ,ze jak brałem do 340i tanzanit to dopłaciłem prawie 10 tys ,a ty tylko 5 🙂

Też się zdziwiłem 😂 

Ale pozytywnie... 

Ja w 340i mam i na lato i na zimę 19"

 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2023 o 06:45, Loop napisał(a):

Ja przy pakiecie technology zrezygnowałem z 18 cali na zimę i założyłem 19”.

niby wchodziły ,ale na styk.

na pierwszym i trzecim zdjęciu 18 zima 

Na drugim 19 zima 

IMG_6759.jpeg

IMG_0261.jpeg

IMG_6760.jpeg

Dzięki loop za info oraz mówiące 100x więcej fotki 😀 Na pierwszym zdjęciu wygląda jak by koła miały się zablokować przed startem ale 3cie już wygląda lepiej. Oczywiście zacisk wypełnia szczelnie koło i nie wygląda to super. Wiadomo że 19" zawsze ładniej tylko jak z komfortem i "zarysowaniami". Czy masz RF, jak z komfortem? BTW, te 19" podobają mi się najbardziej z bmw tylko nie wiem jak grafit do czarnego... Jak w ogóle odbierasz te większe hamulce, jest dobra modulacja siły hamowania? Myślę że po prostu są mocniejsze od serii i tyle, w końcu to tylko szybsza limuzyna 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
14 godzin temu, macste napisał(a):

Dzięki loop za info oraz mówiące 100x więcej fotki 😀 Na pierwszym zdjęciu wygląda jak by koła miały się zablokować przed startem ale 3cie już wygląda lepiej. Oczywiście zacisk wypełnia szczelnie koło i nie wygląda to super. Wiadomo że 19" zawsze ładniej tylko jak z komfortem i "zarysowaniami". Czy masz RF, jak z komfortem? BTW, te 19" podobają mi się najbardziej z bmw tylko nie wiem jak grafit do czarnego... Jak w ogóle odbierasz te większe hamulce, jest dobra modulacja siły hamowania? Myślę że po prostu są mocniejsze od serii i tyle, w końcu to tylko szybsza limuzyna 😀

U mnie np odczucie ze to ciut mocniejsze hamowanie i tyle.... 

Wyglądają ładniej.... 

Czy podoba się grafit z czarnym twój gust  dla mnie 👌🏻 

W 340i co roku przednie felgi maluję od rys w M3 już zacząłem uważać 😂 😂 😂 😂 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2023 o 23:49, macste napisał(a):

Dzięki loop za info oraz mówiące 100x więcej fotki 😀 Na pierwszym zdjęciu wygląda jak by koła miały się zablokować przed startem ale 3cie już wygląda lepiej. Oczywiście zacisk wypełnia szczelnie koło i nie wygląda to super. Wiadomo że 19" zawsze ładniej tylko jak z komfortem i "zarysowaniami". Czy masz RF, jak z komfortem? BTW, te 19" podobają mi się najbardziej z bmw tylko nie wiem jak grafit do czarnego... Jak w ogóle odbierasz te większe hamulce, jest dobra modulacja siły hamowania? Myślę że po prostu są mocniejsze od serii i tyle, w końcu to tylko szybsza limuzyna 😀

Dlatego właśnie zmieniłem na 19 cali 😉

Tak mam RF, z komfortem nie ma problemu ,troche jedynie stuka czasami adaptacyjne zawieszenie ,ale to ponoć norma jak piszą …

w 20 cali na lato nie chciałem wchodzić ,myśle ze 19 to optymalny wybór i mam dwa komplety kół w tym właśnie rozmiarze .

Gdyby nie większe hamulce z przodu pewnie zostawiłbym zimówki 18 cali ,które mi zostały z g20 330i( 1 i 3 zdjęcie).

Heble hamują na pewno lepiej niż w 330i natomiast jak to piszesz modulacja siły hamowania jest dość agresywna.

 

  • Dziękuję 1
89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Folia na calym aucie, detaling skonczony, auto zostaje na dlugo wiec to bylo must have. 

Jestem mega zadowolony 

Po 1100km olej i filtr wymienione, nastepna wymiana przy 3000km. 

 

Screenshot_20230801-020031.png

Screenshot_20230801-020016.png

Screenshot_20230801-020006.png

Screenshot_20230801-015956.png

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Była chwila czasu to zmierzyłem na szybko 

0-100 pod dosyć dużą górkę , więc myślę że przy niższej temperaturze do uzyskania 3,3 sek ( było 33 stopnie i górka ) 
z kolei 100-200 z lekkiej górki ( urządzenie uznaje za ważne do odchylenia 1% a tu minimalnie więcej ) 

jak na serię jest całkiem ok 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wehyr widziels to porownanie? Interesujace jest dla mnie to co mowi autor testu miedzy 5.10, a 5.35min . Czy czujesz rzeczywiscie ze m3 nie ma "dołu" na tle m340i i przy normalnej jezdzie do np. 3000obr/min jedzie slabiej?

Edytowane przez boohmacher

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
10 minut temu, boohmacher napisał(a):

Wehyr widziels to porownanie? Interesujace jest dla mnie to co mowi autor testu miedzy 5.10, a 5.35min . Czy czujesz rzeczywiscie ze m3 nie ma "dołu" na tle m340i i przy normalnej jezdzie do np. 3000obr/min jedzie slabiej?

tak masz rację 🙂 ale to m3 i do normalnej jazdy m340i jest wygodniejsze i łagodniejsze 🙂 

ale jak jeżdżę m3 w ustawieniach najdelikatniejszych to jest spoko ale jak się przełączy na sport + wszystko to naprawdę na lekko wilgotnym jest szatan a jak włączy rwd to nie dziwię się że małolaci nieumiejący jeździć niestety ginął 😞 bo chwila nieuwagi w łuku i może być latarnia .... 😞 

Edytowane przez wehyr
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobne wrazenie 3 lata temu jak uzytkujac na co dzien 330d rwd przejechalem sie m2. Na niskich obrotach brakowalo mi mocy w m2. Na wysokich szatan niemilosierny 🙂 

  • Lubię to 1

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.