Skocz do zawartości

Aktualizacja forum 29/05


Czy podobają Ci się zmiany?  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Chyba byłem pierwszy co tutaj pisał, że nowe forum chodzi strasznie 🤔

Teraz w końcu chodzi fajnie, szybko. 🫡

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Wszystkie posty są teraz zatwierdzane przed publikowaniem? czy akurat tak trafiłem (w temacie rozkoduj VIN)?

Edytowane przez GR

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@GR Jesteś tu za krótko (raptem 21 lat) i masz za mało postów (raptem 7300) żeby były od razu widoczne. Moderacja musi się upewnić czy aby przypadkiem nie jesteś jakiś spamer 🤪

Edytowane przez feel_x
  • Haha 1

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Natknąłem się na sytuację, że chcąc wejść w jeden z wątków wywala mi komunikat "nie masz uprawnień do wyświetlania tego tematu" o co kaman?

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

a w jaki?
bo może to jakieś stare, zamknięte archiwum, do którego nie ma normalnie dostępu, a błędem jest, że jest pokazywane?

ja pamiętam, że przez jakiś czas widziałem jakieś organizacyjne wątki, których widzieć nie powinienem 

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A teraz jeszcze mi pokazuje że post musi pierw zostać zatwierdzony. Chyba dlatego że wkleiłem link do tego tematu o którym mowie. Fajne te zmiany, takie malo przemyślane 🤨

Chyba jeszcze wiele trzeba poogarniac w ustawieniach bo "ustawienia domyśle" to nie za bardzo działają 🤔

Wklejam print screen 

 

Screenshot_20240217_203257_Chrome.jpg

Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to był błąd konfiguracji, został naprawiony. 

Natomiast została wprowadzona reguła, że 5 pierwszych postów każdego użytkownika jest ręcznie zatwierdzane przez moderację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@BKP Co znaczy 5 pierwszych postow? Znaczy każdy z nas jest jakby nowy? Mimo że jest na forum naście lat i ma ponad 1000 postów? Druga sprawa to mój post przed tym gdy podałem link pojawił się od razu bez czekania na akceptację, natomiast kolejny z linkiem musiał zostać zatwierdzony. Skoro 5 pierwszych musi zostać zatwierdzonych to jakim sposobem wcześniejsze posty pojawialy sie od razu a dopiero gdy dodalem post z linkiem to on musial czekac na akceptację. 

Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

a jak się ma sprawa zdjęć, które były ładowane przez forum, a nie jako linki do zewnętrznych stron?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2024 o 17:05, 0okm napisał(a):

Pięć pierwszych to dużo. Będzie sporo roboty dla moderatorów. 🙂

Może i dużo, ale lepiej zweryfikować intencje nowych użytkowników niż później czyścić spam - a liczbę moderatorów zawsze można zwiększyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.