Skocz do zawartości

Welcome light, światła powitalne


Spiderjo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Dokładał ktoś światła powitalne, tzn że po otworzeniu auta święcą się ringi?

Myślałem, żeby podpiąć ringi pod oświetlenie wnętrza, wtedy by to tak działało, pytanie, które piny przy module świateł lcm odpowiadają za światła postojowe oraz które za podświetlenie wnętrza, z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W E39 i E46 dorobiłem układzik, który po zamknięciu auta powoduje reakcję jakbyś włączył follow me home. W LCM przekodowałem, żeby jako follow me home działały pozycyjne oraz przeciwmgłowe przód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, a nie lepiej kupic ModLight 2? Jest juz dostepny u nas w PL do kupienia bo kiedys mozna bylo tylko z zagranicy zamowic. Ja kupilem 3 lata temu za 200zl z przesylka. Sup[er sprawa, mozna sobie wlaczyc fajne opcje nie tylko powitalne ale i np. skladanie lusterek, zapalanie halogenow przy wlaczeniu kierunku itp. A swiatla powitalne maja kilka trybow takich co nie zrobisz sobie recznie drutujac kabelki od modulu i co najwazniejsze modul jest latwy w montażu bez zadnego druciarstwa i ciagniecia kabli, Latwo tez go wymontowac i wrocic do ori. Na youtube mozna sobie zobaczyc jak to dziala:) Jest jeszcze cos lepszego, nazywa sie eLight i tam mozesz sobie zakodowac kazde swiatlo jakie ma sie zapalic itp. sam sobie tworzysz kombinacje na kompie latwym w obsludze programem graficznym dolaczonym do zestawu. Byl do kupienia tylko w Niemczech a nie wiem jak teraz no i cena ponad 1000zl wychodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.