Skocz do zawartości

Akcja techniczna 0011150700 b47


majkel001

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Kiedy miałeś wymienianą chłodnicę?

Od grudnia jest akcja techniczna i zakładane są chłodnice nowego producenta. Korens jest zamieniony na Borg Warner.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy miałeś wymienianą chłodnicę?

Od grudnia jest akcja techniczna i zakładane są chłodnice nowego producenta. Korens jest zamieniony na Borg Warner.

To bmw mam od 1,5 roku, według danych z aso, chyba w 2019..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to masz starą chłodnicę. Po prostu wcześniej przez cały czas były zakładane wadliwe chłodniczki, które prędzej czy później i tak padały - ja miałem 3.

Tak jak napisałem, od grudnia są nowe akcje i zakładane są chłodniczki innego typu, nowego producenta - z gwarancją na 10 lat.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam też aktywną tą akcję. Dzwoniłem do trzech ASO i czas realizacji 4-6 godz. a terminy realizacji tej akcji bardzo różny. 2 tygodnie , 2-3 miesiące i październik czyli 6 miesięcy :shock: Edytowane przez Andrzej62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak jak napisałem, od grudnia są nowe akcje i zakładane są chłodniczki innego typu, nowego producenta - z gwarancją na 10 lat.

Ta gwarancja na 10 lat została zapisana do auta czy tylko przekaz ustny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też aktywną tą akcję. Dzwoniłem do trzech ASO i czas realizacji 4-6 godz. a terminy realizacji tej akcji bardzo różny. 2 tygodnie , 2-3 miesiące i październik czyli 6 miesięcy :shock:

To chyba zależy od aso. Ja zadzwoniłem tydzień temu, wczoraj zrobili. O 11 auto wjechało na serwis, o 15 było gotowe. Wymienili chlodniczke, wraz z egr. Serwis ZK Motors w Radomiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Dwa tygodnie temu kupiłem f31 318d n47t automat 320tyś przebiegu 2013rok. Naczytałem się o wadliwych  chłodniczkach egr i napisałem do bmw czy jest akcja serwisowa na chłodniczkę w moim aucie ,odpowiedź- nie.Od czego to zależy?Może ktoś zna numery tych wadliwych .Vin WBA3K11020F850850

Edytowane przez marcinlmobile3
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinlmobile3 Wydaje mi się że BMW wzywa samochody jakimiś partiami. Np. w moim F30 przez 2 lata systematycznie sprawdzałem co jakiś czas akcje serwisowe. Dopiero teraz w kwietniu (2023.04) dostałem wezwanie do serwisu na wymianę chłodniczki z EGR. Mój znajomy również w tym samym czasie dostał takie samo wezwanie dla F34. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

A do tego zaczęły się już akcje na wymianę poduszek dla serii F*

Dla swojej F34 mam już aktywną akcję na wymianę poduszki, co tylko mi przypomniało, że do tej pory nie pojechałem wymienić poduszek w E46 😄 

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
On 5/30/2023 at 12:47 PM, GR said:

A do tego zaczęły się już akcje na wymianę poduszek dla serii F*

Dla swojej F34 mam już aktywną akcję na wymianę poduszki, co tylko mi przypomniało, że do tej pory nie pojechałem wymienić poduszek w E46 😄 

wymiana dotyczy wyłącznie wersji z kierą M pakietową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 30.05.2023 o 09:08, marcinlmobile3 napisał(a):

Witam.Dwa tygodnie temu kupiłem f31 318d n47t automat 320tyś przebiegu 2013rok. Naczytałem się o wadliwych  chłodniczkach egr i napisałem do bmw czy jest akcja serwisowa na chłodniczkę w moim aucie ,odpowiedź- nie.Od czego to zależy?Może ktoś zna numery tych wadliwych .Vin WBA3K11020F850850

Szczegóły dotyczące pojazdu.
Numer Identyfikacji Pojazdu (VIN): WBA3K11020F850850
Marka: BMW
Z samochodem powiązana jest akcja techniczna.

Kliknij tutaj i umów wizytę serwisową online lub znajdź kontakt do swojego Dealera BMW tutaj, aby poznać więcej szczegółów.

Kod akcji technicznej: 0032740200

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przekładnie jestem umówiony za dwa tygodnie .Najpierw jedną wizyta sprawdzają wszystko i jeśli jest potrzeba wymiany umawiamy jest druga wizyta na wymianę przekładni taka dostałem informację bmw motors Gdańsk.Myślałem że z chłodniczką też będzie serwis A tu [BAD] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Dzisiaj byłem na tej akcji serwisowej. Została wymieniona chłodnica z EGR i osłona akustyczna. Mam wydruk części osprzętu w sumie 7 pozycji które też powinny być wymienione. W moim przypadku nie wszystkie zostały a może żadne części osprzęty nie zostały wymienione . Sprawdzał to ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.