Skocz do zawartości

Lampy przód do X5 f15 z BMW serii g... Ktoś,coś?


rico986

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie z serii upgrade :D

Czy ktoś próbował kiedyś dobrać pasujące kształtem lampy do f15 z jakiegokolwiek BMW z serii g???

Zastanawia mnie czy jest coś na tyle zbliżonego że dało by się zamontować bez większych ingerencji w karoserię.

Kwestia ewentualnego przesznurowania/przeprogramowania samych lamp to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak na serio.

Nie chodzi mi jedynie o porównanie lamp z X5 do X5.... To potrafi byle de..l.

BMW posiada w swej gamie wiele innych modeli, a jak już nie raz życie pokazało wielu producentów dla obcięcia kosztów stosuje te same podzespoły w różnych modelach w kolejnych seriach.

Czy to takie nie oczywiste?!? Nie chce mi się przytaczać przykładów takich zabiegów. Było ich na tyle dużo że każdy średnio-rozgarnięty sam sobie znajdzie.

Chodzi mi o to czy ktoś, coś podobnego być może już zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie raz życie pokazało wielu producentów dla obcięcia kosztów stosuje te same podzespoły w różnych modelach w kolejnych seriach.

 

To daj taki przyklad z BMW. :) Zreszta, powiem Ci szczerze, ze tak na szybko, nawet jak pomysle o mega tanich firmach, tnacych koszty na calego, nie kojarze w ostatnich 20 latach producenta samochodow, ktory zastosowal te same reflektory w kolejnych modelach, lub w nowym modelu zastosowal z innego starego. Chetnie poznam takie przyklady, bo przeciez wg Ciebie bylo "takich zabiegow" na tyle duzo, ze az nie warto wymieniac. Ja widocznie jestem malo rozgarniety, ale chetnie sie rozgarne mocniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.