Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://otomoto.pl/bmw-320-e46-jedyny-taki-2-0-d-C29504877.html

 

Cmentarz w tle na pierwszym zdjęciu jakoś dziwnie komponuje się z tym autem, nie wiem czemu.... Sprzedaje bo wyjeżdża za granicę. Jedyny taki.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakaś reklama komisu.

taki sztrucel i ten pseudo tjuning tyle nie warty.

Niestety wszystko kosztuje, zawiasy, tłumiki, zderzaki itp.

W komisie są oszusty i lubią zarabiać na ludziach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalizując teraz wszyscy zakładają, że cała reszta chce ich oszukać. Trochę to smutne. Nie wszyscy są oszustami. Ja mam komis i nigdy niczego nie zatajam bo po co i tak wszystko wcześniej czy później wyjdzie na jaw więc wole od razu powiedzieć niż czekać aż ktoś wpadnie do salonu z pretensjami i nerwami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalizując teraz wszyscy zakładają, że cała reszta chce ich oszukać. Trochę to smutne. Nie wszyscy są oszustami. Ja mam komis i nigdy niczego nie zatajam bo po co i tak wszystko wcześniej czy później wyjdzie na jaw więc wole od razu powiedzieć niż czekać aż ktoś wpadnie do salonu z pretensjami i nerwami.

Nie mówie o wszystkich, ale znam takich.

Jak kupowałem E12, jeszcze się nie znałem co i jak o BMW, gosć mówił że wszystko sprawne dobre itp, a jak się okazało, to aku do wymiany, klemy do wymiany( ktoś wyjął lepsze miedziane ), znaczek odleciał, uszczelki po parciałe, pasek klinowy sparciały( jak długo stoi, samochód tak właśnie się dzieje).

Nigdy nie kupie samochodu z komisu, wole od kogoś, kto zna się na tych samochodach, a nie trafić na oszusta, który zarabia na ludziach.

Ktoś chciał się auta pozbyć, bo wiedział że za drogo go wyniosą naprawy, więc dał do komisu i tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się okazało, to aku do wymiany, klemy do wymiany

Jeśli aku do wymiany w kilkuletnim aucie uważasz za oszustwo ze strony sprzedającego to trzeba było nowego w salonie kupić.

 

znaczek odleciał

haha, nic tylko do sądu gościa podać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale on mi mówił, że wszystko jest super, auto chodzi perfekcyjnie itp.

A jak się okazało, to władowałem ponad 10 tyś, wszystko było do wymiany, nawet uszczelki w drzwiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahahahahahahahahahaha, spadłem z krzesła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale ludzie mają banie :D

To jest chyba ten koleś, co kiedyś miał E32 na wąskim grilu i też pokazywał takie laseczki.

Może ktoś kojarzy E32 czarne na blachach SPI - Piekary Śląskie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

pomalowany budżetowo bo dołem ruda pewnie żarła.

za to ten jasny środek wygląda lepiej niż 99% procent tych igiełek do oceny wystawianych w ciemnych szmatach :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 do dopieszczenia. http://otomoto.pl/bmw-325-2-5-tds-tuning-C29699843.html

 

Jest tuning, jest skórzana kierownica, nawet "lotka" na tylnej szybie. Ale wydaje mi się że lewy przód był robiony i przebieg trochę duży.

 

 

A tu dla trochę bardziej majętnych, E46 http://allegro.pl/bmw-e46-tuning-jedyny-w-swoim-rodzaju-i3387117814.html po KOMPLEKSOWYM, proszę ja Was, Tuningu. Auto zaczęło życie jako zwykłe przedliftowe srebrne 320D, teraz ciężko je odróżnić od M3. Ukłon w stronę Azji to nieszablonowe tylne lampy LEXUS LOOK, a wiarygodności ogłoszeniu dodaje sesja zdjęciowa przed salonem BMW (zapewne w leniwe niedzielne popołudnie).

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.