Skocz do zawartości

Ładowarka z gniazda zapalniczki


BartekPoznanX5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,


chciałbym zapytać, czy ktoś spotkał się z sytuacją, że do gniazdka zapalniczki w konsoli środkowej - przy uchwycie na napoje - nie pasuje żadna ładowarka 12V którą posiadam.


Sprawdzałem także w gniazdku z tyłu - to samo.


Jedyne miejsce, w którym moje ładowarki pasuja to gniazdo w bagażniku.


Z góry dzięki za pomoc / podzielenie się spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z ładowarka z dwoma portami USB z akcesoriów BMW - w tylnym rzędzie. Nie pasowała mi z poprzedniej X5 G05, kupiłem nowa w BMW i tez nie działała i dopiero przy okazji wizyty w salonie spróbowałem jeszcze jedna taka sama i ta… działa :duh:.


Wydaje mi się, ze być może wyńika to z głębokości portu i być może nie wszystkie dochodzą do końca. W każdym bądź razie obecna działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę dalej próbował. Ale faktycznie mam wrażenie, ze to chodzi o "głębokość" gniazda. Bo mam wrażenie, ze ładowarki które posiadam nie wchodzą do końca - i nie ma tu znaczenia czy są to ładowarki z pojedynczym gniazdem, z kilkoma czy są to ładowarki "wolne" czy z quick charge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka nie może mieć ogranicznika głębokości wsunięcia. Żadnych pierścieni itp.


Może być taka: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-samochodowe/ladowarka-samochodowa-rock-h15


lub ta poniżej (osobiście mam 2 sztuki Aukey Aukey CC-A3 i działają/stykają bez zarzutu. (CC-A4 ma 2 usb-c a CC-A3 1 usb-A i 1 usb-c)


https://allegro.pl/oferta/aukey-cc-a3-mini-ladowarka-samochodowa-2xusb-30w-12320585867

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-samochodowa-aukey-cc-a4-dual-usb-c-30w-11567759601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Polecam Baseus-y tylko wybrałbym model z funkcjonalnością szybkiego ładowania i portem USB-C. Do tego preferuję modele krótkie. Prawie całkowicie schowane w gnieździe. U mnie ładuje fast charge i jednocześnie zasila Yanosika. Trzeba dobrze ją wepchnąć, bo może czasem się nie uruchomić. Jednak sama się nie rozłącza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak będzie o ile wpasujesz się w Twój system szybkiego ładowania telefonu. Kabel USB też musi być odpowiedni. Kiedyś chciałem wykorzystać taki do ładowania myszki Logitech i nie działał poprawnie pomimo wtyków USB-C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.