Skocz do zawartości

Co dziś kupiliście dla swojego BMW?


47

Rekomendowane odpowiedzi

Nakładka do ładowania bezprzewodowego przyszla po 10 dniach. Dziala.

 

Nie boicie się tej taniej chińszczyzny? Kiedyś do poprzedniego samochodu kupiłem w Biedronce tani rozgałęziacz do gniazda 'zapalniczki' i pewnego dnia jeden z przewodów zaczął mi iskrzyć, a potem się po prostu zapalił... Dobrze, że akurat siedziałem w samochodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc akcesoriów robiona jest w Chinach.

Tutaj ryzyka nie ma, bo zasilanie idzie z gniazda zapalniczki, a po zamknięciu auta prąd zostaje odcięty.

Przechodząc do tematu - dobrze wykonana, pasuje idealnie.

 

A mógłbyś powiedzieć jak z mocą ładowania? Czy ładuje na tyle mocno żeby nie schodziła bateria podczas korzystania z mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc akcesoriów robiona jest w Chinach.

Tutaj ryzyka nie ma, bo zasilanie idzie z gniazda zapalniczki, a po zamknięciu auta prąd zostaje odcięty.

Przechodząc do tematu - dobrze wykonana, pasuje idealnie.

 

A mógłbyś powiedzieć jak z mocą ładowania? Czy ładuje na tyle mocno żeby nie schodziła bateria podczas korzystania z mapy?

To 15W ładowarka, więc taka jak w apple Magsafe, albo samsungach - czyli najszybsze co sprzedają (są 30W, ale te obsługuje chyba tylko OnePlus i może inne takie chińskie).

Plus jak masz ajfona to będzie się ładować tylko 7,5W. Tylko ładowarki magsafe ładują 15W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantara na gałkę, boki tunelu i wstawki w kierownicy. IMG-6379.jpg

 

Te nakładki to są naklejane?

Czy jak to się montuje?


Dasz link?

 

Wszystko naklejane, spas na gałce powiedziałbym że idealny, na tunelu taki 8/10, najgorzej na kierownicy bo elementy prężą, ale spróbuje swojej mocniejszej taśmy.


https://pl.aliexpress.com/item/1005003540499796.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1c24wiL3dt&gatewayAdapt=glo2pol


Ale chyba tu taniej:


https://pl.aliexpress.com/item/1005003541416891.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.10012e0ek1tN6I&gatewayAdapt=glo2pol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantara na gałkę, boki tunelu i wstawki w kierownicy. IMG-6379.jpg

 

A idrive "kryształ" gdzie kupiłeś i czy duży miałeś problem z zamontowaniem?;-)

 

Też ali. Podczas pierwszego montażu popsułem kontroler i musiałem kupować nowy... Podczas drugiego ułamałem jeden ząbek w tym srebrnym pierścieniu i trochę odstaje od tylu. Będę zamawiał nowy.


Jak kupisz i będziesz chciał montować to napiszę Ci na co zwrócić uwagę, żeby nie spieprzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantara na gałkę, boki tunelu i wstawki w kierownicy. IMG-6379.jpg

 

A idrive "kryształ" gdzie kupiłeś i czy duży miałeś problem z zamontowaniem?;-)

 

Też ali. Podczas pierwszego montażu popsułem kontroler i musiałem kupować nowy... Podczas drugiego ułamałem jeden ząbek w tym srebrnym pierścieniu i trochę odstaje od tylu. Będę zamawiał nowy.


Jak kupisz i będziesz chciał montować to napiszę Ci na co zwrócić uwagę, żeby nie spieprzyć.

 

Ok dzięki - po twoim opisie nie wiem czy sobie tego nie podarować żeby nic nie popsuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przygodach z przebitymi oponami i takimi tam - kupilem bardzo fajny malutki kompresorek: https://allegro.pl/oferta/kompresor-samochodowy-12v-230v-sprezarka-lcd-led-12237346380


Cechy, ktore mi sie spodobaly:


- dziala na zapalniczke i na 230v

- ustawienie zadanego cisnienia - kompresor pompuje do momentu osiagniecia cisnienia i przestaje

- wymiary - jest na prawde niewielki.


wartosc dodana - wbudowana latarenka :)


Sprawdzone, dziala, nawet cisnienie zadane osiaga (zmierzone dwoma innymi miernikami), troche glosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.