Skocz do zawartości

Wentylacja wnętrza na postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanko mam.

Wentylacja wnętrza na postoju.

Można regulować temp?.

Mam taką opcję, mogę ją uruchomić z pozycji telefonu, ale nie ma tam opcji siły i temperatury nadmuchu. Można to jakoś regulować, bo aktualnie załącza się sam nawiew bez klimy, co w upalne dni tylko miesza powietrze, na pewno nie schładza kabiny.

Opublikowano
Ciekawe jak by tu zalaczyc klimatyzacje....chyba ze odpalisz silnik z telefonu :cool2:
Opublikowano

Zawsze zastanawiałem się jaki był zamysł tej funkcji ;)

Tylko wymieszać już (i tak) ciepłe powietrze?

--

gv

Opublikowano

Dobre i tyle.

Szczególnie jak masz czarne wnętrze to szybkie zajęcie miejsca za kierownicą po kilkugodzinnym wystawieniu samochodu na mocne słońce może być bolesne :-)

Zdarzało mi się, szczególnie podczas wypadów na południe, że próba wejścia do kabiny tuż po otwarciu drzwi była raczej ciężka, uruchamiałem silnik, klima na full, przymykałem drzwi i po 3 - 4 minutach dawało się wejść do samochodu. No ale trzeba mieć na to czas :-)


Co prawda nigdy tego nie używałem bo nie mam na tyle uregulowanego życia zawodowego, że wiem o której dokładnie będę wychodzić z pracy - raz póżniej, raz wcześniej. Ustawianie zegara wentylacji średnio się sprawdza ale jak ktoś wie, że 15:10 będzie wsiadać do samochodu to czemu nie przewentylować go w największe upały.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Funkcja jak najbardziej przydatna . W zasadzie kluczowe jest to czy w miarę regularnie wsiadamy do auta . Na przykład wychodzimy z biura . Wsiadasz do kabiny która ma 30-35 stopni a nie 50 .
Opublikowano
  • Autor
Funkcja jak najbardziej przydatna . W zasadzie kluczowe jest to czy w miarę regularnie wsiadamy do auta . Na przykład wychodzimy z biura . Wsiadasz do kabiny która ma 30-35 stopni a nie 50 .

Ja mam opcje w aplikacji MyBMW włączenia lub ustawienia godziny włączenia. Pytanie tylko czy to co kolwiek da, bo przecież klima się nie załączy, więc dmucha powietrzem takim samym jakie jest na zewnątrz.

Opublikowano
Funkcja jak najbardziej przydatna . W zasadzie kluczowe jest to czy w miarę regularnie wsiadamy do auta . Na przykład wychodzimy z biura . Wsiadasz do kabiny która ma 30-35 stopni a nie 50 .

Ja mam opcje w aplikacji MyBMW włączenia lub ustawienia godziny włączenia. Pytanie tylko czy to co kolwiek da, bo przecież klima się nie załączy, więc dmucha powietrzem takim samym jakie jest na zewnątrz.

wg. mnie działa to lepiej niż się wydaje. Wsiada się do gorącego samochodu a nie do piekarnika:) Jeżeli jest możliwość to warto zostawić lekko uchylone okna z tyłu (dosłownie kilka mm) lepiej chłodzi.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.