Skocz do zawartości

My BMW


peepus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,


Sprowadziłem BMW G20 ze stanów Zjednoczonych do Europy i chciałbym aktywować w nim aplikacje dostępna na telefonach "my bmw". Numer VIN mojego samochodu to xxxxx. Samochod został zakodowany przez profesjonalna firmę na europe. Wiem że jest taka możliwość ponieważ, jak samochód do mnie dotarł to jeszcze działał internet na koncie wcześniejszego właściciela.


Piotr Nowocień

Edytowane przez peepus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Panowie a skąd można ściągnąć dodatkowe aplikacje w aucie. Czasami widziałem zdjęcia wyświetlacza na którym sporo rożnych apek. Jak wchodzę do sklepu to jest tam tylko to co można uruchomić w aucie odpłatnie, ale nie ma żadnych dodatkowych aplikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a skąd można ściągnąć dodatkowe aplikacje w aucie. Czasami widziałem zdjęcia wyświetlacza na którym sporo rożnych apek. Jak wchodzę do sklepu to jest tam tylko to co można uruchomić w aucie odpłatnie, ale nie ma żadnych dodatkowych aplikacji.

 

Mozliwe ze widziales screeny CarPlay lub AA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a skąd można ściągnąć dodatkowe aplikacje w aucie. Czasami widziałem zdjęcia wyświetlacza na którym sporo rożnych apek. Jak wchodzę do sklepu to jest tam tylko to co można uruchomić w aucie odpłatnie, ale nie ma żadnych dodatkowych aplikacji.

Na innych rynkach MyBMW mogą być inne aplikacje. Jak zarejestrowałbyś auto np. na niemieckim koncie bmw.de connected drive to pobierze ci się BMW MLapTimer, korytarz życia, spotify, parking i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych rynkach MyBMW mogą być inne aplikacje. Jak zarejestrowałbyś auto np. na niemieckim koncie bmw.de connected drive to pobierze ci się BMW MLapTimer, korytarz życia, spotify, parking i coś tam jeszcze.

Czy taki zabieg wpłynie na ustawienie języka w aplikacji (iOS/Android) oraz w samochodzie? Czy tylko wersja DE będzie dostępna przez stronę (co jest oczywiste).

Czy powyższe aplikacje mają sens użyteczności na terenie PL? Czy są tylko przygotowane (i działające) pod rynek niemiecki?

Czy rejestracja jednego nr VIN na dwóch portalach - PL+DE jest możliwa, czy tylko zostaje wybór jednego?

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych rynkach MyBMW mogą być inne aplikacje. Jak zarejestrowałbyś auto np. na niemieckim koncie bmw.de connected drive to pobierze ci się BMW MLapTimer, korytarz życia, spotify, parking i coś tam jeszcze.

Czy taki zabieg wpłynie na ustawienie języka w aplikacji (iOS/Android) oraz w samochodzie? Czy tylko wersja DE będzie dostępna przez stronę (co jest oczywiste).

Czy powyższe aplikacje mają sens użyteczności na terenie PL? Czy są tylko przygotowane (i działające) pod rynek niemiecki?

Czy rejestracja jednego nr VIN na dwóch portalach - PL+DE jest możliwa, czy tylko zostaje wybór jednego?

1. Nie, apka jest po polsku, działa podgląd samochodu i wszystkie funkcje z tym związane. Język samochodu taki jak ustawisz w ustawieniach auta - czyli zostaje polski. Jedyne co jest po niemiecku to "Wiadomości" - audycje są po niemiecku.

2. Mam na niemieckim tylko dla Connected Music - natywnego spotify w infotainmence. Łączysz swoje spotify premium z autem przez kod qr i wszystko hula. Playlisty, wyszukiwanie itp. I duży plus bo rolką na kierownicy jest podgląd utworów jak z USB. Jak dla mnie o wiele lepiej to działa niż z android auto. Innych aplikacji nie używam i tak.

3. Tylko jednego. Trzeba wyrejestrować z polskiego i zarejestrować od nowa na niemieckim lub innym. Pod tym względem BMW leży, bo nie można np. podpiąć tego samego auta do dwóch kont MyBMW, chociażby po to by przypisać dwa telefony jako Digital Key.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy to jst inne spotify czy to samo, ale ja mam polskie konto i tez mam spotify w g30. Zeby sieono pojawilo musialem wejsc w Media->Urzadzenia Mobilne-> Wybrac moj telefon-> zaznaczyc checkbox aplikacje. Mam spotify zainstalowany i skonfigurowany na iphone i moge nim sterowac z pozomiu media-> spotify w aucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.