Skocz do zawartości

X7 40d dodatkowa gwarancja


ipamaters

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno moje X7 jest już blisko, przynajmniej na tyle blisko, że spinamy umowę leasingu ;) Zastanawiam się czy warto dokupić pakiet przedłużonej gwarancji (REPAIR INCLUSIVE)?

Nie miałem dotychczas w ogóle bmw, przy land roverze przez 5 lat nie miałem większych problemów po gwarancji (jedynie siłowniki od zamka centralnego w kolejnych drzwiach, po kolei i wymiana kolektora dolotowego, poza tym tylko pierdoły).

Przebieg, który planuję zrobić to około 100.000 przez jakieś 5 lat. Do wyboru są:

- 3 lata/ 200.000 za 3.300 zł

- 4 lata / 200.000 za 7.200 zł

- 5 lat / 200.000 za 14.000 zł

Jak myślicie? Warto brać któryś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze brałem najdłuższy pakiet, ale auta zostawały po leasingu.

Przy twoim przebiegu <100tys. ten czteroletni chyba jest najlepszym optimum. Dla większych przelotów bez wahania brałbym maksymalny. Ciekawostka: mnie do 6GT 40i pięcioletni kosztował 7700 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wcześniej miałem LR z gwarancją na pięć lat w pakiecie przy zakupie od JLR i dzięki temu nie martwiłem się gdy np, padnie silnik co się tam zdarzało, do X7 dokupiłem 5 lat dla leasingu na tyle samo.

rzeczywiście padały te 2.7, mój 3.0 chodził jak złoto :D teraz widziałem też kilka takich ogłoszeń z wymienionymi silnikami więc chyba jakiś problem jednak nadal jest w LR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
leasing mam na 4 lata, to jest leasing z wykupem. Planuję jeździć około 5 lat.

 

Jak chcesz wykupywać to szkoda wydawać kasy na leasing - zwłaszcza, że za 101% już teraz chyba nie dostaniesz. Lepiej brać za kesz.

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.