Skocz do zawartości

co sadzicie o tym e36?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Co myślicie to tym:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1711233

Warto?? Podobno amory z tyłu juz sa na wykończeniu, klima do napelnienia i z gazem cos jest (niby niechce jechac na wyzszych obrotach). Niewiecie czy bedzie jakis problem z tymi zaspawanymi klamkami przy przeglądzie?? Z gory dzieki za wszystkie opinie.

Opublikowano
Agro-tjunink. Moim zdaniem nie warto sie pchać w aż takie "błoto"
Opublikowano
:shock: heheh swietny zart ze chcesz ja kupic :mrgreen: dobra teraz dawaj link tej e36 ktora naprawde jestes zainteresowany :cool2:
moje modele
Opublikowano
zaspawane klamki :twisted2:
150 kucyków pod maską!
Opublikowano
zaspawane klamki :twisted2:

taa i napewno nie beda korodowac spawy :mrgreen:

ale to naszczescie e36 wiec az takiej straty niema :duh: :mad2:

moje modele
Opublikowano
Załamka. Jaki ma szeroki uśmiech - może to był taki pakiet mJoker, albo jakiś joke. :lol: Zresztą tyłek też ma jakiś przysadzisty - czyli pakiet do d... Zresztą cena wyjaśnia wszystko.
Opublikowano

...Po co psuc wszystko i zaspawywyac zdore blachy dzwi( zeby zlikwidowac klamki-to chyb anawet nie zgodne z przepisami polskimi) po co likwidowac na zdrowej ocynkowanej masce znaczek BMW , po co robic spawy na tylnej ocynkowanej klapie...?! A po to wlasnie, ze jak auto jest zdrowo rozwalone to sobie tak robia bo im nie zalezu juz.......( szyby przyciemnione ale tylna chyba NIE)

 

http://img314.imageshack.us/img314/9448/pawlazdjecia012fa6.th.jpg

Opublikowano
Zimą odsnieżysz mi dzielnice ?? :duh:
Opublikowano

Wszystko było spawane pewnie niedawno, jak go przywiózł w 2 kawałkach, pomalował w garażu itd. Jak można z fajnego auta takie dziadostwo zrobić?

Nie no, chyba raczysz nas tutaj jakąś prowokacją :8)

Adi
Opublikowano
Batmobil jakich mało. Kolejny przykład jak zeszpecić BMW. Pomijając już kwestie estetyczne to takie auto za rok będzie do poprawek-ruda na bak się dobierze.
Opublikowano
co za masakra... darmo bym nie chcial

pozdrawiam

qba_m

Opublikowano
co za masakra... darmo bym nie chcial

pozdrawiam

qba_m

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.