Skocz do zawartości

G20 M340i - Czarna Perła


Marecki_LP

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie i ja pochwalę się moją czarną perłą odebraną w zeszłym tygodniu. Generalnie auto wyposażone jest chyba we wszystko łącznie z opcjami które powszechnie są w restrykcjach czyli np. kamery 360, HK, światła laserowe, regulowane podparcie itd.

Zapraszam do dyskusji.


6iAY1HG.jpg


IwCKLbB.jpg


JAFieYF.jpg


do9ewNe.jpg


Iaka9Zu.jpg


VMGYha5.jpg


0T76eP1.jpg


jVEiDZZ.jpg


3fTiCTU.jpg


2Y5IRAu.jpg


YvXjBjb.jpg


ipTwZXH.jpg


32U9aMl.jpg


lR0sPKG.jpg


dHc7U7u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny samochod, jak wyglada srodek? :)


PS: mperf laduj

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać tłusta konfiguracja, gangstersko jest :8) Planujesz przyciemniać lampy czy tak jak jest Ci się podoba i nie chcesz nic zmieniać? I tak jak wyżej pokaż co dałeś w środku :mrgreen:

 

Nie planuje już nic przyciemniać. Tak jak jest podoba mi się bardzo. Wnętrze prezentuję się tak:


UUzFDO9.jpg


xHiTEas.jpg


zQID606.jpg


CCNgmvy.jpg


Naprawdę jestem zachwycony tym samochodem pod każdym względem. Jedyne czego mi brakuje w samochodzie za 330k to wentylowane fotele, ale w 3er nie ma w ogóle takiej opcji, w końcy czymś musi się różnić od serii 5 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wunderbaum mnie rozwala :D :D

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super konfig :) 330k wg konfiguratora czy finalnie? :8)

Finalnie

 

ten wunderbaum mnie rozwala :D :D

Nie znam lepszego zapachu niż Vanillaroma :D

Zastanawiam się czy nie przewiesić choineczki gdzieś przy dźwigni do otwierania maski

W takim razie kawał konfigu :) widać, że na bogato :cool2: a co do wunderbauma to dla mnie to jest state of mind xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda, te lasery w połączeniu z hamulcami :twisted:

Nie wiem czy dajesz gdzieś na detailing, ale patrząc na ekran dotykowy polecam nałożyć matową folię. Na początku wydawało mi się, że ekran stracił trochę na "ostrości", ale brak palców to wynagradza ;)

Auto jest oklejone folią w opcji "full body". O zabezpieczeniu ekranu folią nie myślałem, ale sam łapie się na tym że raczej rzadko używam sterowania systemem rozrywki dotykowo, wyczyszczę ślady palcowania na ekranie i raczej znów się nie pojawią na ekranie zbyt szybko. Nie wyobrażam sobie jak radzą sobie z tym użytkownicy Audi :shock:


A co do laserów to rzeczywiście ten ich niebieski akcencik w połączeniu z hamulcami wygląda mega dobrze, a jeszcze lepsze wrażenie jest po otwarciu drzwi bo są tam niebieskie przeszycia na skórzanej tapicerce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na full body demontowali jakieś elementy nadwozia?

 

Nie sądzę, żeby było co demontować poza tablicami, znaczkami, emblematami. Przynajmniej u mnie na full froncie tak robili, to i reszta chyba się nie powinna różnić :D


Auto piękne, gratki! Niestety utrzymać je w takiej czystości i blasku to trzebaby unosić się nad jezdnią :lol: Też mam ten kolor, tylko 330i- wymaga częstej pielęgnacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na full body demontowali jakieś elementy nadwozia?

Nawet o to nie pytałem, ale szczerze mówiąc to wątpię żeby było cokolwiek demontowane. Oklejanie full body zajęło im jakieś 2,5 dnia roboczego więc gdyby coś mieli rozbierać, oklejać i składać z powrotem to nie wyrobili by się w tym czasie. Co najwyżej emblematy mogli ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bandzior..

Konfig tłusty na 400k+ skoro wyszło 330...

W tym budżecie ja osobiście wolałbym bobra m3 :)

Dzięki, ale ja nie potrzebuję aż takiego bolidu. M3 na bank ma sztywniej zestrojone zawieszenie, więcej pali itd. M340i zapewnia mega osiągi jak na moje potrzeby, a przy tym odrobina luksusu też w tym aucie jest. Dla mnie to idealny kompromis właśnie między wygodą, komfortem a sportowymi doznaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kiedy planuje kolejna wymianę oleju? Widziałem, że 2000km już pękło... Testy przyspieszenia porobione? ;)

Ja posiadając 318i i tak nie mogę się doczekać końca docierania :) Żona nie daje się namówić na dłuższą wycieczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.