Skocz do zawartości

Dostęp komfortowy


jarekc84

Rekomendowane odpowiedzi

A nie macie żadnych obaw co do dostępu komfortowego jeśli chodzi o kradzież na walizkę? Słyszałem, że niby kluczyk po minucie bez ruchu się dezaktywuje, ale słyszałem historię o kradzieży spod sklepu i mam jakieś takie wewnętrzne wątpliwości co do uzytecznosci tego systemu.

Nie można dać się zwariować. AC + GAP na 5 lat i jest spokój duszy. A jeśli złodzieje sobie upatrzą furę pod zamówienie to nic nie pomoże, zniknie tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie macie żadnych obaw co do dostępu komfortowego jeśli chodzi o kradzież na walizkę? Słyszałem, że niby kluczyk po minucie bez ruchu się dezaktywuje, ale słyszałem historię o kradzieży spod sklepu i mam jakieś takie wewnętrzne wątpliwości co do uzytecznosci tego systemu.

To nie mazda że znika w oczach.

Któreś z kolej auto z dostępem bez kluczykowym - nie mam żadnych obaw. Wole niech mi ukradną niż np uszkodzą auto. Dwa razy w życiu mi ukradzioną auto - pierwszy raz stres - drugi raz uśmiech (jedynie szkoda było płyt z muzyką i kilku drobiazgów). System bez kluczykowy daje mi wygodę resztę mnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawialem autko w pazdzierniku 2020 odebralem 10 maja bardzo dlugi czas oczekiwania z konfiguracji odpadly podparcia ledzwi, dealer powiedzial ze jesli sie na to upre produkcja przesunie sie na grudzien 2021 wiec zrezygnowalem. W tym czasie zmienialem kolor z 7x i silnik 3x, jak czlowiek czeka, siedzi, mysli, kombinuje... I zaczyna sie wymyslalenie czy to aby napewno dobry wybor. W koncu jak juz powiedzieli ruszyl na produkcje nie mozesz juz nic zmienic zostalo tak:


330i RWD portimaoblue czarne szyby, lusterka, felgi, gril i rury w srodku fotele podstawowe alcantara, live kokpit, ladowarka na telefon, grubsze szyby, dostep komfortowy oraz klapa nic wiecej nie dokladalem lampy standard sa na zdjeciach fatalne na zywo te masywne klocki fajnie wygladaja

pokaze kilka fotek:

https://drive.google.com/folderview?id=1_ZcLLGpSvjofK-q5q0Kdo0DzQb-hhCrR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos pytal na aucie jest nalozona ceramika, 600km przebiegu, dzis jade na pierwsze mycie po ceramice do salonu (jest gratis) wiec o utrzymaniu czystosci narazie nie moge zbyt wiele powiedziec i czybsie oplacala ta ceramika... Zobaczymy po pol roku czy nadal bedzie sie tak swiecil jak cukiereczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokladalem lampy standard sa na zdjeciach fatalne na zywo te masywne klocki fajnie wygladaja

pokaze kilka fotek:

https://drive.google.com/folderview?id=1_ZcLLGpSvjofK-q5q0Kdo0DzQb-hhCrR

 

Wygląd wyglądem, ale jest przepaść między basic ledami a rozszerzonymi w mocy świecenia (dużo większa niż między laserem a rozszerzonymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawialem autko w pazdzierniku 2020 odebralem 10 maja bardzo dlugi czas oczekiwania z konfiguracji odpadly podparcia ledzwi, dealer powiedzial ze jesli sie na to upre produkcja przesunie sie na grudzien 2021 wiec zrezygnowalem. W tym czasie zmienialem kolor z 7x i silnik 3x, jak czlowiek czeka, siedzi, mysli, kombinuje... I zaczyna sie wymyslalenie czy to aby napewno dobry wybor. W koncu jak juz powiedzieli ruszyl na produkcje nie mozesz juz nic zmienic zostalo tak:


330i RWD portimaoblue czarne szyby, lusterka, felgi, gril i rury w srodku fotele podstawowe alcantara, live kokpit, ladowarka na telefon, grubsze szyby, dostep komfortowy oraz klapa nic wiecej nie dokladalem lampy standard sa na zdjeciach fatalne na zywo te masywne klocki fajnie wygladaja

pokaze kilka fotek:

https://drive.google.com/folderview?id=1_ZcLLGpSvjofK-q5q0Kdo0DzQb-hhCrR

 

No to już są co najmniej 2 nowe G20 w PSP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A nie macie żadnych obaw co do dostępu komfortowego jeśli chodzi o kradzież na walizkę? Słyszałem, że niby kluczyk po minucie bez ruchu się dezaktywuje, ale słyszałem historię o kradzieży spod sklepu i mam jakieś takie wewnętrzne wątpliwości co do uzytecznosci tego systemu.

Czytałem ostatnio, że w nowych samochodach jest jeszcze inne zabezpieczenie. Mianowicie samochód mierzy czas w jakim przebiega wymiana sygnałów między kluczykiem a autem. I jeśli jest zbyt duże opóźnienie to znaczy, że ktoś przedłuża sygnał i auto się nie otworzy. Niestety nie mam informacji czy coś takiego jest również w G20, w artykule który czytałem pisali tylko, że jest w BMW iX.


Natomiast mam takie pytanie:

Czy jak mam dostęp komfortowy to mogę uruchomić silnik bez kluczyka? Zamówiłem auto z dostępem komfortowym, ale bez ładowania indukcyjnego (jeszcze czekam na odbiór)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej opcja ta jest obligatoryjnie związana z Ladowarka, która jest tez czytnikiem NFC.

Bez tego się nie uda. Chyba ze zwarcie kabli ze stacyjki jak w starych filmach… ale tu będzie problem ze stacyjka…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej opcja ta jest obligatoryjnie związana z Ladowarka, która jest tez czytnikiem NFC.

Bez tego się nie uda. Chyba ze zwarcie kabli ze stacyjki jak w starych filmach… ale tu będzie problem ze stacyjka…

No właśnie wydaje mi się że nie jest to warunek, gdzieś widziałem półkę ze znaczkiem NFC ale bez ładowarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.