Skocz do zawartości

530i - jakie tarcze i hamulce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jakie polecacie tarcze i hamulce P+T ? Ewentualnie jakich unikać ?
Opublikowano
  • Moderatorzy
Chociaż jeżdżę na ATE to nie polecam, bo mocno pylą. Może w manualu będzie to mniej zauważalne. Poza tym hamują dość dobrze.
Opublikowano
  • Autor
A ktoś miał/używa zimmermann nacinane ?
Opublikowano
  • Autor
A miał ktoś/ używa Zimmerman nawiercane vs ate nacinane ?
Opublikowano
  • Moderatorzy
Nie wiem czy to Ci pomoże, ale ja mam w 530D pełne ATE i nie mam specjalnie do nich zastrzeżeń poza tym, że felgi szybko zapylone. Natomiast w 525D mam jakieś zwykłe najtańsze, to hamują gorzej, ale tam są mniejsze (296mm). Jak się w którymś zużyją to będę celował w mikoda. Zależy jak i gdzie jeździsz. Do jazdy miejskiej co byś nie założył to będzie dobrze hamować. Weź też pod uwagę czy warto kupować drogi zestaw zważywszy, że E39 ma tendencję do wichrowania tarcz. Zależy też jakie masz opony, bo co z tego, że założysz super tarcze skoro opony nie będą w stanie sprostać takim opóźnieniom i ABSy będą odpuszczać.
Opublikowano

Chociaż jeżdżę na ATE to nie polecam, bo mocno pylą. Może w manualu będzie to mniej zauważalne. Poza tym hamują dość dobrze.

 

Klocki ATE Ceramic nie pylą. Polecam.

Opublikowano
Ja wczoraj założyłem pełne tarcze ATE i klocki również ATE do 535i. Stare były też ATE i spisywały się dobrze przy spokojnym stylu jazdy.
Opublikowano
Przy dynamicznej jeździe, świetnie sprawują się tarcze Mikoda. Nie nagrzewaja się mocno po kilku hamowaniach, nie biją.
Opublikowano
Przy dynamicznej jeździe, świetnie sprawują się tarcze Mikoda. Nie nagrzewaja się mocno po kilku hamowaniach, nie biją.

Plastikoda :mrgreen: jest tarcie to się nagrzewa. Ciekawe skąd wiesz ze ise nie nagrzewa. Mierzyłeś temp.? W innym aucie poszły jak papier. Są krzywe jak wiertło. Nigdy tego syfu nie kupię

Opublikowano
Przy dynamicznej jeździe, świetnie sprawują się tarcze Mikoda. Nie nagrzewaja się mocno po kilku hamowaniach, nie biją.

Plastikoda :mrgreen: jest tarcie to się nagrzewa. Ciekawe skąd wiesz ze ise nie nagrzewa. Mierzyłeś temp.? W innym aucie poszły jak papier. Są krzywe jak wiertło. Nigdy tego syfu nie kupię


Podstawa to jest dobry montaż i docieranie klocka z tarcza ;)

A co do temperatury, nie trzeba mierzyć żeby ocenić :)

Opublikowano
Piasta wyczyszczona na lustro i zmierzone bicie piasty. Prowadnice i gumki nowe. Docieram zawsze rozpędzając auto do 60 i hamuje do zera ze średnia siłą i tak ok 7 razy. Potem kilkaset km nie hamuje nigdy gwałtownie
Opublikowano
Ja miałem włożone mikody na przód i zdały egzamin w moim 530d. Zakładałem je też do innych ciężkich samochodów typu: sharan, jeep grand, touareg, passat 4x4 i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć.
Opublikowano
U mnie w 300c poszły się ebać w miesiac. Zmiana ma ATE nacinane i klocki raybestos i juz 2 lata wszystko ok
Opublikowano
Dziwne to. Ja zawsze brałem zwykłe tarcze, takie jak w oryginale, żadne nacinane no i klocki też nie mogą być twardsze od tarcz.
Opublikowano
  • Autor

Widzę ze nie ma uniwersalnego rozwiązania ...;p osobiście zastanawiam

Się nad zimmerman sport - nawiercane vs ate power disc nacinane

Opublikowano
  • Moderatorzy
Widzę ze nie ma uniwersalnego rozwiązania ...;p

Otóż to :cool2:

Miałem ten sam dylemat, dlatego do jazdy miejskiej kupiłem najtańszy komplet jaki był czyli 50% ceny markowych produktów. Przejechane 20kkm i nadal hamują :)


Musisz wybrać sam, nie będziesz mieć potem pretensji, że ktoś Ci źle doradził.

Opublikowano
  • Autor
ok, dzięki serdecznie za odpowiedzi
Opublikowano
ATE najlepsze , a jak szukasz czegoś taniego to ABE
Opublikowano

na przod planuje w ciagu miesiaca tarcze Brembo nacinane

a klocki ferodo z serii premier.

Kiedys mialem taki zestaw w chryslerze grand voyagerze z 93 roku, i mam nadzieje ze nie zawiode sie jak zaloze taki zestaw w 520i...

Opublikowano
na przod planuje w ciagu miesiaca tarcze Brembo nacinane

a klocki ferodo z serii premier.

Kiedys mialem taki zestaw w chryslerze grand voyagerze z 93 roku, i mam nadzieje ze nie zawiode sie jak zaloze taki zestaw w 520i...

Ja mam w, 300c 5.7 v8 ATE nacinane i są katowane jak cholera plus klocki raybestos (pewnie do e39 niedostępne) połączenie rewelacja. Już 40k auto ok 2t wagi i bardzo częste dohamowania ze sporych prędkości i nic się nie dzieje. Plus klocki super bo nie pylą przy codziennej jeździe. Po długiej trasie jest lekki nalot a nie węgiel na felgach

Opublikowano
klocki raybestos

zalozylem takie klocki do chryslera voyagera mojej zony. W koncu wtedy skonczyly sie klopoty z pylacymi i szybko konczacymi sie klockami.... tyle ze ja te klocki kupilem nie w pl, a sam sprowadzilem przez rozkauto z usa, wiec oryginaly...

Opublikowano
Ja w pl w sklepie w Jeleniej Górze co mają części do amcarow. Jestem mega zadowolony z nich.
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

dla potomnych:


kupione zimmermann sport nawiercane. Pylą o wiele bardziej niż powerdisc nacinane. Ale wyglad i jakośc - ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.