Skocz do zawartości

E60 Żarówka ringów lampa halogenowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Hej.

Dużo osób zamienia zwykłe żarówki ringów na ledy, a ja chcę zrobić coś odwrotnego.

W mojej e60 siedzą markery led (tak już kupiłem auto), w lampach halogenowych, czyli bez ksenonów, słabo to wychodzi, co byś nie wsadził, to ringi widać tylko w nocy.

Może komuś zawalają szufladę oryginalne oprawki na żarówki halogenowe, jak ze zdjęcia poniżej? Część nr 2. Chętnie kupię.

75ce80aef9092195med.png

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano

Markery LED sa o niebo lepsze, a ze ci zle swieca to kupujesz smietniki, a nie te drozsze. Ja mam markery Led za 170 pln komplet za 2 sztuki i swieca pieknie na bialo i widac to w dzien i w nocy. Seryjne swieca na pomaranczowo co wyglada obrzydliwie bo masz brewki led na pomaranczowo seryjne hella co swieca na pomaranczowo i jeszcze kierunki na pomaranczowo.


Nie kombinuj a jak sie uparles to kup seryjne hella uzywane albo nowe . pzdr

b28nl6U.png
Opublikowano
nawet nie wiedziałem ,że są halogeny z markerami. U mnie halogen z dupowatym wejściem na żarówkę W5W, czy ktoś próbował wsadzać tam coś żeby to porządnie święciło ? ledy w5w są słabe albo się upalają.
Opublikowano

Hella 9DR 166 634-001 90zł sztuka.

Dobra decyzja.

Ach te stare beemki na chińskim ledzie, przypomina mi sie reklama WV z zegarem z kukułką.

Edytowane przez Jack-Strong

Jack_Strong-
Opublikowano
do mnie nie wejdą :(((
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
nawet nie wiedziałem ,że są halogeny z markerami. U mnie halogen z dupowatym wejściem na żarówkę W5W, czy ktoś próbował wsadzać tam coś żeby to porządnie święciło ? ledy w5w są słabe albo się upalają.

Ty masz przedlifta, więc masz chyba lipę. Ja mówię o poliftowej z żarówkami H7 do mijania.

U mnie teraz siedzą takie markery https://allegro.pl/oferta/led-markery-ringi-bmw-e60-e61-lift-postojowka-oem-6838298143 i świecą słabo. W nocy, czy w garażu je widać, ale w dzień kompletnie nic.

 

Markery LED sa o niebo lepsze, a ze ci zle swieca to kupujesz smietniki, a nie te drozsze. pzdr

Tak jak pisałem kolego, z takimi już kupiłem, ja tych "śmietników" tam nie wsadzałem, a czy Ledy są lepsze od halogenów, to już rzecz gustu. Z e60 f-ki nie zrobisz. Stawiam na oryginalność. Mój wybór.


 

Hella 9DR 166 634-001 90zł sztuka.

Dobra decyzja.

Ach te stare beemki na chińskim ledzie, przypomina mi sie reklama WV z zegarem z kukułką.

 

Widzisz, jakoś na to nie trafiłem. Myślałem, że nie są do dostania, dlatego tu zapytałem, czy ktoś chciałby się pozbyć złomu z szuflady :D

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
o to chodzi w tym calym forum chyba cieszę sie ze moglem pomóc. Sam kupowalem jednego bo slabiej świecił co się okazało byla rysa na odbłysniku ktora zmienila rozpraszanie światła.
Jack_Strong-

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.