Skocz do zawartości

40d vs M50d


Pablopoland2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Elektrykiem pojedziesz szybciej i zasięg ginie w oczach. Co rusz widuję/mijam wypasione elektryki jadące z prędkością „tirową” nikt nawet za mną nie pogoni :roll: I gdzie tu radość z jazdy ? Cieszyć się tym, że się oszczędza energię ? To już lepiej oszczędzić energię fabryki elektryków i go nie kupować. :wink:

 

O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zermax tak z ciekawosci jaki masz zasieg w swojej 50i, jak go tak dobrze pocisniesz na autostradzie? Od razu zaznaczam ze moim celem nie jest porowanie do samochodow na prad a ciekawosc przed ewentualnym zakupem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo zależy co rozumiesz przez dobrze pocisnąć :)

Nie mailem okazji na jakiś długi szybki przejazd przez Niemcy przez tą cholerna pandemie więc nie wiem jakby było z pedałem w podłodze non stop, myślę, że od stacji do stacji.


Ale tak jezdzac po naszej Polsce z raczej ciężka noga, ale pamiętajmy większość to dwa pasy tiry itd więc wclae tak ostro cisnąć się najczęściej nie da w efekcie warszawa-zakopane robię w jakieś 2/3 baku, Warszawa-Gdańsk podobnie. Warszawa-szczecin koło Gorzowa muszę tankować.

W zależności od możliwości zasięgu jakieś 350-650, prędkość ma gigantyczny wpływ.

W każdym calu czysta przyjemność :)


Edit:

Myślę, że jakbym mógł i dał jechać 250 zaly czas to zasięg by był z 200km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się czyta. :lol: Jak w poprzednich wpisach mocna benzyna jest super. Jak chcę poszaleć to mam taką małą wariatkę w turbo-benzynie (Alfa Giulietta ) i spalanie na poziomie 13-14 l nie dziwi. Ale do przemieszczania się wolę moją x3 3.0D. A teraz nie mogę się doczekać X5 4.0D . Może będzie po koniec sierpnia :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.