Skocz do zawartości

Brak podświetlenia prędkościomierza!!!


Robert197425

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Nietety jestem zmuszony poradzić się kolegów, bo nie wiem czy szukać nowych zegarów, czy da się jakoś usunąć usterkę. Otóż od pewnego czasu przy wieżdzaniu na parking podziemny prędkościomierz gasł na chwile, po sekundzie włączał się ponownie. Dziś niestety sytuacja ponownie się zdarzyła, tylko w czasie jazdy. Czy ktoś ma wiedzę czy można to zrobić czy trzeba rozejrzeć się za używanymi, acz sprawnymi. Dziękuję za każdą podpowiedź!!! :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz tradycyjne czy cyfrowe zegary?

Gaśnie tylko podświetlenie prędkości czy coś jeszcze w tym samym czasie się dzieje?

Może trzeba wtyczkę sprawdzić, może jakiś pin jest podgięty?

Nikt nie gmerał przy zegarach wcześniej?

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary mam 6wa do nawigacji profesional, tylko i wyłącznie jest problem z prędkosciomierzem, wszystko inne dziala bez żadnego problemu. Nikt nigdzie nie gmerał, zastanawiam się dlaczego tylko prędkosciomierz? Wychodzi na to że ma oddzielne podświetlenie. Zastanawiam się czy podświetlenie się po prostu nie kończy, widziałem nowe kosztuje prawie 5,5 tyś. Trudno kupić zegar diesla z head-up, tak żeby pasował do mojego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie że nikt nie pomoże w tym temacie, to raczej żadki problem tych samochodów, uważam że po prostu kończy się podświetlenie led lub cokolwiek co tam świeci. Najgorzej że to jest raczej nie naprawialne, nowe czytaj używane zegary trzeba kupić. Tak sądzę bo nikt nic nie pisze jak to wyeliminować. Kończę z tym tematem bo zaraz ktoś napisze " jak Cię my w stać to nie kupuj, jeździsz gratem, szrotemlub coś w tym stylu. Dzięki za info, jakiekolwiek ono było. Jak się z tym uporem dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie że nikt nie pomoże w tym temacie, to raczej żadki problem tych samochodów, uważam że po prostu kończy się podświetlenie led lub cokolwiek co tam świeci. Najgorzej że to jest raczej nie naprawialne, nowe czytaj używane zegary trzeba kupić. Tak sądzę bo nikt nic nie pisze jak to wyeliminować. Kończę z tym tematem bo zaraz ktoś napisze " jak Cię my w stać to nie kupuj, jeździsz gratem, szrotem lub coś w tym stylu" Dzięki za info, jakiekolwiek ono było. Jak się z tym uporam dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to kwestia jakiegoś zimnego lutu na płycie zegarów

 

Czasem lepiej jest pisać na forum f10/11. Tam użytkowników jest więcej, a problem i licznik występuje też w tych modelach. Tu warto zgłaszać problemy, które dotyczą tylko f07



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
...Kończę z tym tematem bo zaraz ktoś napisze " jak Cię my w stać to nie kupuj, jeździsz gratem, szrotem lub coś w tym stylu" Dzięki za info, jakiekolwiek ono było. Jak się z tym uporam dam znać.

Nie ma się co łamać. Raz, że dział f07 nie jest popularny z wiadomych względów, a dwa, przypadłość twojego auta również nie należy do najczęstszych.

A takich, którzy mięliby pisać o jeździe szrotem itd, jeżeli tacy w ogóle będą tutaj, ignoruj, bo nic innego nie pozostaje.


Ja na twoim miejscu oddałbym zegary do jakiegoś łebskiego elektronika, który przebadałby płytę główną i pewnie znajdzie rozwiązanie twojej bolączki.

Pewnie jest to kwestia zimnego lutu właśnie, jak pisał cursor.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.