Skocz do zawartości

[F10] Oświetlenie wew. kabiny - problem, nie świeci


trzeciaq

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram w menu rodzaj oświetlenia ambient: classic/modern ale niestety listy ledowe pod dekorami na drzwiach nie świecą


Od czego zaczac sprawdzanie ?

A świecą w podsufitce?

Najlepiej podłączyć się komputerem z ISTA do samochodu i zobaczyć czy nie ma błędów. Może ktoś coś dorabiał i nie dorobił do końca.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wybieram w menu rodzaj oświetlenia ambient: classic/modern ale niestety listy ledowe pod dekorami na drzwiach nie świecą


Od czego zaczac sprawdzanie ?

A sa podswietlane?

Moze ktos tylko to zakodowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pod dekorem widac ledowa liste bezbarwna ale nic sie nie świeci.

Po zmianie tego trybu oswietlania inne światelka w podsufitka/drzwi/klamki nie zmieniaja tonaci

Podaj 7 ostatnich znaków VIN.

Zobaczymy czy auto ma tą funkcjonalność czy było gmerane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oświetlenie działa jak zrobiłem test w ISTA.

Listwy sie zapalają, świecą jakby nie widziały co to prąd bo ledwo widać to oświetlenie listw, w normlanych warunkach nie do zauważenia.

Natomiast po wyłączeniu testu odrazu gasną, przełączanie w menu iDrive nic nie daje, regulacja jasności/wybór rodzaju (modernl/classic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod wątek. U mnie też nic nie świeci a na bank jest oświetlenie ambient. Mam natomiast komunikat o wysoce rozładowanym akumulatorze. Czy możliwe że funkcje komfort wówczas nie działają? Miałem kiedyś bmw serii 1 coupe i wtedy przy słabej baterii nie opuszczały się szyby (drzwi bezramkowe).


Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod wątek. U mnie też nic nie świeci a na bank jest oświetlenie ambient. Mam natomiast komunikat o wysoce rozładowanym akumulatorze. Czy możliwe że funkcje komfort wówczas nie działają? Miałem kiedyś bmw serii 1 coupe i wtedy przy słabej baterii nie opuszczały się szyby (drzwi bezramkowe).


Jakieś pomysły?

 

Też mam komunikat o uszkodzony/nie naładowany akumulator. Podładowałem go i jedynie co dygło to 12V na 12,5V a 550 z 950aH zostało ale zaczeło świecić oświetlenie ambientowe.

Z tym że zauważyłem wieczorem jak miałęm ustawione na maksa pokręto na desce i w iDrive na full.

btw. pomarańczowy kolor słabo widać wogóle, niebieski troche jakby mocniej świeci.

Generalnie jak nie widzisz na listwie to patrz na światło tylnej podsufitki ona daje najwięcej ambint light.

Zastanawiam sie nad słapem na te listwy z ebaya ale to troche roboty - chinczyki pokazują że daje rade no i na filmiku widac że świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.