Skocz do zawartości

F30 340i M Performance Power&Sound Kit, M437 str. 4


marko0424

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O prosze, jest i druga 340tka na forum ;)

Daj jej pakiet 500+ to ją jeszcze bardziej pokochasz :8)

Dokładki zderzaka kupowałeś w PL z pewnego źródła czy już były na aucie? Jeśli to 1 to podrzuć linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaporr,na razie mocy mi starcza ale kusi jak patrzę na twoja petardę :norty: dokładka performance oryginalna z Aso,tak samo jak dyfuzor i dokładki progów oraz lotka z węgla... i cała reszta gratów :wink: ale na mega rabacie :mrgreen: Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak mało perełek z takim sercem :mrgreen:

Soft nowy wpada, czy zostaje tylko performance kit?

Będę zaglądał :)

Szerokości

 

Wehyr dziękuję za uznanie...narazie zostaje performance kit...czas pokaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad zamowiles te ejbachy? to wersja po xdrive?

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z firmy Rally Shop ,ale maja też oferty na allegro, wersja pod Rwd ale pasują do xdrive ...sprawdzony temat,ale pod xdrive tez mają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z firmy Rally Shop ,ale maja też oferty na allegro, wersja pod Rwd ale pasują do xdrive ...sprawdzony temat,ale pod xdrive tez mają

 

Dziękuje. Kupie także. Daj znać czy lepiej auto się prowadzi.

Dystanse będziesz ładował?

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto prowadzi się znacznie lepiej mimo iż miałem zawieszenie m pakietowe to jednak różnica jest spora, dystansów raczej nie będę zakładać gdyż w planach jest zmiana koła :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze lusterka siadły dobrze ;) zgodnie z oczekiwaniami wszystko ?

Jakie koło planujesz wrzucić ja sie waham miedzy JR37 a 437m z M4 (sprawdzony temat 10cali felga z tyłu na oponie 265 /35 z tyłu nic nie trze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek nakladki na lusterka idealne ,spasowanie i jakość super...odnośnie koła juz zapadła decyzja a właściwie to już kupiłem :D ....kurcze chyba czytasz w moich myślach....437M na pokładzie będzie, mega wklęsłość mocne kute i lekkie koło,waga o 3kg mniej na każdym kole w stosunku do moich obecnych wiec bedzie mniejsza masa nieresorowalna....miała być niespodzianka ale mnie wyczułeś :mrgreen: ,prześledziłem przez kilka dni amerykanskie forum i to koło siada do F30 ...za kilka dni kupię opony i zakladam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no pieknie to gratuluje :)

Też do siebie bede wrzucal te kola, kolega ma je w M4 choc te JR 37 kuszą bo ladny wzor nowe są nawet ciut tansze jak uzywki 437m ale co OEM to OEM jednak. Jakie opony kupujesz ? Ponoć idealny set to 265/35 tyl 235/40 przód. Ewentualnie 255 i 225 moze byc ale wtedy lekki naciąg bedzie na feldze

Przy 275 tyl lub 245 przód bedzie obcierać bo w emce masz wieksze nadkola (oryginalnie w M4 jest 275 tyl 255 przod)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladam 225/40 i 255/35 lekki naciąg ale sprawdziłem w tabeli jest dopuszczalny i ładnie to wygląda na takim set upie


Tu chłopak ma taka konfigurację


7549faccf788063d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z firmy Rally Shop ,ale maja też oferty na allegro, wersja pod Rwd ale pasują do xdrive ...sprawdzony temat,ale pod xdrive tez mają

 

Jakie masz obniżenie tych sprężyn ? nie myślałeś o HR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-25 mm przód/tył , oczywiście myslałem o różnych opcjach poczawszy od spreżyn poprzez gwint KW w tym również H&R , dużo poczytałem różnych opini i zdecydowałem się finalnie na Eibacha Pro kit ,H&R super springi ale dla mnie za agresywne, bardziej twarde ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-25 mm przód/tył , oczywiście myslałem o różnych opcjach poczawszy od spreżyn poprzez gwint KW w tym również H&R , dużo poczytałem różnych opini i zdecydowałem się finalnie na Eibacha Pro kit ,H&R super springi ale dla mnie za agresywne, bardziej twarde ...

 

Pytam bo sam stoję przed wyborem sprężyn do swojej F32 i właśnie myślę nad HR


PS. jesteś gdzieś z okolic Czestochowy ? Chętnie posłuchałbym m3jki :cool2: SKL pozdrawia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre sprężyny....wiec jak zalezy Ci na większym obniżeniu i większej twardości to śmiało kupuj, ja chciałem uzyskać kompromis pomiędzy obniżeniem a komfortem...

:wink:


Mieszkam bliżej Bielska...jak będziesz w okolicy to zapraszam odsłuchasz M3 i 340 tke :8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka sytuacja....wpadło nowe koło ,oryginalne M437 ,koło kapitalne moim osobistym zdanie ,wręcz stworzone do tego nadwozia,lekkie kute ,mocne koło,z kapitalnymi parametrami fajne szerokosci i niskie et powoduje że nie trzeba zakładać żadnego dystansu, no i wklesłości felg które na żywo robia robote ,zdjecie nie oddają efektu ciężko to złapać,spasowanie idealne praktycznie na zero, nic nie ociera wszystko idealnie... :D


87b17aa26e0e4f89.jpg


c12b88e078860d2f.jpg


f12caae9748f2e39.jpg


b050a3052fa27c4f.jpg


a2651ac1d9cb5ea8.jpg


7c335e70538cf3e2.jpg


d80ee089ec222c1f.jpg

Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.