Skocz do zawartości

F30 340i M Performance Power&Sound Kit, M437 str. 4


marko0424

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie załozył szerszych nigdy...wygląda to paskudnie niczym Naskar ,po za tym wystają po za obrys auta...ale chłopaki każdy ma swoje priorytety i gusty...zakładajcie jakie wam pasują...


Moje opony ułożyły się idealnie i trakcji mi starcza także ten..

Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszam...możesz podpłynąć żaglówką..zacumujesz w okolicy.. :mrgreen:

A tak na poważnie to wpadaj kiedy chcesz tylko wcześniej napisz żebym był w domu.. :wink:

Swoją drogą niezły pirat z Ciebie :twisted: ...na ile zabrali Ci papiery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 225/255 patrzac z gory na zywo (bo na zdj tak tego nie widac) felga wystawała mi poza obrys opony ,przy 265/235 jest odwrotnie czyli tak jak powinno być zeby byl jakikolwiek rant ochronny na felge. Oryginalnie na tych felgach w m4 uzywaja 255 przod i 275 tyl co tez troche daje do myślenia tyle ze przy wiekszej szerokosci niz 265/35 w f30 bedzie trzeć dlatego wiekszosc osob wklada 265/235. Nie pisze tego złośliwie bo sam jezdzilem kilka msc w zime na 225/255 i po prostu mam porownanie do 265/235 ,wbrew pozorom wizualnie wg mnie roznica jest spora na korzysc tego 2... albo te continentale zima same w sobie były takie waskie w stosunku do michelin 4s też jest taka opcja.


Szczególnie ten przód piał... skoro na m437 jest felga 9cali z przodu czyli tyle ile ma styling 313 z tyłu i 255 jest takim standardem dla bmw i 9cali to 225 jest naprawde wąziutko...choc w tabelce na 9cali mozna ladowac 225-235-245-255 jesli lubisz zeby felga wystawala przed opone to mozna dać te 225 bo w dolnej granicy tolerancji to sie mieści tylko spory naciag sie robi, co kto woli.

Mozliwe ze michelin 225 bedzie szersze, ja akurat mialem 225 conti i o nich mowie ;)

Ogolnie same felgi sa bardzo fajne, jestem z nich zadowolony, mocne i fajnie pokazuja heble 380mm z m4 ;)


http://i.epvpimg.com/on2aeab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Jacek nad czym Ty się tak spuszczasz...pisałem zakładaj jakie Ci pasują, ja zdanie nie zmieniam leży idealnie, dobrze wygląda I jezdzi jeszcze lepiej...nie porównuj szerokości do M3/M4 bo tam nie dość że szerokości inne to i wysokość opon także więc to całkiem inna bajka, po zatym jakie są błotniki w tych samochodach więc z dupy porównanie...


Opony były dobierane według tabeli i jest to rozmiar dopuszczalny i bezpieczny...lubisz walce to zakładaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Marek ,ja sie nie spuszczam :D

Kolega pisał o oponach jakie kupić to napisałem swoje doświadczenia bo mialem oba rozmiary, mysle ze jak wydajesz 3tys na komplet opon to chcesz kupic idealne a nie wydasz szmal i sie potem wkurzac ze sa za waskie albo za szerokie i tylko oto mi chodzilo a co kolega kupi to jego sprawa :cool2:

Wg mnie idealny rozmiar opon do tych felg to 265/235 wg Ciebie 255/225 każdy ma prawo do swojego zdania :)


Tutaj fajny watek o tych felgach i oponach do nich

https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1133583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem...prześledziłem wszystkie amerykanskie watki na forach i ten też.... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super elegancko :cool2: to zakladaj i przyjedz się pochwalić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz połowa forum bedzie na tym latać, bo tez kupuje ten wzor :mrgreen:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz połowa forum bedzie na tym latać, bo tez kupuje ten wzor :mrgreen:

 

Ja byłem pierwszy ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czujniki jeszcze czekam ;)

 

Nie czyta Ci z Absu? masz czujniki w kołach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema


http://i.epvpimg.com/EHbOaab.jpg


moze jakis zlot xDD

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę kolejna fura na 437m...spot ...bardzo chętnie jak zrobi się ładna pogoda to można coś zorganizować :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.