Skocz do zawartości

Otwieranie / zamykanie szyb z pilota


lak1990

Rekomendowane odpowiedzi

To nie masz tak, że aby odsunąć szyby musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk otwierania na pilocie? Czym dłużej trzymasz tym więcej otwierasz, nawet do końca. Później robisz odwrotnie, aby zamknąć całkowicie lub częściowo.
BMW F31 318d 143pk aut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciskiem od otwierania drzwi jak chcesz szyby opuścić - klikasz przycisk raz i trzymasz , pierw odryglują się zamki w drzwiach, a po 2 sekundach szyby powinny się zacząć opuszczać

Dokładnie tak samo robisz przy zamykaniu, klikasz przycisz i trzymasz, zamkniesz auto a po chwili szyby będą się też zamykać ,tylko musisz trzymać przycisk , bo jak puścisz to zamykanie szyb też się zatrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiste jest jak zakodujesz to na 0,5 sekundy, wtedy nie trzeba tak długo trzymać przycisku.

Wie ktoś może czy idzie zakodować Carly żeby zamykanie zrobić tylko przez naciśnięcie bez trzymania ? Ale tylko zamykanie do końca szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna chata działa :D zarąbiste na lato xD

do tego możliwość wentylacji wnętrza sterowane komórką na odległość...

 

Jak ma to niby działać :D coś muszę mieć wykupione ? Typu connecteddrive? ?

 

zainstaluj sobie tą aplikację https://play.google.com/store/apps/details?id=de.bmw.connected&hl=pl

Jak będzie działać to będzie. Jak nie to oznacza, że potrzebujesz jakiejś opcji.

Moim zdaniem trzeba mieć:

06AP Remote Services

06AK Connected Drive Services

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Moim zdaniem trzeba mieć:

06AP Remote Services

06AK Connected Drive Services

 

Ja tych opcji nie mam, ale po wykupieniu usługi Remote Services mam możliwość zdalnego uruchomienia wentylacji za pomocą aplikacji.

Jak widzę, nadal jest promocja i można wypróbować usługę (miesiąc za 1 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apkę mam zainstalowaną. Ale tylko mogę dodać samochód w niej i żadnego sterowania nie mogę zrobić.

Wykupiłem sobie BMW online bo tak jak kolega wyżej pisał jest promocja za 1zł ale zyskałem tylko pogodę. I nic więcej ;)

I niestety nie mam tych opcji 06AK itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.