Skocz do zawartości

Czujniki ciśnienia opon


Stado1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie zakupiłem ostatnio nowe czujniki do BMW F10 2012r czujniki miały przyjść oryginalne z logiem BMW ale przyszły jakieś inne niby numery wszystko się zgadzają ale znaczka nie ma :/ Zamotowałem je i problem wygląda w ten sposób że gdy zainicjuje ciśnienie w oponach i ruszę wyskakuje komunikat że to może potrwać do 12 minut. Po upływie tego czasu wyskakuje 2 komunikat że czujniki są nieaktywne proszę jechać wolno. I co tu zrobić w takiej sytuacji czy ja muszę te czujniki jakoś skalibrowac z systemem przez aktywator czujnikow TPMS czy po prostu te czujniki się nadają do kosza ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowe orginalne 4 szt. za 40euro. moze i taniej znsjdziesz. te programywalne sa do niczego. niedosc ze o wiele drozsze to trzeba je jeszcze programowac.

orginalne wsadzasz i sie same programuja po wcisnieciu opcji w idrivie.

ja kupilem te za 49.99euro nowe irgunalne z wentlami i sa ok. kumpel na promocji kupowal muesiac temu 4 szt nowe za 20euro z wysylka. czyli 5 euro za sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kupiłem takie właśnie niby oryginalne za 50 euro, pisało właśnie że są zaprogramowane tylko wsiąść zainicjować ciśnienie w oponach jechac i się miały same aktywować A tu wsiadam aktywuja się 15 min i wyskakuje komunikat że RDC jest nieaktywny jedź wolno. To tam wygląda jak by te RDC nie mogło złapać sygnału z czujników :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stado1000

No kupiłem takie właśnie niby oryginalne za 50 euro, pisało właśnie że są zaprogramowane tylko wsiąść

to oddaj te niby orginalne za 50euro i kup te za 40euro orginalne. u mnie dzialaja. nie ma sensu placic za podrobione wiecej niz za orginalne. zresetuj je w idrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilki - te czujniki będą w porządku do F10 525xd 2015r.? To jest faktycznie oryginał? Znalazłem pasujące z dwoma numerami: 6874830 oraz 6874829 - jest jakaś różnica?

Link --> Allegro

Link --> Allegro

 

I jedne i drugie powinny pasować. Przy czym te czarne masz rocznik 2016, a pomarańczowe 2015, a więc starsza bateria.

Generalnie takie pomarańczowe wystawiają na ebayu za 40-50E, a więc taniej. Tutaj być może nawet ktoś zamawia na ebayu, dorzuca marżę i sprzedaje na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1600zl za 4 sztuki. twoj wybor. masz to samo poza bateria z 2015 nowe zaworki wentle z 2 letnia gwarancja za 20euro czy 40euro czy 50euro. riznica miedzy 1600zl z twojej strony internetowej a 20euro to okolo 1500zl. dla mnie wybor oczywisty.

zreszta rob jak chcesz. moje chodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Chłopie gdzie ty tam widzisz za stówę czujnik ? Sam zawór kosztuje 85 zł. Zawór z czujnikiem 400pln. To wszystko to ceny za 1 sztukę. A cyfra 4 w kolumnie drugiej to nr na schemacie a nie liczba sztuk w zestawie.

Zobacz co jest napisane w moim poście chłopie

TO JEST NA STÓWĘ ORYGINAŁ

A NIE TO JEST ZA STÓWĘ ORYGINAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jedne i drugie powinny pasować. Przy czym te czarne masz rocznik 2016, a pomarańczowe 2015, a więc starsza bateria.

Generalnie takie pomarańczowe wystawiają na ebayu za 40-50E, a więc taniej. Tutaj być może nawet ktoś zamawia na ebayu, dorzuca marżę i sprzedaje na allegro.

'

Kupiłem czarne. za 340,00 - założone, pasują, działają ;) Co do Allegro to fakt, ale mnie zależało na czasie, a z ebay'a czasami chwilę trwa zanim to dotrze ;) Tak czy siak, dzięki za pomoc! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Pytanie w celu upewnienia się... zakupiłem felgi i teraz kolej na czujniki. I teraz ETKa wskazuje po VIN:

6 856 227 lub 6 874 830, 433 Mhz.

Natomiast szukając czujników na allegro są do nabycia z rozróżnieniem na Europę i USA z tą samą częstotliwością??? Czym się kierować w kwestii samochodu z rynku USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.