Skocz do zawartości

Ukradl mi listwe ... i nagral sie na kamere


dinox

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm zastanawiam sie co gosciowi zrobic.... moze jakas ankieta ?....

Postawiłem sobie przy pracy samochod.. taka slepa uliczka z kamera na wjezdzie ..przychodze sobie po pracy ..a tu nie ma listwy na blotniku... podszedlem sobie na nasza portiernie ogladnalem kasete i mam goscia teraz zastanawiam sie co mu k.. zrobic.. :evil:

Sku... tez ma e36 coupe tylko ze rozpiepeprzone..

Pozdrawiam dinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja złosiłbym na Policje, nad złodziejami nie ma się co użalać!!! Jeśli nic mu nie zrobisz to odda ci listwę ale ukradnie ją komuś innemu, może nawet któremuś z nas. Może zrozumie że nie warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poszedł na mendziarnie.. na sku**** nie ma litości.. ludzie muszą się wkońcu nauczyć że jeżeli coś jest kogoś to jest kogoś i ten ktoś musiał na to zapracować ciężką pracą i nikt nie ma prawa zabierać nie swoich rzeczy.... nie można darować nawet takich "małych" złodziejstw bo społeczeństwo idzie coraz bardziej an dno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy życia nie znacie :?: wg mnie wersja z szantażem pieniężnym lub policja odpada całkowicie, co ci z tego że gościa policją postraszysz (niska szkodliwość społeczna czynu) czy zapłaci ci 500zł za tą listwe, jak później on obczai auto jak będzie stało gdzie indziej już nie pod kamerą i będziesz miał cały bok do malowania :!: :!: :!: Idź do kolesia powiedz jak jest, żeby ci listwe oddał , po drodze niech kupi 0,5 l na pojednanie i rozejdzcie sie pokoju.

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy życia nie znacie :?: wg mnie wersja z szantażem pieniężnym lub policja odpada całkowicie, co ci z tego że gościa policją postraszysz (niska szkodliwość społeczna czynu) czy zapłaci ci 500zł za tą listwe, jak później on obczai auto jak będzie stało gdzie indziej już nie pod kamerą i będziesz miał cały bok do malowania :!: :!: :!: Idź do kolesia powiedz jak jest, żeby ci listwe oddał , po drodze niech kupi 0,5 l na pojednanie i rozejdzcie sie pokoju.

 

Hehe ... dobre! :cool2: może typ by zrozumiał, że źle zrobił i że Ci, którzy jeżdża Bawarkami to prawie jak rodzina:) ahhh te lepkie ręce ... no żal człowieka;D

Glasurit Polska - Division of BASF - The Chemical Company

Profesjonalne dobieranie lakierów samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy życia nie znacie :?: wg mnie wersja z szantażem pieniężnym lub policja odpada całkowicie, co ci z tego że gościa policją postraszysz (niska szkodliwość społeczna czynu) czy zapłaci ci 500zł za tą listwe, jak później on obczai auto jak będzie stało gdzie indziej już nie pod kamerą i będziesz miał cały bok do malowania :!: :!: :!: Idź do kolesia powiedz jak jest, żeby ci listwe oddał , po drodze niech kupi 0,5 l na pojednanie i rozejdzcie sie pokoju.

 

Hehe ... dobre! :cool2: może typ by zrozumiał, że źle zrobił i że Ci, którzy jeżdża Bawarkami to prawie jak rodzina:) ahhh te lepkie ręce ... no żal człowieka;D

no ja bym najpierw włąsnie tak spróbował, ja mam swoje M listwy od nowości , ale rozumiem gością jaki to deficytowy towar , widocznie był zdesperowany , ja odkąd zobaczyłem na parkingu przerysowany zderzak i kartkę za wycieraczką z numerem telefonu , daje ludzią 2 szanse....

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za osioł... Złodzieja to powinni ręce upier... Powiem szczerze, że wpadłem w opsesje bo jak gdzieś zostawie swoja bawarke to co chwile sprawdzam czy nadal stoi. Moja kobieta już mi się nie pyta po co chodze co chwile do okna.

 

Nienawidze złodziejstwa !! Człowiek pół życia zasuwa, żeby kupić sobie auto a tu jebs ktoś sobie ukradnie, a zaczyna się od takiech bzdur jak listwa, kołpaki czy radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ja mam swoje M listwy od nowości , ale rozumiem gością jaki to deficytowy towar , widocznie był zdesperowany [...]

 

1. Czym zdesperowany?? :duh: , że żona rodzi i na listwach ją musi zawieść do szpitala??

2. Jeśli poszedł ukraść bo jemu ukradli to gratulacje... Przy takim podeściu to co by zrobił kiedy cały samochód mu ukradną?

3. Jak kupił bez, lub rozpieniczył to też z tego co się orientuję to listwa to nie VAT by można było przerzucić opłaty na klienta...

 

Jak by nie popatrzyć nic ale kompletnie nic nie tłumaczy takiego zachowania.

Ja bym chyba odżałował i pomalował gościowi sprayem te listy na samochodzie.... w końcu moje :|

Edytowane przez sim_one

Pozdrawiam

- Sim One -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad ma kase na bmw i paliwo do niej jak nie stac go na listwe? a co zrobi w zime jak punknie w zaspe??? tylko i wylacznie policja. Listwe proponuje poszukac na allegro, albo wysstawic celowo aukcje z podobna na cene no 400zl i tego sie trzymac, chyba od 250 zl juz to nie jest niska szkkodliwosc i wykroczenie tylko przestepstwo. .kolesiowi proponuje dac do zrozumienia ze zna sie jego adres i ze jesli z autem cos sie stanie nawet na drugim koncu polski to bedzie jego wina. jesli nie bedziemy stanowczy w takich drobiazgach , to w tym kraju nigdy nie bedzie normalnie. proponuje przejsc sie na komisariat i porozmawiac z policjantem, jesli ten bedzie probowal wyciszyc sprawe bo mu sie nei chce, to poprosmy o rozmowe kogos innego. to policja jest dla nas a nie my dla nich. policjantom tez niestety trzeba to przypominac, to juz nie jest Pan Wladza.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszka na rozejm to nie jest dobry pomysł. Tylko utwierdzi to złodzieje w przekonaniu że w tym kraju można kraść nawet przed kamerami i uchodzić bezkarnie. Pewnie następnym razem jak będzie potrzebował np. halogeniki to jeszcze chętniej po nie sięgnie swoimi złodziejskimi łapskami bo przecież pomyśli sobie po co mam kupować skoro mogę sobie je wziąść za free, a jeśli najwyżej mnie ktoś przyłapie to trudno, wypijemy sobie flaszunie i też będzie :duh: Złodziejstwo powinno się tępić już od podstaw, jak raz się nauczy to już później będzie się bał zbliżyć do Twojego auta bo będzie wiedział że odrazu na niego spadną podejrzenia. Więc nie ma co być tchórzem tylko załatwić gnoja, jest takie dobre powiedzenia:

"Aby zatriumfowało zło wystarczy, gdy dobry człowiek nie robi nic."

- Edmund Burke :)

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zgłosił sprawę na Policję sądzę że to będzie coś więcej niż tylko niska szkodliwośc czynu... A że będzie miał wpisane w aktach i przesrane do końca zycia trudno się mówi !! Jak go nie było stac na listwe mógł jeździc bez a nie ją komuś kraśc !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zgłosił sprawę na Policję sądzę że to będzie coś więcej niż tylko niska szkodliwośc czynu... A że będzie miał wpisane w aktach i przesrane do końca zycia trudno się mówi !! Jak go nie było stac na listwe mógł jeździc bez a nie ją komuś kraśc !

 

Panowie, nic się nie będzie ciągnęło całe życie. Nawet jak złodziej dostanie wyrok, to w papierach ma go 5 lat, potem jest znowu uznawany za niekaranego.

Co do samego zdarzenia - jestem też za zgłoszeniem na policję, będzie to dla gnoja dobra nauczka.

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas spotkało coś podobnego, ale prawie każdy marzył wtedy o tym żeby mieć jakiś dowód przestępstwa. Ty masz dowód i się zastanawiasz co zrobić?

 

Jak czytam wypowiedzi o tym, że ludzie w BMW to jedna rodzina , że stać go na BMW, a nie stać go na listwę, to dochodzę do wniosku, że Forowicze naprawdę są naiwni , idealizują zwykłe pospólstwo i chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi buchneli 2 razy kołpaki. Raz oryginalne BMW, a ra kupione za 40zł komplet. Zebym miał nagraną kradziez to nie goscie by mieli ładnie prze......

Co praweda wiem doskonale kto to zrobił, ale co z tego skoro go za łape nie złapałem? Ja Ci radze - idz na policje! Masz dowody, nic Ci wiecej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zgłaszajcie na Policje, jak macie AC, albo lakiernika szklaża z krótkimi terminami oczekiwania.

Przedstawie wam przykład z własnego życia. Kilka lat temu obrobili moim rodzicom firme (zakłąd fryzjerski) ukradli suszarki, maszynki do golenia itp. rodzice zgłosili na policje. Za 3 dni złapali gości jak probowali sprzedaćcały towar. Rodzice szczęsliwi sprzęt sie odnanazł , złodzieje złapani :!: i co z tego za tydzień wróciliśmy z rodzicami z basenu ledwo wszedlismy do domu, ściągneliśmy buty ktoś puka do drzwi. Ojciec otwiera a tam ci kolesie co nan zakład obrobili i z głupimi uśmieszkami mówią że ktoś nam szybe wybił w aucie ( widać bylo że pod kurtką coś chowają) okazało sie że to nasze radio :!: :!: :!: i co mogliśmy im zrobić GÓwno przez duże G :!: :!: :!: Więc zgłaszajcie na policje głupie listwy itp tylko potem żeby nie bylo zdziwka że wam ktoś "witraż" na masce śrubokrętem zrobi , albo auto przewietrzy beż otwierania szyb....

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozwiążmy policję, zlikwidujmy kodeks karny bo po co one... i tak nic się nie da zrobić, albo nie ma sensu, albo coś tam... :duh:

lepiej wypić ze złodziejem wódkę :mad2:

tylko jak się potem natkniesz na ulicy na mordercę, to już nie będzie więcej okazji do tej wódki.

W takim razie Kujon, może z domu nie wychodzić, a jak ktoś się do ciebie włamie, to pokaż mu gdzie masz kasę, przygotuj kanapki, polej wódki i uciekaj do sąsiadów poczekać aż wyjdzie :norty:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.