Skocz do zawartości

M340i M Performance Black Sapphire Metallic


vulnerarius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Ja nie narzekam na 20”, jak na moje potrzeby jest calkiem komfortowo. Chociaz czasem jezdze w naszym pieknym kraju po takich nawierzchniach, ze wolabym miec 15” na 15 cm gumy :lol: Mam zawias adaptacyjny M. Z osiagow jestem bardzo zadowolony :twisted: Gdybym teraz kupowal auto to pewnie bym wybral M440i w takiej samej konfiguracji. Nie wiem jak cenowo wypadnie nowa M4, ale tez bym sie mocno zastanowil czy nie poczekac i zamowic.
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podoba Ci się M4? :D M340i zjada je wyglądem :D

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
3 jest poprawna, konserwatywna, ladna. Na pewno lepiej przemyslana od F30. I brak kontrowersyjnosci mozna rozpatrywac na plus ale tez i na minus. Zobaczysz ze za rok jak spojrzysz na stare 4 czy M4 i porównasz z nowym to to stare już nie będzie takie piękne i swieze. Opatrzy sie tak samo jak E92. Rozumiem psioczenie, rozumiem zdziwienie, sam bylem zaskoczony i mialem mieszane uczucia po zobaczeniu prototypu 4, ale mysle, ze projektanci wiedzieli co robia. Ja za każdym razem jak patrzę na nową 4 to podoba mi się bardziej, a agresywniej wygladajaca M4 bedzie jeszcze lepsza, patrzac na zdjecia egzemplarzy testowych.
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 jest poprawna, konserwatywna, ladna. Na pewno lepiej przemyslana od F30. I brak kontrowersyjnosci mozna rozpatrywac na plus ale tez i na minus. Zobaczysz ze za rok jak spojrzysz na stare 4 czy M4 i porównasz z nowym to to stare już nie będzie takie piękne i swieze. Opatrzy sie tak samo jak E92. Rozumiem psioczenie, rozumiem zdziwienie, sam bylem zaskoczony i mialem mieszane uczucia po zobaczeniu prototypu 4, ale mysle, ze projektanci wiedzieli co robia. Ja za każdym razem jak patrzę na nową 4 to podoba mi się bardziej, a agresywniej wygladajaca M4 bedzie jeszcze lepsza, patrzac na zdjecia egzemplarzy testowych.

 

Kompletnie sie nie zgadzam....nowe nie znaczy lepsze...ciekawe komu się opatrzyła M3 e92, sylwetka i wyglad ponad czasowy .... wszystko jest kwestia gustu...nie mówię nowe to znaczy złe ale nie koniecznie ładniejsze nowe M4 brzydkie jak noc obecne M4 duuuzo ładniejsze ,ale gustach się nie dyskutuje ,tak więc twoje argumenty są słabe, jednemu podoba się brunetka innym blondynka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
3 jest poprawna, konserwatywna, ladna. Na pewno lepiej przemyslana od F30. I brak kontrowersyjnosci mozna rozpatrywac na plus ale tez i na minus. Zobaczysz ze za rok jak spojrzysz na stare 4 czy M4 i porównasz z nowym to to stare już nie będzie takie piękne i swieze. Opatrzy sie tak samo jak E92. Rozumiem psioczenie, rozumiem zdziwienie, sam bylem zaskoczony i mialem mieszane uczucia po zobaczeniu prototypu 4, ale mysle, ze projektanci wiedzieli co robia. Ja za każdym razem jak patrzę na nową 4 to podoba mi się bardziej, a agresywniej wygladajaca M4 bedzie jeszcze lepsza, patrzac na zdjecia egzemplarzy testowych.

 


Bralbym 440i gc bez wahania, ale nie dla mnke z jednego powodu hehe :mrgreen:

Konfig 340i 340k wypas minus rabat 20%+

Daje około 270k

Nowe 440gc około 380k minus rabat max pewnie z 12% daje około 340k 70k różnicy to dla mnie przepaść...

Ale z niecierpliwością czekam na pierwszą 440gc jest juz znana data premiery w pl?

Z wyglądu mega mi się podoba

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzilo o temat gustu, tylko to ze g20 to swiezy temat :P z F30 to tez bym wsiadl do nowej 4 (mi sie podoba i pewnie sie opatrzy)

A ty z nowej g20 do nowej 4 :D Stad moje zdziwienie, ze juz Ci sie znudzilo (tak wiem, jak masz hajs to spoko) ale nie pytam pod tym wzgledem :D



Mi sie 4 podoba, tylko agresywnosc to widziym z przodu, a reszta to bardziej smuklejsza (mniej krawedzi/linii)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
M340i jeszcze sie dlugo nie znudzi :twisted: Tu nie chodzi o nude czy hajs tylko o potrzeby. Ja na tylnym rzedzie siedzen w 3 woze... Powietrze albo kurtke. A tylne drzwi otwieram raz na 2 tygodnie. Wiec niepotrzebny mi 4 drzwiowy sedan tylko coupe z przyzwoitym bagaznikiem. Jak bralem M340i nie bylo jeszcze premiery nowej 4. Teraz jakbym zamawial to, tak jak pisalem, nie zastanawialbym sie ani chwili nad M440i, no chyba ze M4 bylaby w zasiegu strzalu.
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy
  • Zasłużeni forumowicze
Zrobilem sobie cermike na auto (czarne) mam nadzieje ze bedzie super efekt :P to wróce do czarnego :) i chetnie przejme cesje xD

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, to jak zdecyduje sie na Mke to dam Ci Matek znac :lol:

 


Tylko nie pałuj za mocno na zimnym :mrgreen:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do stuków - ja już wymieniałem poduszke silnika. Na gwarancji ofc., 30 tys przebiegu. Być może mają jakąś wadę? Siadła po wjeździe w studzienke co prawda, ale hej, prawie codziennie wjezdzam w jakas studzienke albo inne garby czy dziury (takie drogi).


Co do wyglądu nowej 4er i M3 - mi się ten grill podoba. Jak sobie kupie to sławomir nie bedzie miał chociaż problemu w rozpoznaniu, że to BMW a nie skoda :D


Marko - nowe nie zawsze znaczy lepsze, ale zazwyczaj jednak tak.

Mimo, że 330i ma r4 w g20 to nie wiem w czym w e92 330i r6 jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu nowej 4er i M3 - mi się ten grill podoba. Jak sobie kupie to sławomir nie bedzie miał chociaż problemu w rozpoznaniu, że to BMW a nie skoda :D

Żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia, ale zrobię to dla Ciebie, jak ją gdzieś w tylnym lusterku trafię. Skodę albo BMW.


Ale widzę przy M3 się zgadzamy :8) Czekam na jazdy testowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy

Zimowy setup, po detailingu.


a2473937835a5f187a2ebead0672eca6.jpg


Zdecydowanie zimowe 19” ROF przegrywają komfortem z letnimi 20” Performance. A tego stuku, co to się czasem przy ruszaniu pojawia, to nie zgłaszałem w końcu. Biorąc pod uwagę wpisy na Bimmerpost, to odstrasza mnie na razie perspektywa rozbierania zawieszenia i układu hamulcowego, żeby mechanik-robot z ASO powiedział, że jest OK bo komputer mu nic nie pokazuje i wszystko „wygląda dobrze” i „ten typ tak ma”.

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj :norty:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
patrzę na grill i widzę czarny kolor , patrzę na felgi i też widzę czarny kolor , ale patrzę na karoserię i widzę ciemny grafit , czy faktycznie tak ten kolor wygląda na żywo , czy to złudzenie przez to że znowu auto jest brudne i mało błyszczące ? :wink: :D piękny demon :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.