Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych wieści od dealera. O niczym mnie nie informuje. Ponad dwa tygodnie temu mi powiedział, że auto czeka na dokumenty i wraz z nimi przyjedzie. W takim tonie, że zaraz powinno być.

Do tego w tym tygodniu mija termin wyznaczony w umowie na dostarczenie auta i zastanawiam się czy ma to w ogóle jakieś znaczenie. To jest chyba tylko podstawa do rezygnacji z zamówienia. I teoretycznie mogę kupić auto od innego dealera w innym mieście, które jest niby dostępne od ręki do odbioru (ale pewnie dawno sprzedane tylko nie zdjęli go ze strony) ale wtedy zapewne straciłbym upust. I też nie wiadomo czy by było faktycznie od razu dostępne a w międzyczasie moje by nie dojechało, także chyba nie warto kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie listopad 2021

Wczoraj zmiana statusu 150 mam już VIN :D

 

U mnie dłużej już stoi na placu w DE czekając na doposażenie niż trwało wyprodukowanie do zamówienia :/


Rozmawiałem wczoraj z dealerem - żadnych informacji oprócz tego, że obecnie od momentu pełnego doposażenia logistyka do dealera/odbiór trzeba liczyć 2.5-3miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych informacji od dealera mam taką wiadomość, że moje auto ma przyjechać pod koniec przyszłego tygodnia. Ponieważ chcę nałożyć na niego ceramikę od razu to do odebrania będzie pod koniec maja. Także widzę już światełko w tunelu i jakiś cień nadziei na to, że się to wyczekiwanie w końcu skończy.

Dla przypomnienia auto zamówione w sierpniu 21, produkcja 12 stycznia. Na cle stał ponad miesiąc(!!!). Pełne wyposażenie z jednym skasowanym przez fabrykę elementem czyli podparciem lędźwiowym u pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

Ruszyło się coś u kogoś?

 

Zamówienie 17.02.2022, wyprodukowany 07.05.2022; od dwóch dni na oceanie :)

 

golas? ;)

 

Taki prawie ;) bo tylko pakiet Competition i parę dodatków wziąłem :)


Jak kongigurowalem swojego 25d to był tylko pakiet comfort i business chyba. Takiego nie wiedziałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Obserwuje wasz zmagania i muszę Wam się przyznać że jestem chyba rekordzistą w oczekiwaniu na G05 .Zamówienie 26-01-2021 .Sprzedawca poinformował mnie ,że auto jest w Bremerhaven i czeka na transport .Sprzedawca twierdzi ,że jest kompletny . Mam pytanie czy ktokolwiek dostał auto bez doposażania w niemczech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 6 msc czekania na 45e mam VIN :) czekamy dalej

gdzie sprawdzę co oznacza kod S32WA

Gdzie znalazłeś ten kod?

Też dostałem VIN ale wydaje się że nigdzie nie działa

Czy można sprawdzać na aplikacji My bmw postęp produkcji auta wie ktoś może? Przeglądałem forum USA i tam jest taka opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega powinien się podzielić jakie czary czy inne zaklęcia stosował, że tak szybko odebrał. Ja mam zamówienie z sierpnia, produkcję 12.01.22, auto kompletne bez uzupełnień i ciągle czekam na dostarczenie.

 

Przynajmniej fajnie ze produkcja 22' a nie 2 tygodnie wczesniej i rocznik 21'.

 

No właśnie zdziwiłem się bo dotarły do mnie wreszcie dokumenty od auta i pomimo tego, że produkcja faktycznie zakończyła się 12.01.22 to w karcie pojazdu mam wpisane data produkcji 04.04.2022 czyli prawdopodobnie wtedy kiedy zjechał na cło w Polsce. Szkoda tylko, że tydzień po odebraniu dokumentów auta dalej nie ma u dealera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oficjalnie, wczoraj odebrany. Prawie rok czekania :)

Przekot! jestem zachwycony :)

teraz tylko foliowanie i można śmigac :)

Mam pytanie czy cena w twoim zamówieniu została ta sama ,pytam bo dealer podniósł mi cenę a czekam prawie 1,5 roku .Auto jest już w Polsce .Propozycja jaką dostałem to dopłata albo oddanie zaliczki . Miałem bardzo duży rabat ,ale to co robi BMW to strata wizerunkowa której mam nadzieję już nie nadrobią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oficjalnie, wczoraj odebrany. Prawie rok czekania :)

Przekot! jestem zachwycony :)

teraz tylko foliowanie i można śmigac :)

Mam pytanie czy cena w twoim zamówieniu została ta sama ,pytam bo dealer podniósł mi cenę a czekam prawie 1,5 roku .Auto jest już w Polsce .Propozycja jaką dostałem to dopłata albo oddanie zaliczki . Miałem bardzo duży rabat ,ale to co robi BMW to strata wizerunkowa której mam nadzieję już nie nadrobią .

 

cena zachowana. Nie było tematu podniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oficjalnie, wczoraj odebrany. Prawie rok czekania :)

Przekot! jestem zachwycony :)

teraz tylko foliowanie i można śmigac :)

Mam pytanie czy cena w twoim zamówieniu została ta sama ,pytam bo dealer podniósł mi cenę a czekam prawie 1,5 roku .Auto jest już w Polsce .Propozycja jaką dostałem to dopłata albo oddanie zaliczki . Miałem bardzo duży rabat ,ale to co robi BMW to strata wizerunkowa której mam nadzieję już nie nadrobią .

proponuje podzielenie sie informacja, ktory dealer taki cwany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Obserwuje wasz zmagania i muszę Wam się przyznać że jestem chyba rekordzistą w oczekiwaniu na G05 .Zamówienie 26-01-2021 .Sprzedawca poinformował mnie ,że auto jest w Bremerhaven i czeka na transport .Sprzedawca twierdzi ,że jest kompletny . Mam pytanie czy ktokolwiek dostał auto bez doposażania w niemczech.

 

Moje było zamówione 15.03.2021, po rezygnacji w połowie lutego 2022 z zawieszenia pneumatycznego produkcja 10.03.2022

do Bremhaven przypłynęło 8.04.2022

do Polski dotarło ok. 20.04, a odbierałem początkiem maja, więc nie było doposażane w Niemczech

 

Mam pytanie czy cena w twoim zamówieniu została ta sama ,pytam bo dealer podniósł mi cenę a czekam prawie 1,5 roku .Auto jest już w Polsce .Propozycja jaką dostałem to dopłata albo oddanie zaliczki . Miałem bardzo duży rabat ,ale to co robi BMW to strata wizerunkowa której mam nadzieję już nie nadrobią .

 

miałem rabat 24% i nie było w ogóle tematu dopłaty, ale ja zamawiałem przez brokera

w Twoim przypadku uważam, że to dealer cwaniak, który wie, że sprzeda ten samochód od ręki 50-80k drożej i dlatego taka propozycja.

a który dealer to taki cwaniak?


.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , dostałem od dealera informacje ze auto ma produkcje na czerwiec ale to nic pewnego bo czekają na potwierdzenie .

Rozumiem ze restrykcje itp ale jeszcze niedawno była informacja ze koniec roku ,gdy powiedziałem ze termin mam w umowie do 31-05-2022 i będę zmuszony odstąpić,nagle maila produkcja na czerwiec.Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.