Skocz do zawartości

Nagrzewający się telefon na ładowarce bezprzewodowej


m1s1u

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, telefon w etui po położeniu na ładowarce bardzo się nagrzewa, już po kilkunastu minutach. Ładowarka ładuje poprawnie. Co to za przypadłość ? Na ładowarce w domu wszystko w normie, nie ma mowy o nagrzewaniu . Ktoś ma taki problem ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak się działo w X3 G01 ale dość często ładowarka przestawała ładować i dioda paliła się na pomarańczowo.

W G05 jest ok.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule, telefon w etui po położeniu na ładowarce bardzo się nagrzewa, już po kilkunastu minutach. Ładowarka ładuje poprawnie. Co to za przypadłość ? Na ładowarce w domu wszystko w normie, nie ma mowy o nagrzewaniu . Ktoś ma taki problem ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mam to samo w 6GT. Dzisiaj jadę do ASO zgłosić ten problem. Nagrzewa się mi szybko i telefon i ten smart kluczyk od BMW. Dam znać co się dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie w ASO. Niby wgrali nowy soft i wygląda, że sytuacja się poprawiła. Testowałem tylko 30 minut, ale nie nagrzewa się ani telefon ani kluczyk. Dodatkowo teraz świeci tam jakaś pomarańczowa lampka. Wcześniej miałem tylko świecącą się diodę niebieską jak kładłem telefon czy kluczyk. Warto to zgłosić do ASO, chyba znany problem, bo szybko ogarnęli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wgrali nowy soft całego samochodu (zmiana wersji w menu) czy tylko jakąś poprawkę konkretnego sterownika?


PS.

Dla jasności pisząc wcześniej "do góry nogami" nie miałem na myśli wyświetlaczem do dołu ale obrót poziomo o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.