Skocz do zawartości

Brak strzelania z wydechu - 330i


areoqs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam wydech M performance w mojej 340ce ,i najnowszys soft silnika, obawiałem się ze bedzie lipa ale na szczęście wydech pieknie strzela ,jest efekt popcornu i miedzy zmiana biegów burble...

Wszystko zostało jak przed aktualizacja... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że tłumik końcowy można wymienić i nie tracimy gwarancji ?

 

Tracimy tylko na uklad wydechowy. Zakladajac ze robisz to co za gpfem.

 

Tak tylko tłumik końcowy wiec gpf jest niedotykany. Na w/w filmie bardzo fajnie brzmi.

 

To super, mi ten wydech z filmu też bardzo się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydech M performance w mojej 340ce

 

No właśnie, a czy oficjalnie w ogóle jest dostępny wydech M Performance dla G20 w Polsce (Europie)? Zagraniczne konfiguratory (USA, Azja, ceny w okolicach 2-3k USD) akcesoriów pokazują wydech M Performance dla 330i(x), u nas na stronie nie ma. Przyznam, że miałbym ochotę na oryginalną modyfikację, bez utraty gwarancji na cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie jest dostępny, nie mieszajcie tego tematu z f30 bo tam można było jeszcze „poszaleć”. Natomiast słyszałem kilka wydechów aftermarket i przez gpf i tak brzmią słabo - szkoda pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, brytyjskie BMW w swoim konfiguratorze po VIN dopasowuje i podaje cenę wydechu M Performance dla G20. No ale to już prawie nie UE ;)


https://shop.bmw.co.uk/bmw-uk-responsive/en_GB/p/genuine-bmw-accessories/bmw-m-performance/exhausts/m-performance-silencer/PID_640190/#

 

Ale to chyba tylko tłumik końcowy a nie cały układ. Cena sporo wyższa do tłumika np z mg sport który bardzo fajnie brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sam końcowy.....ale tylko Performance Bmw inny wydech raczej na własną rękę, w Aso nie zamontują Ci raczej tłumika nie Oe w sensie nie BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ciekawe co będzie jak się im przywiezie wydech Performance kupiony samodzielnie (np w USA gdzie ciągle jest dostępny). Na 99% - nie możemy zamontować bo producent nie przewidział bla bla bla..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przywiezie nikt tego wydechu bo przy zakupie generują kod pod vin auta aby zmienić soft w sterowniku silnika ,a auta z Eu nie maja możliwość załozenie tego wydechu....więc i kodu nie będzie, można to pewnie obejść ale straci sie gwarancję..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przywiezie nikt tego wydechu bo przy zakupie generują kod pod vin auta

 

W którymś poście powyżej wysłałem link do konfiguratora akcesoriów z BMW UK, dobrał wydech M Performance właśnie na podstawie prawdziwego mojego VIN, więc może istnieje jakaś europejska droga na obejście tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przywiezie nikt tego wydechu bo przy zakupie generują kod pod vin auta

 

W którymś poście powyżej wysłałem link do konfiguratora akcesoriów z BMW UK, dobrał wydech M Performance właśnie na podstawie prawdziwego mojego VIN, więc może istnieje jakaś europejska droga na obejście tego?

 

Musiał byś montować w Aso w UK ...Wielka Brytania to zupełnie inny rynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.