Skocz do zawartości

Rabaty na nowe X3


Gregonio

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyglada obecna sytuacja, na model X3 20d dostalem 20% rabatu. Czy mozna ugrac gdzies wiecej?

20% na auto ze stoku ? czy do produkcji ?

 

Do produkcji, ze stoku maks jaki dostałem to 15%.

 

wysłałem Ci pytanko na PW, możesz mi dać odp. ?

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rabaty teraz oferują handlowcy.


Ja dostałem na auto z produkcji 17,5%


Jak myślcie jak teraz będzie wybladła sprzedaż. Czy o rabatach do 25% w okresie szczytu pandemii można tylko pomarzyć.


W sumie to potrzebuje auto na koniec 2020 lub początek 2021 ale potrzebuje hak dlatego auto musi być do produkcji.


To może lepiej poczekać do jesieni 2020.


Nigdy nie miałem BMW i nie wiem jaką politykę rabatową stosuje BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Jestem na etapie do zamówienia nowego X3 G01 . Wiem ze to nie zbyt dobra data na zamówienie nowego ale sytuacja mnie co nie co zmusza i chciałem podpytać czy ktoś obecnie jest na podobnym etapie zamówieniu w lipcu do produkcji nowego X3. i jaki rabat jet teraz osiągalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rabaty teraz oferują handlowcy.


Ja dostałem na auto z produkcji 17,5%


Jak myślcie jak teraz będzie wybladła sprzedaż. Czy o rabatach do 25% w okresie szczytu pandemii można tylko pomarzyć.


W sumie to potrzebuje auto na koniec 2020 lub początek 2021 ale potrzebuje hak dlatego auto musi być do produkcji.


To może lepiej poczekać do jesieni 2020.


Nigdy nie miałem BMW i nie wiem jaką politykę rabatową stosuje BMW.

Dostałeś jakieś info co do daty produkcji jak zamówiłeś w lipcu bo sam jestem na etapie zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem na etapie kupna i zamówienia i negocjuje z dwoma sprzedawcami,ale Ci powiem ze mam odczucie jak by im wcale nie zależało na sprzedaży bo totalna olewka z ich strony ,w kazdym razie to juz mój 3ci nowy pod zamówienie samochód i Ci sprzedawcy to ich wcale nie rozumiem dlaczego tak lekceważą i mataczą.

Dam Ci znać jaki będzie finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
@Mario74


Ja ostatecznie nie zamówiłem poczekam aż się wyjaśni z Android Auto


Jaki rabat udało Ci się wytargować na auto do produkcji

Witam .Darekas

Sory Ze po takim czasie odp ale jestem juz miesiąc po zamówieniu do produkcji i odbiór mam mieć do końca stycznia 2021. co do android auto to diler nie wie kiedy tak naprawde może być w G01 ale jest szansa że juz w produkcji listopadowej będzie ,a jesli nie to i tak po aktualizacji bedziesz go miał jak się pojawi więc myślę ze samo oczekiwanie na androida jest zbyteczne.18 % udało mi sie uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mario74



Sory Ze po takim czasie odp ale jestem juz miesiąc po zamówieniu do produkcji i odbiór mam mieć do końca stycznia 2021. co do android auto to diler nie wie kiedy tak naprawde może być w G01 ale jest szansa że juz w produkcji listopadowej będzie ,a jesli nie to i tak po aktualizacji bedziesz go miał jak się pojawi więc myślę ze samo oczekiwanie na androida jest zbyteczne.18 % udało mi sie uzyskać.

 

OK dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Planuję zakup X3 z dostawą w czerwcu przyszłego roku... Biorąc pod uwagę terminy (chcę własną konfigurację do produkcji) i możliwie najlepszy czas do negocjacji - myślicie, że rozpoczynać rozeznanie już teraz czy wstrzymać się z tym do grudnia? Zastanawiam się czy na koniec roku będą większe możliwości ponegocjowania ceny oraz warunków leasingu.


pozdrawiam, T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup X3 z dostawą w czerwcu przyszłego roku... Biorąc pod uwagę terminy (chcę własną konfigurację do produkcji) i możliwie najlepszy czas do negocjacji - myślicie, że rozpoczynać rozeznanie już teraz czy wstrzymać się z tym do grudnia? Zastanawiam się czy na koniec roku będą większe możliwości ponegocjowania ceny oraz warunków leasingu.


pozdrawiam, T.

 

Witam

Ja wynegocjowałem rabat 24,5 % do własnej konfiguracji zamówienie dokładnie wczoraj , produkcja 2021 styczeń - odbiór luty - marzec, rozsyłałem po wielu salonach, rabat zaczął się od 17 % skończył na 24,5%, fakt silnik 18d sdrive wersja xline z pakietami i dodatkami . Wersja 18d ogólnie jest rabatowana wysoko, mi osobiście ten silnik wystarczy. Leasing na 3 lata 104,32 %, na 4 lata 106,87% .


Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wiedzieć u którego Dealera?

Przymierzam się do zakupu X5 25d - a tu rabaty rzędu 13%

 

Rabat wynegocjowany Bawaria Motors Warszawa, to samo po negocjacjach udało się osiągnąć w Toruniu Dynamic Motors


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,


Przymierzam sie do zakupu X3 i waham sie pomiedzy 30i a M40d (tzn. wolalbym M40d ale roznica cen juz nawet po rabatach to okolo 50tys i niezbyt miesci sie juz w zalozonym budzecie). Chcialbym zamowic z konfiguratora na produkcje 2021 i kupic na osobe prywatna. Mam rabat 21%, pytanie czy mozna cos wiecej dostac i ewentualnie gdzie? :)


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21% to bardzo dobry rabat.

Ja dostałem 23% na X4 M40d do produkcji, ale temat był załatwiany przez pośrednika firmy Alphabet ( wynajem długoterminowy). Po wielkich, długich "wojnach" i w sumie przez przypadek się udało.

Przypuszczam, że ten pośrednik mnie nie lubi, w Alphabecie mnie nie lubią i pewnie u dealera, gdzie ostatecznie było auto zamawiane również mnie nie lubią. :lol:

Brutalnie wykorzystałem błędy operacyjne wszystkich 3 instytucji :8)

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Przymierzam sie do zakupu X3 i waham sie pomiedzy 30i a M40d (tzn. wolalbym M40d ale roznica cen juz nawet po rabatach to okolo 50tys i niezbyt miesci sie juz w zalozonym budzecie). Chcialbym zamowic z konfiguratora na produkcje 2021 i kupic na osobe prywatna. Mam rabat 21%, pytanie czy mozna cos wiecej dostac i ewentualnie gdzie? :)


Pozdrawiam!

 


A gdzie u którego sprzedawcy dostałeś taki rabat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozglądam się potencjalnie jeśli chodzi o zakup nowej X3


Auto do produkcji - skonfigurowane indywidualnie (katalogowo cena około 270k)


M Pakiet silnik 2.0d


Czy ktoś wie gdzie potencjalnie mógłbym uzyskać jakiś fajny rabat? Czy sprzedawcy są chętni rabatowac obecnie X3?


Mam obecnie 16.2% rabatu i szczerze nie bardzo to mnie satysfakcjonuje.


Czy ma ktoś wiedzę ze gdzieś mógłbym uzyskać koło 20% rabatu na auto do produkcji w obecnym czasie?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa tygodnie temu czekałem w ASO na odbiór auta po przeglądzie i zamieniłem kilka zdań z handlowcem, ponieważ zastanawiam się nad zmianą X1 partnerki na X3. Uzyskałem informację, że licząc rabaty na grupę zawodową, któreś tam już ich auto w leasingu i piękne oczy damy radę zrobić 20% X3 20d do produkcji. Rabatowanie na mocniejsze silniki dużo słabsze.


Licząc 20% od katalogowych 300k (bo mniej więcej taka konfiguracja mnie interesuje), daje to okolice 240k. Moim skromnym zdaniem gra zaczyna być warta świeczki. Mnie osobiście wstrzymuje jedynie X1. 2 lata leasingu mijają dopiero we wrześniu i wtedy pewnie będę coś działał. Chyba, że ktoś "zaopiekuje się" X1, a ja zrobię użytek z GAPu ;)


Aha co do salonu, o którym pisałem, to (bez krtyptoreklamy) Zdunek w Olsztynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rabat na 20d demówkę w wysokości 24,5% jest OK??


Rejestracja wrzesień br, 3 tys przebiegu, dość dobrze wyposażona - Cennikowo ok 265 -> 200.

 

Uważam że ok wymień tylko olej od razu bo nikt go nie oszczędzał

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.