Skocz do zawartości

Zakup BMW E90 177km N47


Kali9009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , ROZRZĄD wymiana to koszt ok 3200 - 3500zł , miałem i mam różne n47 , niestety nie mogę podzielić opinii ludzi którzy uważają ten silnik za awaryjny :D

Dla mnie jak wymienisz rozrząd i będziesz dbał o olej , to jednostka będzie bez awaryjna :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2009r przejechane 455tys km rozrząd wymieniłem przy 440tys miałem jedną awarię - padł alternator rok temu, po za tym tylko obsługa serwisowa i jakieś pierdoły typu nieotwierający się zamek z tyłu czy zapieczone pióro wycieraczki i tego typu drobiazgi. Auto mam już 7lat i nie zamiaruję go sprzedać i nawet wolę jeździć trójką niż f11 w trzech litrach którą zostawiłem żonie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z doborem oliwy masz tu https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=88&t=195183&hilit=jaki+olej&start=3420

Poza tym nie chcę być nauczycielem ale wypada się troszkę wysilić i pisać poprawnie oraz zrozumiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakiej mega tragedii nie ma w Poznaniu mam ogarnięta wymianę za 2500 w sobotę jadę na oględziny wersja z navi jaki olej kolego stosujesz?

 

Jak za 2500zł to dość tanio , bo u mnie same części wychodzą 2200zł

IMG201910_qsqsnwq.jpg


Ja leję 5w30 castrola , ale ilu właścicieli tyle opinii o olejach

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten zestaw był bez pompy chyba to by się zgadzało okolo 3200-3500

 

zlicz sobie pozycje do odkreślonej , to jest sam rozrząd z uszczelkami i olejem , pompa nie jest wliczona do rozrządu :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten zestaw był bez pompy chyba to by się zgadzało okolo 3200-3500

 

zlicz sobie pozycje do odkreślonej , to jest sam rozrząd z uszczelkami i olejem , pompa nie jest wliczona do rozrządu :D

to moja wycena dla klienta któremu robiłem jeszcze układ paliwowy :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie już dwie oglądałem ale M47 tyle że na zimnym silniku spaliny wychodziły z korka wlewu i tu moje pytanie słabe odmy? Czy jakaś grubsza afera sorry że tak dopytuje ale to będzie moje pierwsze BMW dotychczas od 4 lat miałem c5 na co jeszcze zwrócić uwagę w razie co bo po litrze jadę do Torunia bawarka stoi w salonie Forda :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.