Skocz do zawartości

Problem z Apple CarPlay


kamsoner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Ktoś z Was korzysta z Yanosika w CarPlay? Macie ostatnio problemy z zoomem i wyświetlaniem POI na monitorze centralnym? Zarówno w G20 jak i o dziwo w F40 jakieś wariactwo u mnie panuje. Przeinstalowanie Yanosika nic nie dało. Jak myślicie, wina aplikacji czy mojego telefonu?
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest problem z janosikiem. W czasie zapowiedzi alarmu (np fotoradar za 400m) nie chce powrócić do odtwarzania radia. i wrzuca muzę z i-phona (10)

Problemy zaczęły się po ostatniej aktualizacji.

Pozostałe problemy też potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy
U mnie nadal problemy z wlaczaniem sie Yanosika po odpaleniu CarPlay, czesto trzeba aplikacje pare razy zamykac i otwierac. Poza tym mapa w Yanosiku oddalona na maksa i srodek mapy przesuniety na prawo. Brawa dla developerow Yanosika.
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zanim kupiłem auto cieszyłem się że wreszcie będę miał zawsze włączonego yanosika na CarPlay. Teraz po roku wole go włączyć na drugim telefonie bo jest tak niedopracowany :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Yanosik jako apka to niestety szajs. Szkoda bo pomysł super.

 

Zgadzam się i to zarówno jako apka na iOS czy na Andka, a już zupełny dramat w Carplay - zupełnie bezużyteczna.


Zamiast yanosika Polecam Waze - bardzo dobrze działa na telefonie i na CarPlay.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy komuś Yanosik przy komunikatach głosowych wraca na radio czy już zostaje z źródłem dźwięku na CarPlay? Tak się nie da walczyć na dłuższą metę bo co chwile ktoś zgłasza inspekcje.

Niestety mam tak od dłuższego czasu i jest to irytujące, a nawet w....ające. ale jak się puści muzykę z Spotify to jest normalnie. Drugą sprawą jest bardzo ciche komunikaty z yanosika a mam ustawione na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z Yanosikiem w car play, głośność, wygląd, wszystko jest do kitu. Kupiłem stacjonarne urządzenie i śmiga jak ta lala niezależnie od telefonu. Spłacił mi się wielokrotnie w postaci wykrycia zagrożenia:) Generalnie nie mają interesu inwestować w apkę i dzielić się z applem kasą jak promują własne urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam


Czy jest opcja uruchomienia Apple Car Play albo Android Auto BEZ dodawania w konfiguratorze:


- 6C3 - pakiet Connected Professional,

- 6U2 - BMW Live Cocpit Plus z systemem nawigacyjnym.


Zastanawiam się nad wyborem tych opcji ale jedynie w celu Android Auto albo Car Play, głównie dla map Google. Poza tym te opcje sa dla mnie zbędne, a chętnie przeznaczę ich koszt na inne wyposażenie.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Czy była jakaś aktualizacja systemu/car play:/ IOS?

Ponieważ dzisiaj żadna aplikacja w tym Yanosik nie wyrzuca mi radia po jakimś zgłoszeniu. Co więcej zgłoszenia yanosika słuchać wyraźnie;D

Była aktualizacja yanosika jakoś 2-3 dni temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Mam pytanie dotyczące CarPlay , czy można gdzieś w ustawieniach wypaczyć czytanie wiadomości SMS przez Siri , chciałbym widzieć treść wiadomości , a jak klikam w wiadomość SMS to siri czyta wiadomość i nie widać tekstu…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy z Warszawy!


Czy u Was też CarPlay rozłącza się w jednej konkretnej lokalizacji. Chodzi o skrzyżowanie Al. Jerozolimskich z Łopuszańską. Za każdym razem, kiedy przejeżdżam tam tędy wyrzuca CarPlay'a po czy wszystko po dwóch minutach wraca do normy. Zdarzyło mi się to już chyba z 10 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Warszawy!


Czy u Was też CarPlay rozłącza się w jednej konkretnej lokalizacji. Chodzi o skrzyżowanie Al. Jerozolimskich z Łopuszańską. Za każdym razem, kiedy przejeżdżam tam tędy wyrzuca CarPlay'a po czy wszystko po dwóch minutach wraca do normy. Zdarzyło mi się to już chyba z 10 razy.

 

Dokładnie tak jest, a myślałem ze to tylko u mnie :roll:. Podobnie mam kawałek przed zjazdem z POW w Puławską, ale to na ułamek sekundy i nie zawsze. Cieszę się, że nie jeżdżę Alejami codziennie, bo to strasznie upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - dobre - przeklęte miejsce przez szamanów. Dziwne myślałem zawsze że to Mickiewicza to miejsce przeklęte.

U mnie bardziej przy zjeździe z Jerozolimskich w obwodnice ale to praktycznie to samo miejsce. Strach się bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.