Skocz do zawartości

E90 Światła do jazdy dziennej


Asemka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie koledzy

 

 

Od niedawna jestem właścicielem e91 silnik 2.0d 11kw rok 2007, lecz nie mam aktywowanej funkcji świateł dziennych, proszę o pomoc was, kto z okolić Płocka, Wyszogrodu czy Włocławka potrafi lub wie kto się tym zajmuje proszę o kontakt

 

Z góry wam dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Mam pytanie. W mojej e90 mam sensor swiatel. Lampy Bi xenon skretny (Dyamic...). Cos mi z lampami nie pasuje. Jak wlacznik jest na 0 to nic nie swieci. W pozycji 1 postoje ringi. W pozycji 2 xenony. A jak dam automatic to wlancza ringi i xenon tak jak w pozycji 2 tyle ze automatycznie po wlaczeniu zaplonu. Ale jak wyjade z garazu to dalej swieca ringi i xenony....to gdzie te swiatla do jazdy dziennej no i swieci sie ta zielona dioda obok wlacznika swiatel w poz.3. Znajomy ma tak jak ma na auto jak wjezdza w tunel zapala sie xenon wyjezdza sam sie wylancza.....u mnie tak nie ma tak czy tak swieci caly czas. Pomoze ktos bo nie ogarniam tego powoli. Jak jest u Was koledzy? Albo ktos u mnie cos przekodowal...Dodam ze mam w ustawieniach zaznaczone swiatla dzienne ..... :(
W...x jest... x razy lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wlasnie dziala w autach w których swiatla dzienne nie są aktywowane komputerem zewnętrznym. Po aktywacj drl na dlugich, automat bedzie przelaczal ci miedzy dziennymi a mijania. A funkcja day running light w idrivie wtedy wlacza lub wyłącza dzienne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Hej

Szukam kogoś kto mógłby aktywować mi światła do dziennej jazdy z okolic Katowic. Byłbym wdzięczny za pomoc :wink:

Wpisz na FB kodowanie bmw katowice,kolo nazywa sie krzysiek,powiedz ze od Jacka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Szukam kogoś kto mógłby aktywować mi światła do dziennej jazdy z okolic Katowic. Byłbym wdzięczny za pomoc :wink:

Wpisz na FB kodowanie bmw katowice,kolo nazywa sie krzysiek,powiedz ze od Jacka :D

 

Bóg zapłać dobry człowieku :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, jestem swieżo upieczonym właścicielem e90. 2009r. Ze zwykłymi lampami, funkcją auto i ringami. Mam pytanie czy w tym modelu można zkodować :

1. Drl w ringach

2. Doświetlanie zakrętów

Z góry dziękuję.

Okolice trójmiasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

czy ktoś koduje światła z Lublina i okolic?? bardzo proszę o info. Byłem w firmie auto perfekt (podobno najbardziej ogarnięci), ale niestety najpierw powiedzieli, że muszą sprawdzić czy można i pytać ponownie za 3 dni lipa straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
BMW E91 2007r. Bixenon skretny. Jak u mnie miala byc wyglądać jazda na swiatlach do jazdy dziennej? Ringi mam biale swieca bardzo mocno. Moge jezdzic na automacie z włączonym czujnikiem zmierzchu?

Jakiekolwiek żarówki wsadziłbyś do ringów w pre-LCI nie będą świecić na tyle mocno aby nadawały się do jazdy dziennej. Pozostaje ci aktywacja DRL na światłach drogowych. Mam tak w swoim aucie i daje radę, choć wiadomo że dużo bardziej rasowo byłoby na ringach, ale do tego musiałbym wymienić lampy.

 

Jak masz czujnik zmierzchu to przy aktywowanych DRL będzie włączał DRL w dzień a w nocy przełączy się automatycznie na światła mijania. Wygodne. Ja już właściwie zapomniałem, gdzie się włącza światła w samochodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.